رودخانه هند کالج ایالتی به نام فورت پیرس اصلی پردیس به افتخار ادوین مسی

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:29 PM EDT Jul 30, 2020فورت پیرس — Indian River State College

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

فورت پیرس — Indian River State College اصلی دانشگاه جدیدی به نام: Edwin R. مسی پردیس.

"رودخانه هند کالج ایالتی و منطقه ما به عنوان یک کل شده اند برای همیشه غنی شده به عنوان یک نتیجه از دکتر اد مسی را پررنگ دید رهبری تحول گرا و تعهد تزلزل ناپذیر به کمک ده ها هزار نفر از دانش آموزان موفق در حرفه های آموزشی," IRSC رئیس هیئت مدیره خوزه Conrado گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه.

مسی بود که رئیس جمهور کالج برای 31 سال بازنشسته خواهد شد زمانی که قرارداد خود را ماه آینده به پایان می رسد.

"این یک افتخار بزرگ به عنوان یک هیئت مدیره به اختصاص اصلی دانشگاه به نام او" Conrado گفت.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: مسی سهام خود را 'راز' به کالج موفقیت

بیشتر: مسی را یک "عمل سخت به دنبال'

مراسم معرفی نام جدید برای مجموعه Aug. 25 در فورت پیرس پردیس.

تحت مسی تصدی:

  • تمام پنج دانشگاه گسترش به طول بیش از 700 هکتار و بیش از 1.5 میلیون فوت مربع از کلاس درس آزمایشگاه فضا و امکانات عملیاتی
  • ثبت نام افزایش بیش از 300%
  • مدرک کارشناسی برنامه معرفی شد و در سال 2018 است.
  • IRSC اهدا شد 2019 آسیا و اقیانوسیه جایزه برای کالج تعالی ملت بالاترین رسمیت شناختن دستاورد و عملکرد در میان بیش از 1000 کالج ها.

جدید IRSC رئیس جمهور

در اوایل این ماه هیئت مدیره انتخاب شده تیموتی مور ارشد علوم افسر در MagPlasma و از بنیانگذاران و رئیس علوم افسر در Probaxstra Inc., برای موفقیت مسی و کالج چهارم رئیس جمهور.

او تاریخ شروع مشخص نشده اما او در مصاحبه مور گفت: او را آغاز تصدی خود جلسه به عنوان بسیاری از مردم در IRSC جامعه به عنوان او می تواند. برای شش ماه اول او به گوش دادن یاد بگیرید و سوال بپرسید قبل از معرفی هر گونه تغییرات.

"من مشتاقانه منتظر به ساختمان دکتر مسی تلاش و در ادامه برای پیشبرد IRSC ماموریت در سال های آینده گفت:" در بیانیه ای پس از منصوب شد.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن