دوم Publix کارگر در شهرستان مارتین تست مثبت برای COVID-19

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:19 PM EDT 26 مه سال 2020مارتین کانتی — دوم Publix کارگر در

توسط ABTINNEWS در 6 خرداد 1399

مارتین کانتی — دوم Publix کارگر در شهرستان مارتین دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یک شرکت رسمی تایید شنبه.

ماریا Brous مدیر ارتباطات در Publix گفت: از طریق پست الکترونیک صبح روز سه شنبه "ما یک شریک که با این نسخهها کار در فروشگاه #1014, 1395 S.W. مارتین Hwy., Palm City, FL. دارای آزمایش مثبت برای COVID-19."

Brous در 8 آوریل تایید کرد یک کارگر در Publix فروشگاه در 2750 S.W. مارتین فراز بلوار. در پالم سیتی آزمایش مثبت برای ویروس.

بیشتر: کروناویروس در شهرستان مارتین: کارگر در Publix در پالم سیتی آزمایش مثبت برای COVID-19

این Publix فروشگاه ها کمتر از 3 مایل از هم جدا.

آنها تنها دو فروشگاه از حدود 30 شناخته شده Publix فروشگاه مارتین سنت لوسی و رودخانه شهرستان است که در آن کارکنان آزمایش مثبت با توجه به اطلاعات از Brous.

کروناویروس در ساحل گنجینه: آنچه شما نیاز به دانستن شنبه, مارس 26

"ما افتخار می کنیم از اینکه چگونه ما اختصاص داده شده همکاران در حال مراقبت از مشتریان ما و هر یک از دیگر از طریق این بی سابقه ای و به چالش کشیدن زمان" Brous گفت.

"و ما با تشکر از مشتریان ما برای ادامه به ما اعتماد با ارائه آنها را با محصولات و خدمات آنها نیاز دارند."

بیشتر: مرد چهره DUI اتهام قتل نفس در سال 2019 تصادف در شهرستان مارتین

"مانند دیگر ضروری ارائه دهندگان خدمات ما را دیده اند خود ما همکاران و خانواده خود را شخصا نهفته COVID-19. متاسفانه به مقامات بهداشت عمومی نشان داده اند ما انتظار افزایش موارد به عنوان ویروس در جوامع ما است."

Brous اظهار داشت: مواد غذایی فروشگاه های زنجیره ای است که با تمرکز بر طرح های حفاظتی در فروشگاه.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب