دکتر 'کاملا انتظار می رود برای دیدن قطعی شیوع بیماری' از COVID-19 در میان ردینگ بی خانمان

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:54 PM EDT Jul 29, 2020بیش از گذشته چند ماه COVID-19 بررسی چشم انداز فر

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

بیش از گذشته چند ماه COVID-19 بررسی چشم انداز فرهنگی از شمال دولت و بقیه ملت تعطیل مدارس و کسب و کار و مردم را وادار به ماندن در خانه به عنوان دولت بسیج است برای جلوگیری از این بیماری از گسترش.

تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus را لمس کرده است برخی از بخشی از تقریبا زندگی همه است.

اما آنجلا Maddox نیست داشتن هر یک از آن.

50 ساله بی خانمان نشسته به تازگی در اتاق ناهار در خبر خوب ماموریت امداد و نجات در ردینگ بدون ماسک تنفس و بدون مراقبت در مورد اینکه آیا او می گرفتن ویروس.

"من را دیده اند و نه یک فرد با آن است. من را دیده اند بسیاری از مردم با ماسک اما شخصا من را دیده اند و نه یک فرد با آن" مادوکس گفت.

و مشاهدات خود را صحیح هستند. در حالی که برخی پیش بینی کرده بود coronavirus می تواند آمار جمعیت بی خانمان در خصوص سخت است که اتفاق افتاده در ردینگ.

دکتر کایل پاتون که با این نسخهها کار میکند بی خانمان در ردینگ گفت: او را آزمایش کرده است حدود 200 نفر در طول چند ماه گذشته و نه تا به حال تنها یک مورد به نوبه خود مثبت است.

و که او را شگفت زده کرد.

"فقط به فکر مردم و برخی از جنبه های منحصر به فرد بی خانمانی من کاملا انتظار می رود برای دیدن قطعی شیوع این ویروس در درون ما بیماران بی خانمان و من فکر می کنم که چرا ما احساس می کنیم نیاز به هوشیار در به دنبال آن" پاتون گفت.

مربوط به: 'هیچ جایی برای به دست آوردن آب': بی خانمان در صورت بیماری همه گیر کوروناویروس از سطح خیابان

دکتر و دیگران با شستا سلامت جامعه درمانگاه مرکز تست شده اند حدود 200 نفر بی خانمان برای این بیماری با نتایج مثبت است.

یک فرد بی خانمان آزمایش مثبت برای این بیماری است. که فرد در بازدید از کلینیک امید ون و فرستاده شده به یک بیمارستان محلی و مورد آزمایش قرار گرفت وجود دارد, او گفت:.

چرا coronavirus است نه ضربه زدن به بی خانمان است که یک بیت از یک راز پاتون گفت.

حتی اگر درصد کمی از افراد بی خانمان ابتلا به COVID-19 به نظر می رسد کم آن است که سخت تر برای بی خانمان ها به برداشتن قدم برای جلوگیری از ابتلا به ویروس, او گفت:.

"واقعیت این است که آنها نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله راه ما هستند. خود را روز به روز بقا بر اساس تحرک آن را بر مبنای کمک به یکدیگر," او گفت:.

"من فکر می کنم طبیعت بی خانمانی باعث می شود آن را سخت تر به دنبال بسیاری از دستورالعمل ها است که من فکر می کنم ما در جمعیت عمومی قادر به انجام و بنابراین من فکر می کنم کسانی از ما که کار با بی خانمان ها تمایل دارند آگاه است."

کم تعداد بی خانمان که قرارداد این ویروس می تواند با توجه به نسبتا پایین ميزان عفونت در جمعیت عمومی پاتون گفت.

در حالی که تعداد COVID-19 نفر در شهرستان است که هنوز هم زیر 400 تعداد موارد جدید در هر یک از این گذشته چند روز باقی مانده است در ،

جاستین Wandro سخنگوی اخبار خوب ماموریت امداد و نجات در ردینگ گفت: از آنجا که افراد بی خانمان مخلوط کمتر با جمعیت عمومی که در آن ویروس منتشر شده است وجود دارد کمتر از یک فرصت است که افراد بی خانمان را گرفتن بیماری از آنها.

ماموریت فراهم می کند مواد غذایی و سرپناه به تا 150 خانمان روزانه. این نیز ارائه می دهد الکل و مواد مخدر برنامه های بازیابی برای 80 نفر است.

حتی با این که بسیاری از مردم اختلاط روزانه ماموریت اجتناب شود یک شیوع Wandro گفت.

"در مکان هایی مانند پناهگاه مانند ماموریت ما در زمان همه چیز جدی است و ما اجرا پروتکل ها و تمیز کردن و اجتماعی فاصله و مسائل شاید بیشتر از اتفاق می افتد در عموم" Wandro گفت.

"و پس از آن جزء دیگر آن است که افرادی که به اینجا می آیند به این ماموریت آنها در حال رفتن و ارتباط برقرار کردن با بقیه جمعیت به طور کلی در جامعه ما," او گفت:. "آنها کمی بیشتر در اینجا موجود در این ماموریت است."

پاتون گفت که او تخمین می زند وجود دارد بین 800 و 900 نفر بی خانمان در Shasta County است. بسیاری از کسانی که تست شده توسط کلینیک بیماران خود می باشد و بسیاری از آنها در زمینه مسائل پزشکی ،

این Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: آن را نگه می دارد آهنگ از تعداد افراد بی خانمان است که قرارداد coronavirus اما مقامات آزاد خواهد شد که اطلاعات عمومی با استناد به حریم خصوصی افراد بی خانمان.

فراتر از Shasta County California Department of Public Health گفته آنها نیست پیگیری COVID نرخ در میان بی خانمان.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیست که نرخ COVID-19 در میان بی خانمان اما این بهار CDC مورد مطالعه شیوع کروناویروس در 19 پناهگاه بی خانمان در چهار شهرستانها در سراسر کشور — سیاتل و بوستون و آتلانتا و سن فرانسیسکو.

بیش از 20 روز در ماه مارس و آوریل 1,192 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند که منجر به 293 نتایج مثبت یا حدود 24 درصد از کسانی که بررسی می شود. از 313 اعضای هیات بودند که به نمایش در پناهگاه 33 برگشتم مثبت, مطالعه می گوید.

خبر خوب ماموریت نجات به کاهش تعداد داوطلبان کار در پناهگاه به کاهش شانس آنها می تواند coronavirus به ماموریت Wandro گفت.

شهرستان نیز ارائه می دهد اتاق متل به بی خانمان یا منزوی و یا قرنطینه آنها گفت: تیم Mapes بهداشت و درمان و خدمات انسانی سازمان می شود.

اتاق نیز استفاده می شود توسط بی خانمان که باید مشکلات اساسی که قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری اگر آنها گرفتار ویروس, او گفت:.

پس از برنامه آغاز بهار گذشته را 136 نفر را به استفاده از اتاق تحت برنامه ای به نام پروژه RoomKey , او گفت:. وجود دارد در حال حاضر 80 نفر اقامت در اتاق متل به عنوان بخشی از این برنامه است.

در علاوه بر این به آزمایش و درمان بیماران خود پاتون گفت که او و دیگران با کلینیک صحبت با بی خانمان ها در مورد چگونه برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری و در نظر گرفتن مراحل مانند شستن دست و استفاده از ضد عفونی کننده دست و ماسک و اجتماعی فاصله.

مقامات بهداشتی می گویند اجتماعی فاصله و با استفاده از تنفس ماسک ها راه های موثر برای کاهش گسترش COVID-19.

در یک نشست خبری دوشنبه کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly با اشاره به مطالعات انجام شده نشان می دهد که اگر 80 درصد از ساکنان در یک جامعه ماسک عینک آنها می تواند به کاهش گسترش COVID 50 ٪ تا 60٪.

"این است که به طور فزاینده ای به یکی از این ابزار قدرتمند است که ما نه فقط در مجموع اما در سطح فردی برای محافظت از ما در جوامع محلی خود سیستم بیمارستان و غیره." Ghaly گفت.

با وجود تلاش های متخصصان پزشکی و مقامات دولتی بسیاری از مردم هنوز هم مقاومت در برابر پوشیدن ماسک. باب واکر 67 ساله homeless veteran گفت که او نمی تواند پوشیدن ماسک چرا که او دارای مشکلات تنفسی.

واکر نشسته در خارج در سایه نزدیکی ردینگ شهر هال به تازگی با او 1997 Plymouth ون پارک شده در نزدیکی. او گفت که او نمی پوشیدن ماسک, حتی اگر او می تواند. او همچنین باور نمی ویروس رسیده است و نقطه تماس آن را یک بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم این ماسک چیزی است که راه برون رفت از دست" واکر گفت. او نمی نیاز به یک ماسک برای دفع COVID-19 چرا که او ساخته شده است تحمل به ویروس coronavirus, او گفت:.

"من یک سیستم ایمنی است که با این نسخهها کار," او گفت:.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن