مارتین جاری شدن سیل در شهرستان نشان می دهد نیاز به زیرساخت های بهتر بودجه | نظر ما

نظرهیئت تحریریه Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:21 PM EDT Jun 19, 2020زیرساخت های جاده و پل و فاضالب زهکشی

توسط ABTINNEWS در 30 خرداد 1399

نظر

زیرساخت های جاده و پل و فاضالب زهکشی — چیزی است که اکثر مردم نمی فکر می کنم تا زمانی که آنها هیچ انتخاب است.

مانند زمانی که آب در محله خود و خانه خود را نگه می دارد و رو به افزایش به عنوان شما نگاه کنید در ناامیدی.

ده ها تن از حوب ساند ساکنان در شهرستان مارتین تحمل که کابوس در اوایل این ماه به حدود 30 اینچ باران سقوط کرد در این منطقه بیش از 12 روز است. و در اینجا چیزی است: مقامات شهرستان می دانستم که برخی از مناطق از جمله Hobe ارتفاعات محله بودند در معرض خطر سیل. 2.5 میلیون دلار پروژه در آن جامعه برنامه ریزی شده بود به کاهش آن.

اما خطر نبود تلقی قابل توجهی به اندازه کافی برای واجد شرایط برای بودجه فدرال. شهرستان دستکاری 20 میلیون دلار در پیشنهاد فاضالب مدیریت پروژه و بسیاری از آنها تلقی می شود با فشار دادن بیشتر از Hobe ارتفاع ثابت.

سپس مادر طبیعت ریخته او باران که در آن او بود و همه چیز تغییر کرده است.

بیشتر: Martin County فشار برای فدرال و کمک های مالی دولت برای مدت طولانی مورد نیاز پروژه های فاضالب های سطحی

در حال حاضر شهرستان مارتین است که در حالت واکنشی به دنبال دولت فدرال و کمک های اولیه و با توجه به خرید برخی از آب گرفتگی کردن خانه. مقامات شهرستان شده اند پاسخگو و همدلانه است.

سوال بزرگ این است که آیا آن را ممکن است برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره.

تقریبا هر جامعه در امریکا در تلاش برای نگه دارید تا با آن زیرساخت نیاز دارد. آن را ساده می گویند پول بیشتر باید اختصاص داده شده برای رفع مشکلات. بودجه واقعیت ها چه هستند, آن را فقط که آسان نیست.

بنابراین چاههای بدتر قبل از دریافت آنها ثابت شده است. جدید پیاده رو در حال تحت فشار قرار دادند پشت فاضالب پروژه های با اولویت پایین به سادگی باید صبر کنید.

هیچ راه حل واقعی در اطراف این مگر اینکه یک جامعه می تواند به افزایش بودجه آن را اختصاص به این پروژه ها است.

برخی از اند. Indian River County در سال 1989 وضع یک 1 درصد مالیات بر فروش با بخش قابل توجهی از درآمد حاصل از رفتن به سمت پروژه جاده رودخانه هند تالاب تلاش های پاکسازی پارک ها و کتابخانه ها و بیشتر. رای دهندگان باید پس از reauthorized مالیات دو بار.

سنت لوسی شهرستان رای دهندگان در سال 2018 گذشت یک و نیم درصد مالیات بر فروش است که اجازه پورت سنت لوسی فورت پیرس و شهرستان خود را به دور تراشه در یک لیست طولانی از جاده آب با کیفیت و پروژه های دیگر. به عنوان TCPalm گزارش در ماه مارس نزدیک به دو دوجین پروژه ها شده اند عبور کردن آن در جوامع جمعی لیست پس از آن.

Martin County رای دهندگان از سوی دیگر دو بار در سال های اخیر را رد کرد و پیشنهاد برای افزایش مالیات بر فروش به دور تراشه در آن نصب تعمیر و نگهداری پرونده ها برای جاده های زهکشی و ساختمان های عمومی. برخی از رای دهندگان اعتماد ندارند کمیسیون به صرف پول خود را عاقلانه; های قبلی افزایش مالیات بر فروش در سال 2006 در نهایت منجر به ساخت Sailfish چلپ چلوپ Waterpark که برخی از احساس بود و استفاده نامناسب از دلار های مالیاتی.

این سوء ظن شده اند ممکن است مشروع. اما مارتین کانتی می تواند با استفاده از درآمد مطرح شده توسط یک مالیات بر فروش برای تسریع آن لیست در حال رشد از نیازهای از جمله یک راه حل برای جاری شدن سیل در حوب ساند.

در حال حاضر این شهرستان چاره ای جز دنبال ایالتی و فدرال دلار در حالی که انجام آنچه در آن می تواند به پمپ کردن محله. مدت های طولانی از راه حل های مورد نیاز, اما خواهد شد دشوار است.

COVID-19 و همراه بحران مالی را مجازات خواهد کرد و حتی جوامع مانند هند رودخانه و سنت لوسی شهرستان که به احتمال زیاد شاهد یک کاهش قابل توجهی در فروش مالیات بر درآمد. این بدان معناست که پروژه های بیشتری را عقب رانده شود.

برای یک جامعه بدون اختصاص داده شده زیرساخت های مالیات بر فروش مانند Martin County, چالش خواهد شد و حتی بیشتر.

مقامات شهرستان ممکن است در نظر یک پیشنهاد جدید برای زیرساخت های مالیات بر فروش. آن را قطعا می تواند کمک کند.

اما از آن است و مگر اینکه بیشتر دولت فدرال و پول سهامداران ، کانتی ممکن است هیچ چاره ای جز به نیش گلوله و افزایش هزینه های زیربنایی.

به عنوان ساکنان Hobe ارتفاعات ممکن است به شما بگویم تاخیر در تعمیر دلیل این که شما لازم نیست که پول می تواند حتی بیشتر هزینه در دراز مدت است.

سرمقاله منتشر شده توسط TCPalm/Treasure Coast روزنامه ها تصمیم جمعی توسط آن هیئت تحریریه. برای پاسخ به این سرمقاله با یک نامه به سردبیر ایمیل تا 300 کلمه به TCNLetters@TCPalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب