اولین نامزد برگ شلوغ ذغال سنگ کمیسیون نژاد با استناد به کروناویروس چالش برای مبارزه

پاتریک رایلی ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:42 PM EDT مارس 18 سال 2020با مهلت واجد شرایط کمتر از یک ماه دور شلوغ

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

با مهلت واجد شرایط کمتر از یک ماه دور شلوغ ذغال سنگ شهرستان کمیسیون نژاد دیده است خود را برای اولین بار نامزد رها کردن.

یعقوب Winge اعلام پایان مبارزات انتخاباتی خود را در یک ایمیل به هواداران هفته گذشته با استناد به موانع ارائه شده توسط شیوع کروناویروس.

"کمپین ما متاسفانه نبود ایمنی به چالش های غلبه بر این بیماری همه گیر" او نوشت: در مارس 12 ایمیل.

Winge در حال اجرا به عنوان یک جمهوری خواه بود و رقابت برای منطقه 1 صندلی در حال حاضر برگزار شد دیرین کمیسر دانا Fiala, که گفت که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد. منطقه را پوشش می دهد شرق ناپل مارکو جزیره, جزایر کاپری, Goodland و جوامع اطراف است.

Winge, 27 نوشت که شیوع و ویرانی به ارمغان آورد توسط ویروس "به شدت تغییر چشم انداز برای مبارزات سیاسی و به ویژه جنبش مردمی در سراسر کشور است."

"با متعدد مبارزات حوادث نیاز به لغو در طول اواخر بهار و ده ها تن از داوطلبان اقتصادی ویران خاموش کردن و خرید اینترنتی این واقعیت است که من می دانم در قلب من نمی تواند اجرای موفقیت آمیز مردمی کمپین من مجموعه ای را به انجام قبل از این بحران و این شرایط," او نوشت.

تفسیر از برنت چاق شدن: گوش تا Fiala ساخته شده است که انتخاب او در مسابقه برای موفقیت او

به ماندن در مسابقه "بدون یک مسیر روشن به پیروزی کند خوب برای جامعه من, هواداران, و نه خانواده من" اضافه شده Winge که با این نسخهها کار برای مدیریت املاک شرکت در صندل ایجاد کرد.

در ایمیل خود او تایید ویلیام داگلاس یکی از پنج نامزد باقی مانده در مسابقه برای منطقه 1 صندلی.

"من می دانم که او مبارزه خواهد کرد برای همه ما" Winge نوشت. "با یک پس زمینه قوی از اینجا سرویس در منطقه 1 از محله خود را به هر گوشه ای از جامعه ما را تا به من اعتماد به نفس و اعتماد در خدمت ما هست."

داگلاس بازنشسته ستوان با بیشتر ناپل آتش نجات منطقه است که در میان سه نامزد در این مسابقه که واجد شرایط دادخواست قادر به جمع آوری 474 امضاهای مورد نیاز است.

با راه: با ذغال سنگ کمیسر دانا Fiala ندارد به دنبال انتخاب مجدد سه رقابت برای منطقه 1 صندلی

دو نفر دیگر در حال ریک LoCastro بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ اجرا می شود که یک مشاور کسب و کار و علامت Batchelor یک جامعه ارتباط مدیر برای غرب, مدیریت اموال.

هر سه در حال اجرا به عنوان خواهان.

قطع بعد برای درخواست شد مارس 11, یک روز قبل از Winge ایمیل اعلام خواهد شد. باقی مانده دو نامزد در مسابقه صخره Donenfeld یک جمهوریخواه و جان جنکینز یک دموکرات — که تا ظهر روز 12 ژوئن را به واجد شرایط با پرداخت $5,120.40 هزینه تشکیل پرونده.

همچنین چک کردن: پنجمین نامزد می پیوندد شلوغ ذغال سنگ شهرستان کمیسیون نژاد برای منطقه 1

Winge گفت: در مصاحبه ای که روز شنبه مبارزات انتخاباتی خود نبود قادر به دریافت مورد نیاز امضا در زمان.

"ما برای رفتن به کوتاه" او گفت:. "نه زیادی."

پرداخت هزینه تشکیل پرونده شد و نه راه او می خواست به نام او در انتخابات گفت: Winge.

"من واقعا فکر می کنم که شما باید در انتخابات با دادخواست," او گفت:.

برای Winge ویروس شیوع تغییر راه او قادر به رسیدن به مردم است. او گفت که او نمی خواست به پشت تابلوهای تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی.

"من درب-ضربه زدن با دست تکان دادن فرد" Winge گفت.

بیشتر: دو نامزد جدید وارد ذغال سنگ شهرستان کمیسیون نژادها

و: شلوغ زمینه برای ذغال سنگ شهرستان کمیسیون صندلی همچنان به رشد

Winge مطرح شده در مورد $11,500 از جمله 700 دلار از پول خود را به او قرض داده مبارزات انتخاباتی خود. کمپین هزینه مجموع نزدیک به $5,800 سوابق نشان می دهد و Winge گفت: او هنوز هم هزینه های مشاوره است که باید پرداخت شود.

"وجود دارد نه به زیادی بیش از سمت چپ" او گفت:, و اضافه کرد که او قصد دارد برای بازگشت برخی از این به بعد کمک های مالی در یک سرشکن اساس.

Winge گفت: او انداخت و او را حمایت داگلاس چون او "در سطح جامعه تجربه" است که مهم است به Winge و به همین دلیل او می خواست برای رسیدن به مسابقه.

"او بسیار سازمان یافته کمپین" Winge گفت: Douglass. "من اعتقاد دارم که او واقعا خوب شات در برد."

راسل توف رئیس ذغال سنگ شهرستان حزب جمهوری خواه گفت: شیوع کروناویروس تغییر کرده است راه داوطلبان می توانند در مبارزات انتخاباتی هستند و برخی از آنها مجهز به رسیدگی است که بیش از دیگران است.

"این یک نژاد های مختلف," او گفت:, و اضافه کرد که Winge "نشان داد برخی از کلاس" در راه او در سمت چپ آن.

به طور معمول نامزدها استفاده می شود برای رفتن درب به درب به کمپین اما در حال حاضر بسیاری از آن را به صورت الکترونیکی انجام شوند توف گفت.

"کسانی که می تواند وفق دهند و انجام این کار در حال رفتن به ماندن سخت است," او گفت:.

اما دولت همچنان به آرامی بازگشایی توف گفت: برخی از روش های سنتی مبارزه ممکن است بازگشت اگر چه به جای آن از دست می لرزد از آن ممکن است در حال حاضر تبدیل به آرنج ضربه.

"مردم می خواهید برای دیدن نامزد," او گفت:.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن