چهارم جولای گنج ساحل, ساحل, محدودیت آغاز می شود اعلام کرد

جاشوا جزایر و کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:32 PM EDT Jun 30, 2020ورو بیچ شد اولین بار در گن

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

ورو بیچ شد اولین بار در گنج ساحل به محدود کردن دسترسی به آن سواحل عمومی برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

اطلاعیه در مورد ساحل بسته شدن ساخته شده اند و در روزهای اخیر جنوب فلوریدا شهرستانهای استان است.

بیشتر: ساحل Vero نیاز به ماسک داخل ساختمان های شهر

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: این سواحل در حال باز و بسته چهارم جولای تعطیلات

تصمیم می آید را در پاسخ به افزایش قابل توجهی در موارد coronavirus همراه با افزایش بستری شدن در بیمارستان بلکه بالقوه ساحل تعطیلی در مارتین و سنت لوسی شهرستانهای استان است.

"ما با خطر ابتلا به فشار اضافی در شهر ما سواحل" ورو بیچ شهرستان مدیر مونت می افتد گفت.

شهر سواحل عمومی خواهد بود محدود به شهر و رودخانه هند ساکنان شهرستان در ورو بیچ دوشنبه از طریق جمعه پس از شورای شهر رای گیری روز سه شنبه. شدیدتر محدودیت ممکن است در جای دیگر در ساحل گنجینه.

مارتین مسئولان شهرستان با توجه به ساحل بسته شدن برای تعطیلات آخر هفته به گفته سخنگوی مارتا ان Kneiss.

سنت لوسی شهرستان است که انتظار می رود به بحث در مورد پتانسیل های عمومی, ساحل, تعطیلی پنج شنبه در نشست اضطراری. همچنین انتظار می رود رای در چهره پوشانده اند.

مقامات شهرستان به حال گفتگو در مورد پتانسیل ساحل تعطیلی سخنگوی اریک گیل گفت: اما برنامه ریزی برای تسلیم به کمیسیون شهرستان برای جهت.

ورو بیچ عضو شورای شهر رابی Brackett گفت: بسته شدن سواحل خواهد بیشتر صدمه کسب و کارهای محلی و نیروی افراد در داخل خانه.

وب کم: دیدن شرایط و جمعیت در منطقه سواحل

"بیشتر ما نزدیک پایین (سواحل) بیشتر به ما فشار مردم با هم" Brackett گفت. "زمانی که شما نزدیک سواحل شما نزدیک beachside."

Indian River County سواحل باز باقی می ماند. روز دوشنبه در شهرستان سخنگوی برایان سالیوان گفت: این شهرستان تا به حال هیچ برنامه ای برای نزدیک کردن و "ادامه خواهد داد و نظارت بر وضعیت."

اگر Indian River County سواحل باقی می ماند و حتی تا حدودی باز کردن آنها می تواند نزدیک ترین کفش سواحل شمال جنوب فلوریدا است که تجربه بزرگترین COVID-19 شیوع. Indian River County مثل بقیه از منطقه است که از طریق آن مهم ترین سنبله از coronavirus بحران در تعدادی از موارد و بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر.

مارتین کانتی در حال حاضر در حال تجربه بالاتر رای مثبت از تایید موارد ویروس از نقاط مهم در جنوب فلوریدا. از ژوئن 1, 16 ٪ از آزمون باید دوباره مثبت برای COVID-19 در شهرستان مارتین.

قبلا در این بیماری همه گیر Martin County بسته و محدود سواحل آن به ساکنان بیش از نگرانی های مردم از جنوب فلوریدا پر سواحل آن و به طور بالقوه گسترش COVID-19.

در حالی که بهداشت عمومی توصیه ها همچنان به تکامل به عنوان کارشناسان کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتقال ویروس های محلی به طور کلی برخی از gov را تایید BLM تظاهرات — به همین دلیل من ادا آن را با "به طور کلی"بوده است با احتیاط از ترویج تجمع جرم.

آتش بازی نشان می دهد برای چهارم جولای عمدتا لغو شده است بیش از نگرانی از گسترش این ویروس حتی اگر اکثر تجمعات خارج از منزل. بدون ماسک مورد نیاز در بسیاری از گنج ساحل تا کنون مقامات شهرستان را تضمین نمی خواهد یک ماسک. ماسک کمک به محدود کردن گسترش ویروس در اجتماعات بزرگ.

با وجود ساحل تعطیلی sandbars انتظار می رود برای باز باقی می ماند گفت: تام Reinert, فلوریدا, Fish & Wildlife Conservation کمیسیون منطقه ای مدیر.

شهرستان دولت در پالم بیچ, Broward و میامی-Dade می توانید sandbars در اختیار خود را پس از توافق وارد شده در طول coronavirus وضعیت اضطراری.

تا کنون جنوب فلوریدا, شهرستان, برگزار شد, در اختتامیه sandbars که کشیده اند مقدار زیادی از توجه عمومی در ماه های اخیر برای شلوغ گردهمایی با توجه به کوچک اجتماعی فاصله.

Martin County ندارد مشابه گریز با FWC, بعد از هرگز درخواست برای مجوز لازم به sandbars. به جای مشغول sandbars که Martin County Sheriff ویلیام اسنایدر که قبلا به عنوان اظهار تاسف به چالش کشیدن به تنظیم هستند به احتمال زیاد به باز باقی می ماند برای تعطیلات آخر هفته.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن