چگونه U-دبستان ارشد مدیسون Friebel رفت و از صفر ارائه می دهد برای امضای قرارداد با ساقی

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنانتشار: 10:31 PM EDT Apr 21, 2020در ماه اوت گذشته زمانی که مدرسه شروع ارشد گذارنده

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

در ماه اوت گذشته زمانی که مدرسه شروع ارشد گذارنده مدیسون Friebel ندارد هر بخش ارائه می دهد. یک زن و شوهر از بخش دوم مدارس و بخش سوم مدارس تا به حال او را در رادار خود ندارد اما هر چیزی ارزش ندارد.

Friebel می خواستم به بازی در بالاترین سطح و او که قرار بود برای حل و فصل چیزی کمتر. او ادامه داد: در بازی او با حضور در مهارت های درس در ساکرامنتو و در سال 2019 کمک U-دبستان امن خود را برای اولین بار CIF شمالی عنوان بخش در روز جمعه.

پس از رفت و آمد های بی شماری تنظیم دریل و وزنه برداری در offseason, Friebel او امضا نامه ای از قصد به بازی والیبال در Butler دانشگاه. بعد از ظهر سه شنبه او ایستاده بود و فقط در ورودی در U-دبستان.

"امروز صادقانه فقط شده دیوانه" Friebel گفت. "آن احساس می کند مانند روز تولد من و این چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد. من واقعا قدردانی از روز را به عنوان آن است."

این یک اجتماعی دور امضای بعد برای Friebel بود که با هم تیمی های خود و اعضای خانواده که پراکنده در سراسر پارکینگ در اتومبیل های خود را برای نشان دادن حمایت خود را.

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شدن مدرسه Friebel گفت: نه بسیار تغییر کرده است از زندگی روزمره. او هنوز هم مذاکرات به هم تیمی های خود در گوشی های هوشمند خود را ادامه داده و روز به روز تمرینات در خانه و ساکرامنتو است.

Friebel و تیم او در ادامه آتشین اجرا در ماه سپتامبر آغاز شد که 19 بازی برنده خط خط. آن را به طول انجامید از طریق CIF شمالی بخش مسابقات قبل از آن به پایان رسید Nov. 12, 2019 در دور اول پنج-مجموعه ای از دست دادن به سر رویس از اوکلند در CIF شمالی منطقه ای پلی آف. در طول این 19-بازی اجرا Panthers کاهش یافته است یک مجموعه است.

آن Friebel که هماهنگ عمل است. او مجموعه های خارج از مجاز hitter وظیفه خواهر ارشد کندی کرمر و تاریخ مدیسون کرمر به شکوفا. مدیسون پایان فصل با 398 کشته و کندی با 389 کشد.

Friebel به پایان رسید با 1,061 کمک می کند.

بیشتر: تنها مایل درمان دونده درد در پس از مرگ شوهر

بیشتر: 'همه می دانستند که او را دوست داشت او را": راد میراث حمل در سابق بازیکنان و مربیان

حتی با تمام نقاط عطف Friebel ضربه او هنوز دریافت نکردند رسمی ارائه تا پس از فصل بود.

"آن همه نوع سوپر دیر" Friebel گفت. "این در واقع در آمد از طریق کلمه از دهان با مربیان من مشغول به کار در ساکرامنتو پس از آن فصل بود. که در آن نقطه من فقط نوع فکر کردم که من که قرار بود برای رفتن به کالج به استخدام وجود دارد اما همه چیز اتفاق می افتد در همه زمان ها. هنگامی که من شروع به کار کردن در ساکرامنتو بود که در هنگام استخدام شروع به رول در."

امضای قرار دادن یک شیرین نهایی پایان دادن به در U-دبستان را در سال 2020 تیم. Friebel همراه بود توسط سالمندان Kremer, libero جی جی Elizarraras و دفاعی متخصصان امیلی کاکس و الکس ویلیامز که در همان تیم پس از کلاس ششم.

"ما همه فوق العاده نزدیک و ما همه با یکدیگر صادق" Friebel گفت. "اگر یکی از hitters به من گفت به آن را بالاتر من تنظیم آن بالاتر است. با داشتن این رابطه واقعا کمک کرده و سطح پاسخگویی قرار داده و همه چیز را ما تا به حال با یکدیگر در دادگاه است."

والیبال نبود همیشه ترجیح ورزشی برای Friebel که عشق اول بسکتبال شد. آن آغاز شده و با پدرش کریس Friebel بود که یک عضو شورای مرکزی دره پسران بسکتبال تیم که معروف پس از پیروزی در شمال کشور اولین CIF دولت عنوان در سال 1989.

Friebel مانند پدرش با استعداد بود نقطه گارد اما هنگامی که او به U-دبستان عشق او را برای والیبال آغاز شد. حتی به عنوان والیبال شروع به گرفتن بیشتر از یک علاقه Friebel هنوز در دبیرستان بود و به عنوان یک نگهبان در این منطقه است.

بیشتر: سیمپسون بیس بال ادویه در رویای فصل با وجود اینکه برش های کوتاه با کروناویروس

پس از سال سوم او را متوقف بازی بسکتبال برای تمرکز مستقیما بر روی بسکتبال.

"من بازی نمی کند من سال آخر و که بود چون من تا به حال بازی شده من تمام زندگی" Friebel گفت. "من کاملا متفاوت ذهنیت در حال حاضر آن را های مختلف ورزشی شده است."

پدرش گفت که او خوشحال و غمگین مدیسون والیبال را انتخاب کرد اما گفته شد توسط مربیان باشگاه او می تواند دورتر در والیبال از او می تواند با توپ بسکتبال.

"ساییدگی و پارگی در یک ورزشکار بدن در والیبال خیلی متفاوت تر از در بسکتبال" کریس Friebel گفت. "من فقط می خواستم او را به ادامه برای سالم ماندن و او به پایان رسید تا محبت آن است."

Friebel می رود به یک برنامه بود که 9-21 به طور کلی در فصل گذشته به پایان رسید و 6-12 در کنفرانس شرق. نه تنها رقابت شدید بود اما جو بازی می تواند فقط به عنوان یک عامل است.

این Hinkle Fieldhouse جایی که او بازی خواهد کرد او خانه بازی در ایندیاناپولیس صندلی 9,100 طرفداران نسبت به بازی در مقابل 250 طرفداران و پدر و مادر در ردینگ.

ساقی مقایسه است 5,095 دانش آموزان است.

"من فقط رفتن به پرتاب خودم به آن" Friebel گفت. "من رفتن به خارج وجود دارد و ترس می شود. من فقط رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و بازی بازی من است."

بسیار تغییر کرده است در چند سال گذشته برای Friebel استفاده می شود که به مردم بگویید که با غرور و افتخار است که او دختر کریس Friebel یکی از شاهین که منجر دره مرکزی به مسابقات قهرمانی کشور. در حال حاضر جداول تبدیل شده است.

"این فوق العاده است همه کار سخت او در قرار" کریس Friebel گفت. "من بازی بسکتبال بسیاری از سال پیش, اما او تا به outdone من در هر زمینه است."

بیشتر: Shasta County سرپرستان: هیچ محدودیتی برای ماهیگیری اما out-of-towners موضوع

روز سه شنبه مراسم بود یک لحظه افتخار برای U-دبستان والیبال مربی Tawni کرامر که تولید اولین بخش من ورزشکار پس از هشت سال با Panthers.

کرامر احساس آن Friebel درایو و قابلیت دریافت انتقاد و کمک کرد که او را ضبط هدف از بازی Division من والیبال است.

"او بسیار گرسنه و مشتاق بازیکن می تواند با هم تیمی های او در همه زمان ها" کرامر گفت. "من فکر می کنم که چیزی ذاتی و بخشی که او است. من فکر می کنم مدی بسیاری از فروتنی و او معتقد است در گرفتن سازنده feed back. او معتقد است که در بهتر شدن و از طریق مبارزه با سختی.

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن