نامه به سردبیر: 5 جولای سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 5, 2020پسران و دختران باشگاه انجام آنچه در آن طول می کشد ب

توسط ABTINNEWS در 15 تیر 1399

نظر

پسران و دختران باشگاه انجام آنچه در آن طول می کشد برای تغییر زندگی, ساخت بزرگ آتی

فرزندان ما در حال دیدن گوش دادن و یادگیری از ما. آنچه آنها میبینند ؟ COVID-19 اقدامات ایمنی در پسران و دختران باشگاه اردوهای تابستانی; مسالمت آمیز تظاهرات برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند و در اعتراض به نژاد پرستی و هزاران پوند از غذا داده شود آزادانه به خانواده های نیازمند. آیا فرزندان ما از شنیدن ؟ ابراز نگرانی و وعده برای تغییر. و آنچه که ما فرزندان یادگیری است ؟ من اعتقاد دارم که فرزندان ما در حال یادگیری است که ما سنت لوسی County جامعه و حمایت خود را از حق اعتراض مایل به تغییر برای بهبود زندگی و ادامه خواهد داد به انجام آنچه در آن طول می کشد برای ساخت بزرگ آتی برای همه جوانان به خصوص کسانی که نیاز ما بیشتر است.

به عنوان بزرگترین توسعه جوانان سازمان در Treasure Coast, Boys & Girls Clubs of St. Lucie شهرستان در خدمت بیش از 15000 کودکان سنین 6 تا 18 هر سال است. در این سال ما در حال رسیدن به حتی بیشتر بچه ها از طریق مجازی ما باشگاه در Facebook و YouTube و ما در اردوهای تابستانی که در آن ما استخدام معلمان واجد شرایط برای اجرای سنت لوسی عمومی مدارس آموزش از راه دور برنامه های جرقه کاترپیلار و اعتبار بازیابی. ما شده ایم گرفتن مراقبت از ضروری کارگران کودکان از مدارس بسته در ماه مارس و برای تاریخ ما و توزیع نزدیک به 225,000 وعده های غذایی رایگان به مردم نیازمند.

موفقیت ما ممکن است با تشکر از رهبری و حمایت از ما داوطلب هیئت مدیره به رهبری رئیس هیئت مدیره لسلی کریستف. خدمات کودکان شورا و بسیاری از سخاوتمندانه افراد بر پایه ها و کسب و کار نیز اعتبار برای ما 25 سال را قادر می سازد مردم را به رسیدن به پتانسیل کامل خود را به عنوان شهروندان مسئول.

به نمایندگی از هیئت مدیره ما من تشکر ما اجرای قانون محلی و مقامات منتخب و رهبران جامعه برای تمایل خود را برای دیدن و گوش دادن و یادگیری از فرزندان ما. آنها به ما آموزش چگونه ما می توانیم با هم کار کنند برای ساخت بزرگ آتی برای آنها.

خواهد آرمستد بود فورت پیرس است مدیر اجرایی Boys & Girls Clubs of St. Lucie شهرستان است.

بیایید سعی کنید ایالات داوطلبانه با رعایت هدف از پوشیدن ماسک

ماسک صورت? حکم ؟ به همین دلیل سعی کنید رعایت داوطلبانه?

چرا همیشه چکش بی اثر بزرگ دولت آن را قانون و بازداشت و جریمه مدنی, مجازات, هر آنچه که "آنها در حال انجام آن در پالم بیچ کانتی" و "شمال" — "این راه آنها در حال انجام آن تا شمال."

بازنده مسائل است. این مرا به یاد سپر تابلوچسبها سال پیش از آن-Dade County "ما اهمیتی نمی دهند که چگونه شما آن را انجام داد تا شمال."

به نظر می رسد چند ساکنان فلوریدا متوجه است که نیویورک با جمعیت 19 میلیون کوچکتر است دولت امروز از فلوریدا با جمعیت 23 میلیون. تگزاس دوم با جمعیت 30 میلیون. تا شمال? لطفا ما نیازی به نگاه به زنگ کمربند برای هر چیزی.

به همین دلیل سعی کنید یک سازمان داوطلبانه برنامه تسهیل محلی رهبری است ؟ کمیسیون شهرستان تمام شوراهای شهر با هیئت مدیره مدرسه پزشکی و رهبری جامعه کسب و کار و.... اتصال با هم بدون هیچ هزینه ای و به صورت یک ایالات داوطلبانه رویکرد یکی از ایالات county گسترده و تایید شده, ساده, مختصر حل و توصیه می شود استفاده از ماسک صورت?

تماس در سازمان های غیر دولتی. سازمان های غیر دولتی? بله. مطمئن شوید که به یاد داشته باشید جانبازان سازمان. نگاهی به صورت ماسک به ترین مناطق از نادر پوشند. ایستاده در خارج از فروشگاه های مواد غذایی (Publix, وین دیکسی دین خارج شده, sam's Club, هدف). ساده جزوه چرا ما باید پوشیدن ماسک.

این خیلی ساده است با کمی احتیاط. آن را به ارزش یک تلاش واقعی. آن را منحصر به فرد و جامعه گسترده تلاش داوطلبانه. اعتصاب در حال حاضر که آهن داغتر روزانه.

سام دانکن ورو بیچ

نیاز به ماسک برای محافظت از دیگران است و نه نقض حقوق

کسانی هستند که می گویند که نیاز به ماسک نقض حقوق. که مضحک. اگر حفاظت از دیگران در نقض حقوق مردم و سپس اجازه دهید از بین بردن محدودیت سرعت. سازنده ماشین من می گوید آن است که قادر به رفتن 180 مایل در ساعت. اما همان کسانی که مردم معترض ماسک مورد نیاز خواهد بود احتمالا بسیار ناراحت اگر من سوار گذشته خانه های خود را در 100 به علاوه مایل در ساعت. آن را در مورد حفاظت از دیگران است. اگر شما نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک موثر, اقامت خانه.

کنراد Stegner فورت پیرس

من به تماشای نابودی کشور من دوست دارم که دیگران ایستاده

من تماشای آنچه اتفاق می افتد به من کشور و این به معنای واقعی کلمه به ارمغان می آورد اشک به چشمان من. من به تماشای آن تخریب و به نظر می رسد هر آمریکایی که رسید مزایای آن این است که راضی به انجام هیچ چیز به آن را متوقف کند.

84 سال من شده اند فوق العاده برکت به زندگی در این کشور را به من آموخت همه دلایل که چرا افرادی که در اینجا زندگی می کنند در حال حاضر به مرگ برای ما راه زندگی و کسانی که رویای روزی از آمدن به اینجا در حال حاضر به خطر زندگی خود را برای دریافت در اینجا. ما باید اجازه دهید چپ را بیش از ما مدارس محروم ما نسل جوان این فرصت را به یاد بگیرند که تاریخ ما و تلقین در آنها شکست خورده تئوری سوسیالیسم بدون فرصت شنیدن ديدگاه مخالف از کسانی که دانش خود را شکست.

ما در زندگی در یک جهان ناقص و بنابراین امریکا هرگز نمی تواند کامل شود. اما تا کنون شده است وجود دارد هرگز یک کشور است که ارائه فرصت های بیشتر برای مردم آن از هر نژاد از ایالات متحده است.

این انتخابات ممکن است آخرین فرصت برای ما و نسل ما را از تبدیل شدن به یکی دیگر از آرژانتین یا ونزوئلا است. نسل بعدی از رای دهندگان رای گیری خواهد شد بدون سود دانستن نابسامانی که سوسیالیسم تحمیل کرده است در کشورهای دیگر در گذشته است.

مایکل Izzi Hutchinson, جزیرهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن