Lionfish: در اندازه کوچک تهاجمی ماهی یک مشکل بزرگ در ساحل گنجینه آب

Annabella Casares ویژه به TCPalmمنتشر شده 9:52 AM EDT Jun 4, 2020یادداشت سردبیر: تعدادی از اعضای Junior مترجم

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: تعدادی از اعضای Junior مترجم برنامه در محیط زیست مرکز آموزش مجازی در Wabasso نوشته اند داستان در مورد مسائل گنج ساحل محیط زیست است.

یکی از بزرگترین تهدیدات به آبراه های ما این است که فقط کمی بیش از یک خط کش.

Lionfish یک مهاجم به محلی ما آبراه در حال رشد در تعداد بیش از 35 سال گذشته. یکی از اولین کشف شد خاموش دانیا بیچ در Broward شهرستان در سال 1985.

Lionfish نه بومی به گنج ساحل و امیلی در تاریکی فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون دارای یک تئوری در مورد آنها چگونه به اینجا رسیدیم.

"این حالت به احتمال زیاد از معرفی به ما آب شد از طریق آکواریوم تجارت" Dark گفت. "Lionfish بسیار محبوب مخزن ماهی ها ماهی و مردم به احتمال زیاد انداخت و آنها را از

زمانی که آنها نمی خواهند آنها را ندارد."

بیشتر: کشتی غرق شده ریف کمک خواهد کرد که در lionfish مطالعه

باب Hickerson از تیم Frapper, یک سازمان است که کمک می کند تا آموزش غواصان و

عموم مردم در مورد lionfish saidone دلیل ماهی آنقدر موفق است که "محلی و شکارچیان آنها را نمی بینید به عنوان طعمه زیرا آنها ساکن گونه است. آنها می توانند غذا خوردن تقریبا هر چیزی را بدون اینکه خورده خود را دارند."

کمی وجود دارد که به هیچ شواهدی از شکار به جز چند نفر دیدن groupers خوردن آنها. Lionfish در حال حاضر در رقابت با گونه های دیگر مانند اهمیت و نوعی ماهی دریاهای گرمسیر به دلیل مشترک خود را در عادات و رژیم های غذایی. این مختل نظم طبیعی در اکوسیستم های ما است.

بیشتر: چه فلوریدا بدترین حالت تهاجمی گونه های جانوری?

Lionfish شگفت انگیز سازگاری به شرایط مختلف و تکثیر به سرعت در حال.

"در شرایط ایده آل یک زن بالغ می تواند آزادی از 30000 تا 90000 تخم مرغ هر چهار روز در تمام طول سال های طولانی" Hickerson گفت.

این سریع تولید مثل چرخه باعث می شود مشکل را بدتر می کند به سرعت.

زمانی که گونه های مهاجم مانند lionfish تسلط بر یکی از آبراه های ما وجود دارد بسیاری از عواقب جدی است. تعداد زیادی از lionfish خسارت ما صخره های مرجانی و آنها را تغییر دهید و تنوع زیستی زیستگاه ما تهدید جمعیت بومی با انقراض.

"آنها سازگاری به شرایط مختلف و تکثیر به سرعت"

Hickerson گفت.

سمی

علی رغم باور عمومی, lionfish نمی سمی; آنها سمی که بدان معنی است که آنها می توانند به شما آسیب برساند و تنها اگر خود را سم می رود به جریان خون خود را. نیش lionfish نمی کشتن یک فرد آن باعث درد و تورم.

از آنجایی که آنها هیچ شکارچیان طبیعی, ne راه برای کمک به پاک کردن آبهای ما از این حیوانات با شکار آنها را.

برنامه وجود دارد که در آن شما می توانید یک دلار برای هر ماهی به شما گرفتن. گروه های دیگر را راه اندازی lionfish ابتلا به مسابقات برای کمک به گسترش آگاهی در راه سرگرم کننده و آموزشی.

شما همچنین می توانید کمک به علت خوردن lionfish که علاوه بر اینکه سمی خوشمزه هستند. برخی از غذاهای دریایی بازارها و فروشگاه های مواد غذایی باید شروع به فروش lionfish برای کمک به آنها را روشن از آبهای ما.

بسیاری از فلوریدا به آبراه های ما را برای اعطا. ما عادت کرده ایم به این زیبایی و فراموش کرده اند که تعادل طبیعی در طبیعت است. اگر ما می خواهیم به نگه داشتن این زیبایی های طبیعی ما باید برای کمک به مراقبت از آن. ما باید مراقبت از گونه ها مانند lionfish.

Annabella Casares زندگی در ساحل Vero خواهد شد و یک دانشجوی سال اول در رودخانه هند منشور دبیرستان در پاییز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن