نوجوان بازداشتگاه رسمی بازداشت فدرال پورنو کودکان مورد

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:18 PM EDT 29 مه سال 2020ST. لوسی شهرستان — یک مرد به عنوان د

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

ST. لوسی شهرستان — یک مرد به عنوان دستیار سرپرست در سنت لوسی منطقه ای نوجوانان بازداشتگاه چهره فدرال پورنوگرافی کودکان اتهامات پس از یک تحقیق که ظاهرا آغاز شد و در سال 2019 سوابق نشان می دهد.

دنیس پاتریک هانت سن ذکر نشده اتهامات عنوان شده علیه از دریافت یا توزیع پورنوگرافی کودکان و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان در تحقیقات امنیت داخلی مورد.

محققان گزارش پیدا کردن تصاویر از شکار در معرض خود را در لابی, حمام نوجوانان بازداشتگاه در 1300 بلوک بل خیابان در فورت پیرس. این یک 50-تخت تسهیلات است که در خدمت جوانان بازداشت توسط دادگاه سیستم.

بیشتر: پورت سنت لوسی مرد به اتهام برخورد و پس از اجرا موتورسوار رنج می برد جزئی قطع پا

یک پالم بیچ شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه اعدام یک کودک پورنوگرافی حکم جستجو در اکتبر 2019 در یک حساب ایمیل از "R. V." پس از یک نکته در مارس 2019. پرونده دریافت شامل ایمیل بین "R. V." و یک آدرس ایمیل بعد از شناسایی به عنوان شکار سوابق نشان می دهد.

ایمیل با صریح محتوای گزارش شد ارسال شده در مارس 2019 از جمله پورنوگرافی کودکان.

در ماه دسامبر محققان جستجو "R. V." در صفحه اصلی. او گفت که او را شناخته شکار برای حدود 20 سال است. او اذعان ارسال پورنوگرافی کودکان, ایمیل, و دستگیر شد و در یک پورنوگرافی کودکان مسئول است.

بیشتر: 41-سال-پیرمرد می میرد پس از اعتصاب رعد و برق در پورت سنت لوسی

مقامات در ماه مارس جستجو شکار در پورت سنت لوسی. او گفت که او کار می کرد برای وزارت امور خارجه از نوجوانان عدالت برای 12 سال است که در مرخصی به دلیل سرطان درمان تابش.

او تخمین زده او 10 تا 12 پورنوگرافی کودکان تصاویر از "R. V." بیش از سه سال گذشته است.

محققان کشف و ضبط اقلام از جمله گوشی های هوشمند که تا به حال "حداقل 30 پورنوگرافی کودکان تصاویر بند انگشتی کش locations" سوابق نشان می دهد.

بیشتر: کلانتر: بازداشت مرد در رابطه جنسی موارد در حال حاضر مربوط به قتل از 49 سال

وجود دارد نیز بودند عکس های برهنه از شکار از جمله از او خصوصی در منطقه در لابی نوجوانان بازداشتگاه.

اوراق قرضه خود را در 100.000 دلار و تا به حال چند شرایط از جمله شرط او هیچ ارتباطی با افراد زیر سن قانونی.

شکار است که دیگر یک دادگاه در ماه جولای.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن