اعداد نشان می دهد که چرا Martin County مناسب است به بان کی مون 'خارجی' از سواحل | گیل هوشمند

نظرگیل هوشمند Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:41 PM EDT مارس 15 سال 2020آن را هزینه برای حفظ کردن riff-raff

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

نظر

آن را هزینه برای حفظ کردن riff-raff, شما می دانید.

و مارتین شهرستان tab برای نگه داشتن out-of-towners خاموش سواحل آخرین آخر هفته ؟ در مورد $13,000.

که اضافه کاری Martin County Sheriff ویلیام اسنایدر پرداخت 25 نمایندگان که گشت سواحل و بازرسی مشغول به کار در ساحل پارکینگ سندی شناسه. اگر شما از مارتین کانتی در آمده. اگر نه — vamoose.

و صدها نفر را vamoose گفت: اسنایدر; معاونان او تبدیل به دور "کاملا هجوم" از افرادی که ظاهرا پس از آن ادامه داد شمالی. سنت لوسی مسئولان شهرستان گزارش یک نگرانی تعداد بازدید کنندگان از پالم بیچ, Broward, میامی-Dade و ازدحام خود را به سواحل آخر هفته گذشته.

بیشتر: حوب ساند ساحل بازگشایی قرار داده شده بر روی نگه دارید

بیشتر: COVID-19 عکس نشان می دهد ما در حال گرفتن ویروس به طور جدی

و به نظر می رسد ما در را برای دور دیگری از COVID-19 beach blanket bingo این آخر هفته.

پالم بیچ شهرستان سواحل را بازگشایی دوشنبه; سواحل در Broward و میامی-Dade خواهد ماند بسته از طریق یادبود روز حداقل. بنابراین جمعه, Martin County کمیسیون تصمیم گرفتند برای حفظ محدودیت در محل. حوب ساند ساحل, نزدیک به پالم بیچ شهرستان خط خواهد ماند بسته آخر این هفته همه سواحل دیگر ادامه خواهد داشت محدود به مردم محلی تنها.

همه چیز می تواند تغییر در هفته آینده, اما در حال حاضر این است که حق تماس بگیرید.

یک نگاهی به تعداد درایوهای که نقطه خانه با پتک.

پالم بیچ, Broward و میامی-Dade بین آنها (همانطور که از نوشتن این مقاله) 25,077 تایید COVID-19 موارد و 1,065 مرگ و میر.

مارتین شهرستان ؟ از صبح روز جمعه 281 نفر و مرگ و میر 6.

آره. دور ماندن لطف ما باید تمام طاعون نیاز داریم.

اما نگرانی نیست به طوری که "riff-raff" از مشتری یا فیشر جزیره ممکن است به ارمغان بیاورد COVID-19 با آنها — هر چند که می داند که چگونه می توانید از ویروس زنده طلا و جواهر ؟

بلکه خارج از شهر جمعیت کثیری می تواند جمعیت از محلی مردمی است.

بیشتر بدن در ساحل به معنی کمتر فاصله اجتماعی برای همه. و چرا باید کسی که زندگی در شهرستان مارتین یک نقطه در پارکینگ و یا شن و ماسه در شهرستان مارتین ساحل زیرا بسیاری است که پر از اتومبیل از نقاط جنوب ؟

"این نیست Martin County برابر جهان گفت:" اسنایدر. "این مارتین کانتی تلاش برای حفظ و استفاده از سواحل آن برای ساکنان آن است.

"تنها گزینه ای بود که فقط نزدیک سواحل."

خانواده من و من در واقع رفتن به ساحل در Jensen اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر تمام شد اما خالی از سکنه. اما من هنوز هم تا به حال به من نشان می دهد ID به بسیاری.

و که فقط خوب بود.

هنوز هم وجود داشته است برخی از شکایات. برخی از آزادی خواهان مدنی گفت: محدودیت تجاوز مردم به حقوق اساسی — شبیه به شکایت تسلیم در فلوریدا زمانی که شروع به متوقف کردن خودرو با نیویورک صفحات در مرز.

نیک Vessio یک جمهوری خواه به دنبال "اولیه" در کنگره ایالات متحده برایان دکل در کنگره 18 منطقه فرستاده کلانتر را بخواهید که در آن گرفتن پول برای پرداخت هزینه های این ساحل گشت مرزی.

و حتی اسنایدر خود را تا به حال برخی از سوء ظن. "این است که آمریکا سرزمین آزادی" او گفت:. "که برای نشان دادن ID در ساحل ؟

"اما این زمان های عجیب و غریب."

و عجیب و غریب بار تماس برای اقدامات عجیب و غریب.

اما همانطور که اشاره شد نه در سنت لوسی شهرستان است.

"ما هجوم بازدید کنندگان از آمدن و آنها به سر می برند ما سواحل" سنت لوسی شهرستان کمیسر کتی Townshend گفت TCPalm هفته گذشته است. او در سواحل و صحبت شخصا با بازدید کنندگان از — شما آن را حدس زده — پالم بیچ, Broward و میامی-Dade شهرستان.

پس چرا سنت لوسی شهرستان محدود کردن دسترسی به سواحل آن راه Martin County بود ؟

"ما تقریبا 20 ساحل دسترسی – خیلی بیشتر از مارتین شهرستان گفت: شهرستان سخنگوی اریک گیل. و هر چند شهرستان را بدست حداقل یک دوجین درخواست به دنبال مارتین رهبری "وجود دارد نگرانی در مورد نیروی انسانی (سمت) بررسی نقاط و همچنین قانونی بودن محدود کردن دسترسی به بودجه فدرال سواحل," او گفت:.

به جای این شهرستان خواسته است تا کلانتر کن ریمل مژه و ابرو را به ارائه بیشتر گشت و به سرکوب مردم که در پارک به طور غیر قانونی و تجاوز از طریق مالکیت خصوصی است.

دیدن ؟ ساحل یکنوع بازی شبیه لوتو است که هزینه St. Lucie شهرستان پول مالیات دهندگان بیش از حد.

"امیدوارم" گفت: Gill "استان ها به جنوب را دوباره باز و روشن کردن ترافیک در اینجا."

یا این — یا دعا برای بارش باران است.

گیل هوشمند است TCPalm مقاله نویس و عضو هیئت تحریریه. خود ستون منعکس کننده نظر خود را; اگر شما مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده لطفا به اشتراک TCPalm. گیل را می توان در رسید gil.smart@tcpalm.com با تلفن در (772) 223-4741 و یا از طریق توییتر در @TCPalmGilSmart.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن