دیدار اشلی کروز, جامعه, مدرسه ناپل 2020 فارغ التحصیل از تمایز

راشل Fradette ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 29, 2020اشلی کروزسن: 18مدرسه: جامعه مد

توسط ABTINNEWS در 9 تیر 1399

اشلی کروز

سن: 18

مدرسه: جامعه مدرسه ناپل

معدل: 4.0

کالج: دانشگاه هاروارد

برنامه ریزی برای مطالعه: من علاقه مند هستم در دولت, علوم کامپیوتر زبان انگلیسی و جامعه شناسی/انسان شناسی, بنابراین من مطمئن هستم که در لحظه.

باشگاه/فعالیت های:

  • مدل سازمان ملل متحد
  • Mu آلفا تتا افتخار جامعه
  • ملی اسپانیا افتخار جامعه
  • تشویق
  • Track & Field
  • مدرسی هنر و نوشتن

س: چه رویاهای شما را برای جهان است ؟

یک: من از جهانی که در آن "شهروند آمریکایی" نیست دیکته وضعیت حقوقی. من از جهانی که در آن مهاجرت اصلاحات نیست یک حزب مسئله بلکه حمایت مردم در تمام زمینه های. من از جهانی که در آن من ایمان من دولت اما مهمتر از جهانی که در آن دولت دارای ایمان مردم مثل من و مثل مادر من.

س: چه چیزی ساخته شده است که شما لبخند در طول قرنطینه ؟

یک: مارس 26 سال 2020 در 8:10 بعد از ظهر بود که لحظه ای من را باز کرد به روز رسانی وضعیت در دانشگاه هاروارد متقاضی پورتال. مامان با نگرانی در انتظار درست در کنار من لحظه ای که من دیدم کلمه "تبریک!" به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. لحظه ای که اعتبار همه فداکاری مادر من ساخته شده است که برای من و آموزش و پرورش, و من نمی خواهد آن را برای تبادل جهان است.

س: بهترین چیزی که شما را تماشا شنیده و یا آموخته شده در حالی که در قرنطینه?

یک: ما در حال زندگی در یک خفته منطبق با جامعه است. من تو را دیدم من جامعه گرد هم می آیند در همبستگی و حمایت عاشقانه برای تغییر پس از جورج فلوید مرگ و این چیزی است که من تا به حال دیده اند ، من یاد گرفتم که عدالت نمی خواهد آمد آزادانه اما که من نباید ترس به مبارزه برای آن است.

کلاس 2020 فارغ التحصیلان تمایز پر کردن یک پرسشنامه برای این افتخار است. کلمات کشیده شد و با هم به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Fradette.

راشل Fradette یک خبرنگار آموزش و پرورش برای ناپل اخبار روزانه. او در توییتر دنبال کنید: @Rachel_Fradette ایمیل خود را در rfradette@gannett.com.

لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری در حیاط خلوت خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن