سپاسگزار پدر و مادر از دانش آموزان چینی سازماندهی برای حمایت از UCLA مراقبت های بهداشتی کارگران

این شروع با ساندویچ.از ماه مارس که UCLA انتقال به کنترل از راه دور یادگیری و بسته پردیس برای خدمات ضروری در پا

توسط ABTINNEWS در 28 فروردین 1399

این شروع با ساندویچ.

از ماه مارس که UCLA انتقال به کنترل از راه دور یادگیری و بسته پردیس برای خدمات ضروری در پاسخ به کروناویروس همه گیر در حدود 200 دانشجویان بین المللی را انتخاب کرده اند به اقامت در محل اقامت پردیس سالن. به طور طبیعی خود را در شرایط باعث نگرانی در میان پدر و مادر خود در سراسر جهان است.

هنگامی که یک مادر یک دانش آموز از چین آموخته فرزند او را گزینه های ناهار خوری در زمان استراحت بین زمستان و بهار چهارم — منوهای شد به طور موقت محدود به ساندویچ — او تماس سیندی فن UCLA معاون شهردار برای مطالعات بین المللی و جهانی تعامل. فن اطلاع او از دانشگاه و برنامه های به بازگشایی برخی از امکانات ناهار خوری هفته بعد و به او اطمینان و سایر چینی ها پدر و مادر کسی که با او در تماس است که UCLA ادامه خواهد داد به ارائه متنوع گزینه های ناهار خوری و شرایط ایمن برای دانش آموزان است.

لمس توسط دانشگاه UCLA تعهد به مراقبت از فرزندان خود مادر که در حال حاضر علاقه مند شده است در کمک به UCLA — و دو نفر دیگر از چینی ها پدر و مادر شروع به تشویق دیگران برای کمک. فن توصیه می شود که این گروه در نظر کارگردانی خود انسان دوستی به UCLA Health صندوق برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از COVID-19 بحران است.

با حمایت از کارکنان در UCLA بهداشت و UCLA فارغ التحصیلان پدر و مادر ایجاد یک شخصی crowdsourced صفحه جمع آوری اعانه. کلمه از ابتکار مشترک با UCLA پکن فارغ التحصیلان گروه که اعضای آن شروع به کمک.

سازمان تنظیم یک هدف جمع آوری کمک های مردمی از $20,000 و به هدف خود در تنها 10 روز است. کمک های مالی در آمد از شهرستانها در سراسر چین — و از پدر و مادر از دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان. همانطور که در آوریل 15, نزدیک به 300 نفر — از جمله بسیاری از مادران چینی — اهدا کرد و در مجموع بیش از $23,000. مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در آوریل 26.

کمپین نام — #TeamLA: چینی ها پدر و مادر حمایت از UCLA در برابر COVID-19 — تنش جمعی طبیعت از تلاش و برگزارکنندگان را انتخاب کرده اند به ناشناس باقی می ماند به تاکید این گروه هویت جمعی.

► جزئیات بیشتر درباره #TeamLA

"این کانال برای چینی ها پدر و مادر به می گویند با تشکر از شما برای ما بهداشت حرفه ای در خط مقدم از COVID-19 جهانی همه گیر گفت:" مادر که سرچشمه این ایده. "ما همه می خواهم به بیان قدردانی ما را به UCLA Health, UCLA صدراعظم و UCLA فارغ التحصیلان و UCLA پدر و مادر و خانواده انجمن برای مصرف مناسب و سریع اقدامات لازم برای مراقبت از دانش آموزان ما به عنوان آنها همیشه در این آتیپیک زمان است."

در همین حال گروه دیگری از بیش از 100 چینی و چینی ها پدر و مادر آمریکایی از UCLA دانش آموزان که بی اطلاع بودند که تلاش شد از طریق سازماندهی WeChat برای حمایت از پردیس.

در هفته های اخیر است که گروه اهدا کرده است 10,000 فولاد ماسک به UCLA بهداشت و 500 بیشتر به UCLA اداره پلیس. (این گروه نیز یکی دیگر از 10,000 ماسک به دره مرکز پزشکی بنیاد در سن خوزه کالیفرنیا با توجه به نیاز زیادی وجود دارد.)

"بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم وقتی که من شنیده ام در مورد کمک مالی خود را که کمک بزرگی به ما کارگران خط مقدم در UCLA سلامت در طول این بی سابقه بحران جهانی" دکتر گفت: Cun-Yu Wang, دانشیار دین برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه UCLA School of Dentistry, که کمک به هماهنگ تحویل ماسک به UCLA.

کتی قهوه ای, دیپلم مدیر سالانه دادن در UCLA علوم سلامت و توسعه گفت: هر دو تلاش کرده اند نشان داد که UCLA جامعه است که واقعا یک جهانی است.

"ما در UCLA بهداشت نمی تواند شروع به بیان عمق قدردانی قلبی پشتیبانی که چینی ها پدر و مادر نشان داده اند برای ما حرفه ای پزشکی," او گفت:. "سهم خود را نشان می دهد که چگونه یک فرد می تواند یک تفاوت بزرگ فقط با به اشتراک گذاشتن داستان خود را و تشویق دیگران."

یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک شخصی جمع آوری کمک برای UCLA بهداشت COVID-19 پاسخ تلاش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن