محلی بحث رشد می کند بیش شمال کشور COVID-19 محدودیت

دامون آرتور و دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:07 PM EDT May 22, 2020در حالی که مسئولان شهرستان شاستا ب

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

در حالی که مسئولان شهرستان شاستا بحث زمانی که برای استراحت coronavirus محدودیت های دولت ایالت برایان Dahle است اصرار فرماندار اجازه می دهد تا استان ها با چند و یا هیچ مورد از COVID-19 به بازگشایی شده است.

Dahle منطقه شامل بزرگ عصری روستایی شمال کالیفرنیا جایی که در برخی از استان ها شده اند وجود دارد چند coronavirus موارد است. او می خواهد آن شهرستان افتتاح شد تا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در سه Northern California counties — ترینیتی Modoc و Lassen — شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19. وجود داشته است و پنج یا کمتر از موارد در Siskiyou, Tehama, Colusa, Plumas, و گلن شهرستانهای استان است.

"من به حمایت از انجمن محلی از سرپرستان شهرستان مدیران بهداشت و درمان و انتخاب کلانترها داشتن قدرت به محدودیت در تجارت زمانی که جوامع معیارهای مانند داشتن چند به هیچ COVID-19 عفونت" Dahle گفت: در انتشار اخبار.

"من به حمایت دولت فدرال برنامه ریزی به اقتصاد و دوباره در حال اجرا," او گفت:. "فرماندار طرح باید شتاب برای جوامع روستایی که در آن اثر است نه متناسب با تعداد گزارش شده عفونت."

طی اخبار روزانه جلسه چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که زمان برای تنظیم یک تاریخ برای بازگشایی اقتصاد است.

"وجود دارد هیچ تاریخ. اگر یک تاریخ وجود دارد پس از آن ما در حال انکار این حقایق در زمین" Newsom گفت.

فرماندار انجام داد اما اعلام کرد که بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی می توانید شروع به برنامه ریزی عمل جراحی دوباره. Newsom نیز نامیده می شود برای تست بیشتر در سراسر کشور.

تست و تماس با ردیابی خواهد بود که پایه و بنابراین دیگر بخش های اقتصاد را باز Newsom گفت.

در سطح محلی Shasta County مقامات بهداشتی اعلام کرد در جلسه روز شنبه که آن می تواند یک سال یا بیشتر قبل از همه چیز به حالت عادی بازگشت در شهرستان است.

Shasta County تا به حال 26 نفر از ویروس.

"بله, ما می خواهم برای دیدن کسب و کار باز ما نمی دانیم که وجود دارد نیازمند است که در جامعه ما است. ما می دانیم که بیکاری و شکست کسب و کار خوب برای مردم خوب بودن یا نه. به طوری که یک نگرانی عمیق برای ما. اما ما فقط نیاز به نگه داشتن در ذهن است که ما می خواهیم برای جلوگیری از تجدید حیات" Shasta County بهداشت و خدمات انسانی مدیر آژانس Donnell Ewert گفت.

"من فقط می خواهم به مطمئن شوید که مردمی نیست فکر کنیم که ما در حال رفتن به ماه ژانویه سال 2020 چرا که قصد ندارم به اتفاق می افتد," او گفت:.

در ضمن مریم Rickert که ریاست Shasta County هیئت ناظران معتقد است که county بهداشت عمومی افسر دکتر کارن Ramstrom و Ewert را با جامعه کسب و کار.

"من یک فرد کسب و کار خودم و اعتماد به من این همه گیر است بسیار تاثیر بر روی کسب و کار ما به روش های مختلف" Rickert گفت. "این یک خط خوب ما باید همچنان به راه رفتن. احساس می کنم من گفتگو با سلامت عمومی مردم آنها بسیار درک تاثیر اقتصادی این.

"Donnell Ewert بسیار نگران است. او درک نیاز ما را به بازگشت به یک اقتصاد قابل دوام. آن را مانند او است در خود کمی حباب و تنها به نظر می رسد در مسائل پزشکی. او می بیند که تصویر بزرگ است."

Dahle درخواست به فرماندار می آید به عنوان شمال رهبران دولت برنامه ای برای دیدار این هفته به صحبت بیشتر در مورد راه هایی برای بازگشایی اقتصاد محلی.

در روز سه شنبه Shasta County Health افسر دکتر کارن Ramstrom آورده سفارش به هیئت ناظران که با تشکیل یک کمیته به توصیه او در هر گونه تغییرات به دولت stay-در-خانه سفارش.

این کمیته را متشکل از مسئولان شهرستان و رهبران کسب و کار جامعه و شهرستان را در سه شهر, مربیان, اجرای قانون, ایمان رهبران و مقامات بهداشت عمومی.

Dahle گفت: بازگشایی مناطق محلی باید بر اساس دستورالعمل های فدرال و آنچه با این نسخهها کار بهترین برای هر شهرستان.

"کاخ سفید استراتژی مشخص در سه فاز رویکرد به تدریج بازگرداندن مدارس و رستوران ها و سالن های تئاتر در مناطق خاص بر اساس شواهد علمی, ویروس است که پایانی," او گفت:.

"من به نمایندگی از 11 استان ها; آنها باید مجاز به در نظر گرفتن re-opening بر اساس دستورالعمل های فدرال و محلی قضایی کنترل. دولت نیازهای هر کسب و کار کوچک است که می تواند با خیال راحت به تقویت اقتصاد" Dahle گفت.

"این اقتصادی خاموش شدن هم خطرناک است, پیامدهای بهداشتی در حق خود با انکار مردم به طور منظم پزشکی و امتحانات مانند ماموگرافی و اعمال جراحی الکتیو که می تواند در دراز مدت اگر نه اثرات مرگبار," او گفت:.

"نه به ذکر است, انکار مردم خود آزادی و توانایی برای خانواده خود فراهم می سازد که پایان این مستند در اسرع وقت ضروری است. جدول زمانی برای لس آنجلس ما نیست, جدول زمانی," او گفت:.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن