Martin County همسایه ها و رستوران اهدای مواد غذایی و نوشیدنی به بیمارستان کارکنان

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:58 PM EDT May 22, 2020مارتین کانتی— سه استوارت همسایگان و مادرم

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی— سه استوارت همسایگان و مادرم کردم و با هم تصمیم گرفت که آنها می خواستند برای کمک به جامعه خود را با دادن به بهداشت و درمان و کارکنان بیمارستان در شهرستان مارتین مبارزه COVID-19.

پس آنها آمد تا با ایده های عید پاک تعطیلات آخر هفته Nichole فرگوسن Tammy کرو و Kasie Conklin Downie همراه با کمک یک Facebook گروه آنها ایجاد شده به نام "بد بچه شهرستان مارتین" را در تغذیه همه از 180 کارکنان شیفت شب در کلینیک کلیولند مارتین شمالی هفته گذشته در بیمارستان و برنامه ریزی برای حفظ و تغذیه مردم در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

"ما تغذیه هر واحد برای شیفت شب و آنها فقط می تواند آن را باور نمی کند و شوکه شده بودند و بسیار سپاسگزار" Downie گفت.

این گروه به نام "بد بچه شهرستان مارتین" به دلیل این پذیرش بیشتر از نسخه استوارت بچه, Facebook, گروه, فرگوسن گفت.

بیشتر: استوارت پرستار و جانباز مبارزه برای زندگی خود را پس از COVID-19 تشخیص

در روز پنج شنبه سه بچه با کمک گروه برنامه ریزی برای تغذیه تمام شیفت شب کلینیک کلیولند مارتین جنوبی بیمارستان کارکنان.

سه نفر ارائه مواد غذایی و نوشیدنی و شب شیفت کارکنان به دلیل فرگوسن گفت: او می خواهم شنیده کارکنان مشغول به کار بعد از ساعت اغلب تنها باقی مانده از آنچه داده شد به dayshift کارگران از رستوران ها نیست به طور معمول باز دیر به دلیل COVID-19.

فرگوسن گفت: این گروه قادر به تغذیه کارکنان بیمارستان از طریق مواد غذایی و کمک های مالی از محلی و رستوران های زنجیره ای در شهرستان مارتین مانند چارلی محله نوار و جلو پنجره Firehouse جایگزینهای پنج بچه, پیچ خورده, ماهی تن, Pollo, گرمسیری وزارت معارف را جنوب غربی جلو پنجره و چند مکان دیگر.

"کسب و کارهای محلی و رستوران ها که اهدا شده اند باور نکردنی"Downie گفت. "آنها حتی نمی دریغ به کمک مواد غذایی."

سه نفر با کمک حدود 70 نفر دیگر در "بد بچه مارتین کانتی" گروه سپس به یکدیگر پیوسته و از طریق کمک های مالی خریداری کوکی ها و نوشیدنی برای کارکنان از Publix و باشگاه سام.

بیشتر: Martin County نمایندگان جشن 12 سال تولد با صدای

فرگوسن گفت: در هفته های آینده این گروه امیدوار است برای تغذیه دیگر سازمان های محلی از جمله آتش نشانان و افسران پلیس و نمایندگان.

"هر موقعیت آنها (کارکنان بیمارستان) در آنها به خطر می اندازند هر روز آن را," او گفت:. "برای ما سپاسگزار است که از آنجا که آنها مایل به انجام این کار است."

کرو گفت که گروه اصلی هدف این بود که به رسمیت شناختن این اولین پاسخ دهندگان و کارکنان در جامعه محلی برای همه است که آنها را به نگه داشتن جامعه امن است.

"این فقط احساس خوب برای دیدن چهره خود را هنگامی که ما در حال ارائه مواد غذایی خود را," او گفت:. "آنها بسیار سپاسگزار و آنها حتی رسیده به ما در Facebook صفحه و messaged ما به صورت جداگانه ضمن تشکر از ما."

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن