نامه به سردبیر: 13 ژوئن 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jun 13, 2020تلاش برای رفتار با دیگران با احترامبانوی ما آزادی

توسط ABTINNEWS در 24 خرداد 1399

نظر

تلاش برای رفتار با دیگران با احترام

بانوی ما آزادی ایستاده در بندر باید گریه دار زدن سر خود را در شرم در چه بوده است اتفاق می افتد در اینجا. من هنوز هم به یاد داشته باشید آنچه آرتور گادفری همیشه استفاده می شود به می گویند که در انتهای برنامه "مهربان به یکدیگر willya?" من فکر می کنم همه ما باید در تلاش برای رفتار با دیگران با مهربانی و احترام.

باربارا, ساحل, استوارت

ایالات متحده نیاز به یک کد از پلیس انجام فرمان توسط قانون فدرال

در طول جنبش حقوق مدنی دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور سازمان ملی راه پیمایی و تظاهرات را به مخمصه آمریکایی های آفریقایی تبار به تمرکز. هدف این بود که برای جلب توجه آمریکایی ها و مطبوعات برای حق رای برابر حفاظت از پایان تبعیض نژادی و استقرار حقوق مدنی برای همه مردم در امریکا است.

امروز اهداف ما باید به همان اندازه به عنوان روشن و موجز. ما می خواهیم قانون است که به طور موثر نگه می دارد کسانی که ما را با توجه به اختیارات پلیس جوامع ما برای روشن شدن استانداردهای قانونی این تخلف که منجر به مجازات های کیفری برای مجرم و از دست دادن بودجه و اعتبار برای سازمان است که باید سیستمیک تکرار موارد نقض.

پلیس در امریکا تکامل از پیراهن آبی و روابط به میدان جنگ لباس شاهانه یا فاخر است که به امری عادی در جوامع ما. بنابراین فقط به عنوان اعضای ارتش باید مطابق با یک کد از نظامی عدالت همه افسران صلح باید ملزم به رعایت یک کد از پلیس انجام شده است. به عنوان افسر پلیس اشغال یک موقعیت بالا از اقتدار و سلطه بر شهروندان آنها باید افتخار به پایبندی به بالاتر قابل اجرا استاندارد اخلاقی و حقوقی انجام شده است. تصویب به عنوان قانون فدرال مانند یک کد را با چهل تکه پلیس استانداردهای دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, دولت قانون و ذهنی مفهوم ترس برای یک زندگی استاندارد فعلی برای استفاده از نیروی مرگبار ارزیابی. کد باید پیش نویس با قابل توجه ورودی از غیرنظامیان است. مردم باید یک صدا در چگونه آنها را اداره خواهد شد. این است که جوهر دموکراسی است.

در حال حاضر که ما توجه خود را از آن زمان به دشت که platitudes و همدردی کافی هستند. ما باید ملموس تغییر قانونی است که ریشه کن کردن سیستماتیک نقض حقوق بشر و حفاظت از تمام افراد جامعه به طور مساوی و عادلانه.

کریستوفر گاستون استوارت

اومانیست ها' مشخصات: صلح آمیز حل تعارض یک ضرورت است

اومانیست ها از گنج ساحل است نه برای سود سکولار جامعه متعهد به عدالت اجتماعی و استفاده از شفقت هدایت به دلیل مشکلات انسان را حل. ما اعلام تصدیق آموزش ما به عمل محبت, همدلی, تفکر انتقادی, صلح و عدالت اجتماعی همه ویژگی های ضروری برای یک جامعه سالم. ما با محکوم کردن نژادپرستی پلیس خشونت غارت و حملات خشونت آمیز در پلیس و معترضان مسالمت آمیز.

به عنوان اومانیست ما صلح آمیز حل تعارض به عنوان یک ضرورت است. دولتی نیروی بی رحم و یا اراذل و اوباش خشونت را نه متحد و یا درمان کشور ما است. آن را تنها از شدت بیگانگی و تشدید خشم و سرخوردگی و احساس بسیاری از آمریکایی ها نیز با تلاش اقتصادی و اثرات بی رحمانه همه گیر ایجاد یک tinderbox از ناآرامی. ما با تکیه بر تفکر منطقی و علمی و پزشکی به جامعه منجر شود کشور ما از طریق این بیماری همه گیر است تاثیر مخربی.

ما التماس ما رهبران در تمام سطوح و به رسمیت شناختن دیرینه اساس خشم آنها شاهد در جوامع ما. آنچه در کشور ما نیاز به رهبران است که صادقانه می خواهید برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند و فراگیر جیب فقر است که باعث مالی قابل توجهی اختلاف و آشکار بی عدالتی در بهداشت و درمان توسط نامتناسب همه گیر مرگ و میر در میان ما سیاه همسایه است.

کشور ما دارای دانش و منابع برای کمک به جوامع فقیر و بسیاری از آنها آماده برای کمک به پایان دادن به نابرابری و حق امریکا اشتباهات. روشنگری و رهبری موثر مورد نیاز است. ما تماس با ما مقامات منتخب به میزبانی انجمن جامعه برای توسعه برنامه های صدا به اندازه کافی صندوق آموزش و پرورش, مشاوره, فرصت های اشتغال, مراقبت های پزشکی, آموزش پلیس و حفاظت از کیفیت کم درآمد مسکن و جامع امنیت شبکه خدمات برای کمک به کسانی که ما فقیرترین مناطق. به چشم پوشی از علل ما ناآرامی های اجتماعی خواهد بود فوق العاده پر هزینه و دردناک است.

Jo Anne Gillespie, Stuart رئیس جمهور از اومانیست ها از گنج ساحل.

شورش نباید به نام اعتراض

خوش آمدید به زندگی خود را تحت لیبرالیسم. نگاه کنید که چه کسی مسئول چه زمینه و در چه ایالت و شما می دانید که چگونه به همه آنها متصل است.

این شورش تا به چیزی برای انجام با مرگ جورج فلوید پس از جلوگیری از تماس آنها با تظاهرات — آنها شورش و باید شناسایی شود که در راه است. آیا شما قرار است برای دریافت مجوز به اراذل و اوباش اعتراض ؟

غارت کسب و کار پرداخت می شود مقدار زیادی از مالیات و آنها باید محافظت شده با نگهبانان مسلح که هر شورش شروع می شود.

هی هر آنچه که اتفاق افتاده است به حذف. به یاد داشته باشید: اقامت خانه شش پا فاصله ماسک. اگر شما نمی شما اطاعت به زندان برود مثل مادر آنها بازداشت برای برش مو را به نگه داشتن کسب و کار خود رفتن به تغذیه کودکان خود. من چیزی گم شده اینجا ؟

من امیدوار هستم که رئیس جمهور نمی دهد, یک درصد از مالیات ما دلار برای هر سیاستمدار و مسئول دولتی که چیزی برای توقف جنایی دزد و اجازه دهید آنها را غارت و رایت کردن شهرستان خود را.

ما شده ایم شاهد زمین از لیبرالیسم. اگر شما خوشحال با این زندگی چه شما قصد دارید در مورد آن انجام?

هیچ چیز و آن را رشد خواهد کرد و شما می توانید می گویند bye-bye, ایالات متحده است.

جوآن سالن ورو بیچtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب