بزرگی زلزله 4.2 جغجغه جنوب کالیفرنیا -- و خود را ثروتمند و مشهور

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:46 AM EDT Jul 30, 2020حداقل دو temblors را لرزاند یک منطقه در نز

توسط ABTINNEWS در 9 مرداد 1399

حداقل دو temblors را لرزاند یک منطقه در نزدیکی لس آنجلس در اوایل پنج شنبه, تکان دادن ساکنان از خواب خود اما طراحی بدون گزارش اولیه از آسیب و یا آسیب.

مقدماتی 4.2 ریشتری زلزله آمار Pacoima منطقه در حدود 4:30 صبح با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده. Pacoima در شمال دره سن فرناندو منطقه است که در حدود 20 مایلی شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس است. زلزله و کاهش از یک برآورد اولیه از 4.5.

منطقه نورد بود توسط یک بزرگی 3.3 زلزله یا پس لرزه حدود 10 دقیقه بعد USGS گفت.

لس آنجلس شهرستان کلانتر دفتر اشاره کرد این زمین لرزه در توییتر کارگردانی ساکنان آن زلزله آمادگی صفحه. این تند جلب توجه در سراسر رسانه های اجتماعی با وجود predawn ساعت.

"قطعا آن را احساس در شمال هالیوود" یک توییت گفت. یکی دیگر: "بله کاملا قوی تا اینجا در لا Crescenta."

برخی از ثروتمند و مشهور نیز در زمان توجه داشته باشید. "اوه مرد!! وای که احساس خیلی بزرگتر از 4.5 #زلزله ایم" Khloé Kardashian. "خیلی ترسناک! کفش و چراغ قوه با تخت من."

"است که به معنای واقعی کلمه فقط من می ترسم ایم" تلویزیون شخصیت Karamo قهوه ای است. "من تمام خانه لرزید و من سگ بودند زوزه قبل و در حالی که آن اتفاق می افتد. من بیدار در حال حاضر! سال 2020 به اندازه کافی به اندازه کافی است!"

رسانه های اجتماعی ستاره کوین لنگو توییتی که "زلزله بسیار قوی بود بیدار شدم و تخت من بود در حیاط."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن