Pop-up 'فروشگاه مواد غذایی' بازگشت به بونیتا اسپرینگز رویداد مرکز این جمعه

چارلز Runnells ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 12:42 PM EDT May 28, 2020آیا شما از دست هفته گذشته pop-up "فروشگاه م

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

آیا شما از دست هفته گذشته pop-up "فروشگاه مواد غذایی" در جنوب غربی فلوریدا رویداد Center خبر خوب: این رویداد خواهد شد تا پاپ دوباره این جمعه.

سازمان برنامه آن را به طور منظم چیز در بونیتا اسپرینگز محل اگر چه تاریخ آینده نمی شده است.

مرکز شرکت صاحب جنیفر Shanahan می گوید: "اولین بار pop-up سهام تا رویداد" حال "شگفت انگیز مردم در انتخابات." همکاری سازمان Sysco تخمین می زند حدود 200 وسایل نقلیه استفاده می شود به درایو-از طریق خدمات در سهشنبه, مارس 24.

"من شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در زمان استفاده از خدمات Sysco ارائه" Shanahan می گوید. "مردم با صبر و حوصله منتظر در ماشین خط را انتخاب کنید تا سفارشات خود را."

ادامه مطلب: Pop-up 'فروشگاه مواد غذایی' از آمدن به بونیتا اسپرینگز رویداد مرکز. آنها حتی کاغذ توالت

یک بار دیگر مواد غذایی توزیع کننده Sysco خواهد شد تا کامیون ها و یک درایو-از طریق پنج شنبه. مشتریان می توانند سفارش مواد غذایی خود را آنلاین و آنها را انتخاب کنید تا در این مرکز پارکینگ.

مردم تا نیمه شب دوشنبه به سفارش مواد غذایی خود در syscospantrywcf.com.

تگزاس مبتنی بر Sysco شده است باز کردن آن Sysco را در شربت خانه pop-up حوادث در سراسر ایالات متحده برای حدود یک ماه در حال حاضر. در هفته گذشته مشخص شده خود را اولین رویداد عمومی در جنوب غربی فلوریدا گفت: سخنگوی شرکت شانون Mutschler.

"بدیهی است که در جوامع در سراسر کشور با داشتن مشکل پیدا کردن برخی از آیتم های تازه و خاصی لوازم" Mutschler گفت: در هفته گذشته. "این فقط یک راه عالی برای ما به کمک جامعه دریافت محصولات است که آنها دنبال آن هستید و در زمان داشتن یک زمان سخت به دست آوردن."

این رویداد ارائه می دهد بیش از اندازه بسته های مواد غذایی را بیشتر شبیه به آنچه که شما می خواهم پیدا کردن در باشگاه سام از Publix. شما می توانید خرید 5-کیسه پوند از سالاد کاهو برای $4.50 12-پوند وان سالاد سیب زمینی برای $20 یا 40 6-هر اونس بتس همبرگر برای $29.50.

آنها همچنین باید کاغذ کالا از جمله 96 رول کاغذ توالت دو برای $37.50 یا 50 ماسک صورت برای $64.50. تک رول کاغذ توالت در دسترس بود در هفته گذشته, اما آنها دیگر در سایت.

Mutschler کاهش یافته است به آمار فروش اما او هفته گذشته رویداد "یک موفقیت بزرگ است." Shanahan از جنوب غربی فلوریدا مرکز رویداد موافق است.

"Sysco انجام یک کار شگفت انگیز ارائه یک جایگزین امن برای خرید مواد غذایی به," او می گوید. "هر یک از ما نیاز به انطباق با تغییرات در شیوه زندگی ما راحت هستند و جنوب غربی فلوریدا مرکز رویداد است هیجان زده می شود قادر به تسهیل میکند."

تگزاس مبتنی بر Sysco معمولا تامین مواد غذایی به رستوران ها و هتل ها و باشگاه های کشور و سایر صنایع. اما در طول coronavirus دوران بسیاری از کسانی که در مکان های بسته و یا فقط انجام گرفتن است.

بیشتر: NCH بدست تجهیزات با تکنولوژی بالا با هدف تست هر کس برای coronavirus

وانت برای این رویداد به نام Sysco را در شربت خانه از 11 صبح تا 3 بعد از ظهر جمعه. Sysco کارکنان را به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله, Mutschler می گوید.

"این آسان و امن راه برای به دست آوردن مواد غذایی خود را," او گفت: هفته گذشته است. "مردمی می تواند به صورت آنلاین و سفارش. آنها یک شماره سفارش. آنها یک وانت بار. و آنها را نشان می دهد و خود را سفارش قرار داده شده است به طور مستقیم در تنه خود را.

"به طوری که آنها لازم نیست برای رفتن به یک فروشگاه که در آن آنها ممکن است احساس ناراحت کننده.... این یک پیروزی بزرگ همه در اطراف من فکر می کنم برای جامعه است."

تمام سفارشات کارت اعتباری تنها. کارت خود را خواهد شد را دامنگیر در سایت با استفاده از کارت اعتباری خواننده مربع است.

جنوب غربی فلوریدا رویداد مرکز بسته شده است در طول شیوع کروناویروس. Sysco یکی از رویداد های غذایی مرکز ارائه دهندگان.

این محل شده است اعلام Sysco حوادث آن در Facebook صفحه facebook.com/swflec.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب