مارکو جزیره اجازه می دهد تا رستوران به استفاده از پارکینگ موقت به عنوان صندلی در فضای باز

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 3:55 PM EDT مارس 11 سال 2020شهر از مارکو جزیره است که اجازه می دهد رستور

توسط ABTINNEWS در 23 اردیبهشت 1399

شهر از مارکو جزیره است که اجازه می دهد رستوران ها استفاده از فضاهای پارکینگ خود را به گسترش فضای صندلی ظرفیت به عنوان دولت همچنان اجازه می دهد تا شرکت های خصوصی برای بازگشایی, با توجه به انتشار اخبار.

"به منظور اطمینان از ایمنی شام وجود دارد باید 30 اینچ بالا پیش ساخته بتنی نیوجرسی سبک موانع دوخته به آسفالت جدا کردن منطقه صندلی از خودرو با استفاده از منطقه" با توجه به انتشار ارسال می شود ممکن است 8.

رستوران ها ممکن است گسترش صندلی در فضای باز در مقابل همسایه کسب و کار بدون کسب اجازه کتبی از مالک و آنها باید با تمام شهر و شهرستان و دولت مورد نیاز است.

شهر ممکن است لغو یک رستوران موقت فضای باز ناهار خوری برای عدم رعایت این قوانین و یا اجتماعی فاصله دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اجتماعی فاصله نیز نامیده می شود, فیزیکی, فاصله, به معنی اقامت حداقل شش فوت از دیگر مردم جمع آوری در گروه های اقامت در خارج از مکان های شلوغ و اجتناب از تجمع جرم با توجه به CDC وب سایت.

موقت گسترش صندلی در فضای باز باقی خواهد ماند تا زمانی که دولت اجازه می دهد تا رستوران و مواد غذایی موسسات در 100% را تایید اشغال با توجه به انتشار.

خبرنگار پاتریک رایلی با ناپل اخبار روزانه منتشر شده در مارس 6 که ذغال سنگ شهرستان اجازه خواهد داد که "برخی از رستوران ها به درخواست برای استفاده موقت مجوز برای گسترش مناطق در دسترس به ارائه صندلی در فضای باز."

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد مارس 29 این رستوران می توانید شروع به سرو غذا در خارج از منزل جان کندی با ایالات متحده آمریکا امروز شبکه گزارش شده است. سفارش خود را نیز اجازه می دهد تا رستوران به داخل سالن ناهار خوری در 25 درصد از آنها مورد تایید اشغال.

در 20 مارس رژیم صهیونیستی است. DeSantis دستور رستوران به خود را به اتاق ناهار خوری به عنوان COVID-19 موارد انباشت اشیاء بدست آمده تا Sarajane سالیوان و آنابل Tometich با روزانه گزارش شده است.

تماس با Omar رودریگز در ارتیز omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن