در پی جورج فلوید تظاهرات ورو بیچ نقاشی های دیواری نقاشی دیواری مخدوش; هنرمندان خوب با آن | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:49 AM EDT Jun 3, 2020نیمی از پورتوریکو و نیمه ایتالیایی, ج

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

نظر

نیمی از پورتوریکو و نیمه ایتالیایی, جورج روده بزرگ در رشد نژادی متنوع بروکلین نیویورک با بسیاری از چالش های اقتصادی است.

در 10 او با استفاده از کفش برای نشان دادن نام خود را در تمیز کردن دیوار در آپارتمان خود را. در 12 تحت نام مستعار هدف (هنرمند در حرکت) او تشکیل SSB (روح سنگسار برادران) یک خدمه است که نقاشی های دیواری در سراسر شهرستان.

خدمه ارائه پسران "یک جایگزین برای مواد مخدر و باندهای خشونت است که در همه جا در اطراف ما" روده بزرگ در حال حاضر 61 گفت: StreetArtNYC.org در سال 2014.

نقاشی های دیواری led متعدد برس با این قانون از جمله زمانی که او و همکار هنرمند تا به حال پهن کردن خود را در بالای یک قطار به دوری کردن حمل و نقل ،

امروزه روده بزرگ مستقر در ورو بیچ یکی از دو هنرمند در پشت یک بحث نقاشی دیواری در لبه ساحل Vero را در مرکز شهر. در حالی که بسیاری از مردم لذت می برد دیوار او گفت: این حمله شده است اغلب در Facebook به عنوان "نژادپرست است."

روز یکشنبه آن را تبدیل به یک بنای یادبود.

هدف قرار دادن روده بزرگ به عنوان نژادپرست است که بخشی از این قطع ارتباط در آمریکای امروز است. مردم اختلاف نظر دارند. به جای صحبت کردن و یادگیری بیشتر در مورد هر یک از دیگر آنها به یکدیگر حمله کنند.

روده بزرگ نبود خواسته خود را در مورد دیوار هنر است که او در ماه دسامبر سال 2018 با دن بنت یکی دیگر از هنرمند محلی.

"اکثر مردم نمی زحمت به یاد داستان پشت" Rican به من گفت روز دیگر. "آنها فقط باید خود را برداشت.

"و این مشکل با جهان" گفت: روده بزرگ که دارای دو دونژادی يافت.

داستان پشت خود را "تمام زندگی" موضوع نقاشی دیواری بر روی دیوار شمالی از فروشگاه راحتی در 14 خیابان در خیابان 23 مربوط به روده بزرگ, هزینه های تمام عمر خود را زندگی در وسط چند فرهنگی آمریکا است.

روده بزرگ شده, بازیابی مربی و هوشیار همراه در یک برنامه نگه می دارد او می گوید 75 درصد از مشتریان خود را از بازگشت به اعتیاد. اعتیاد می داند هیچ نژادی, مذهبی, قومی و یا فرهنگی حد و مرز است.

به انجام کار خود را به درستی به او گفت که او نمی تواند قاضی هر کسی.

واقعیت این است که تمام زندگی مهم به جورج روده بزرگ است.

"هنگامی که من به شنیدن داستان خود را رویکرد من است ... چه میراث آیا شما می خواهید به?" او گفت:. "آیا شما می خواهید خود را برای رهبری یک زندگی دشوار و یا آیا شما می خواهید به انجام چیزی ؟

"من نه یک سیاستمدار. من بشردوستانه."

داشتن زندگی فعال و در ورو بیچ او بازگشت و در سال 2018 و امیدوار به گسترش آنچه که او گفت همان بود بشردوستانه پیام او رنگ می خواهم در بروکلین ایستگاه مترو در سال 2015: "تمام زندگی مهم است."

بیشتر: اعتراضات محلی ساخته شده و نقطه نظر خود را با ما مشکلات: با تشکر از شما

بیشتر: توجه به سخنان پادشاه ویزل در پی مرگ فلوید

در یک ویدیو انجام شده در رابطه با نقاشی دیواری چند نفر از جمله محلی استودیو مالک و عکاس اسکات کلی, ستایش کار می کنند.

"این یک پیام از شمول: که همه امور است," او گفت: نقاشی دیواری که شامل جهان و شش رنگی متفاوت دست. "ما نیاز به همه گرد هم می آیند را همه ما دست در دست هم همه را از قلب ما با هم و در اینجا کار به عنوان یکی از نژاد بشر است."

ورو بیچ شهردار تونی جوان و Traven رایت نیز با تمجید از نقاشی دیواری در این ویدئو.

"من فکر می کنم این لحن حق به مجموعه ای از آنجا که تمام زندگی موضوع گفت:" رایت که مشغول به کار در کنار درب در خرچنگ توقف رستوران. "ما همه اینجا با هم. من فکر می کنم ما فقط باید همه همراه و جهان را به مکانی بهتر است."

ضمن عبارت "تمام زندگی" موضوع شده است به عنوان یک حمله در زندگی مهم جنبش تاسیس در سال 2013 به نبرد خشونت و نژادپرستی علیه مردم سیاه و سفید.

به طوری در سال 2019 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg گفت که او پشیمان با استفاده از ظاهر "مسکن" عبارت 2015 در سخنرانی در مورد پلیس مسائل در زادگاه خود از South Bend, Indiana.

در روز سه شنبه NBA گوینده خود را از دست شغل بعد از استفاده از این عبارت برای توضیح آنچه که او فکر می کردم از زندگی مهم جنبش است.

عبارات مشابه به بن و جری' "تمام زندگی مهم. اما همه زندگی مهم خواهد شد تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده" شنیده شده است در تظاهرات اخیر در پی جورج فلوید کشتن.

بیشتر: Doggone نقاشی دیواری را در مرکز شهر ساحل Vero; چرا ؟

بیشتر: زندگی از ماده " هنرمند خواسته به ترک مرکز شهر ساحل Vero گالری

محلی, نقاشی دیواری تا به حال مخالفان در Facebook تا روز شنبه هنگامی که تصاویر ارسال شده نمایش "تمام" شده بود سیاه و پوشش داده شده با کلمه "سیاه" و مشت آرم سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

برخی از اولیه مخالفان را تشویق می کردند تغییر دهید. برخی از حامیان اولیه پیشنهاد حرکت بود خرابکاری و/یا حمله به هنرمندان آزادی بیان است. یک کوسه نقاشی دیواری بر روی دیوار دو درب پایین بود به طور داوطلبانه تغییر در اوایل سال جاری پس از شکایت.

من فقط می توانید تصور کنید آنچه در آن باید به طراحی و تکمیل یک نقاشی دیواری و باید آن را بدون دانش خود را.

من در ابتدا متعجب شد کولون واکنش.

"من آن را شخصا اما من مانند, 'چه خبر؟' "روده بزرگ گفت. در پی فلوید قتل و تظاهرات روده بزرگ پشتیبانی می شود چه اتفاقی افتاده است.

"من مرتبط که مایل به شنیده می شود," او گفت:. "متاسفانه این چیزها (مانند فلوید قتل) اتفاق می افتد اما زمانی که مردم صحبت می کنند به اندازه کافی بلند کسی را بشنود."

دخترش, Michael Jackson, 30, پشتیبانی از تغییر بیش از حد. در یک Facebook پست او به نظر می رسید بیشتر ناراحت سفید مردم را به جای قاضی پدر او حمله می کند و کار خود را از صلح آمیز سیاسی گام برای ایجاد تغییر در زندگی محافظت می کند.

"من SOOOOO خوشحال که به ساحل VERO است در نهایت از دیدن نور است که" همه چیز در زندگی مهم است و در این حال ما به عنوان افرادی در نهایت پله و صحبت کردن 'BLACKLIVESMATTER'," او نوشت: on Facebook. "من افتخار می کنم!"

یک رهگذر در زمینه خرابکاری شکایت ورو بیچ رئیس پلیس دیوید jeffrey m reed گفت. مدیر اموال مطلع شد اما نمی خواست به دنبال اتهامات عنوان شده علیه.

توسط دوشنبه دیوار و زمین بدل به یک بنای یادبود به فلوید و دیگر قربانیان. علائم و گل — برخی از یکشنبه در اعتراض Gifford — فضل این منطقه است.

بنت که مشغول به کار با روده بزرگ در این پروژه شد, خوش بین, بیش از حد.

"من می خواهم این واقعیت که آنها باید یک جایی برای بیرون ریختن و من آنها را سرزنش نیست," او گفت که او امیدوار است این دیوار می تواند کمک به نوبه خود منفی به مثبت.

می خواهم به خواندن بیشتر در ستون های شبیه به این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

در بسیاری از شهرهای, نقاشی های دیواری, نقاشی شده است بیش از دیگر هنرمندان است. در نهایت بنت گفت: او و روده بزرگ می تواند به بهبود دیوار و حتی بیشتر.

در تحقیق روده بزرگ من در بر داشت آخرین Pinterest پست.

"در یک چشم بر هم زدن همه چیز می تواند تغییر می گوید:" یک الگوی رفتاری او شده است. "پس ببخش اغلب و عشق را با همه قلب خود را. شما هرگز ممکن است که شانس دوباره است."

اگر چه بیشتر مردم تبدیل به گونه های دیگر مانند روده بزرگ? شاید بیشتر مردم را متحد برای رفع جامعه مشکلات. در میان تمام زشتی در جهان, آن را خوب است برای دیدن یک کمی بشریت است.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب