فورت پیرس جلسات می خواهد بدن تصاویر و فیلم های آپلود شده در هر شیفت پیشنهاد جریمه های سنگین

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:44 PM EDT Jul 23, 2020فورت پیرس — کمیسر شهر رخی جلسات است که م

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

فورت پیرس — کمیسر شهر رخی جلسات است که مصرف بدون پاسخ است.

او می خواهد ماموران پلیس ها به بدن خود دوربین فیلم در پایان هر شیفت و خواستار بازدارنده اقدامات انضباطی فراتر از سیاست اداره.

او گفت که او به شما پیشنهاد می کنیم "جریمه سنگین" — هنوز مشخص نشده — در فرمان او در حال حاضر در کمیسیون Aug. 3 جلسه. اکثریت کمیسیون رد اولیه او فرمان پیشنهاد درجه دوم بزه در جولای 13 نشست.

"من نمی خواهید به رها کردن این موضوع" جلسات گفت TCPalm شنبه. "این است که در مورد پاسخگویی."

بیشتر: جلسه قرعه کشی سه رقبا در انتخابات

فلوریدا اساسنامه 162.22 اجازه می دهد تا استان ها و شهرداری ها به ایجاد جریمه برای نقض احکام دستیار دادستان رایان باتلر گفت. صفحه اصلی قانون تأمین در فلوریدا قانون اساسی اجازه می دهد تا دولت های محلی برای ایجاد قوانین به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی تضاد با قانون فدرال یا ایالت گفت: Lynn, Tipton, مدیر فلوریدا لیگ شهرستانها دانشگاه.

بدن دوربین قوانین

پنج عضو پلیس جامعه کمیته مشورتی مخالف فرمان پیشنهاد بیان کرد این امر کاهش روحیه و تضاد با سیاست های فعلی که به اندازه کافی آدرس اقدام انضباطی برای افسران که موفق به آپلود فیلم خود را.

سیاست نیست و به طور خاص دولت اقدام انضباطی اما آن می تواند تا ختم سخنگوی پلیس مایک Jachles گفت.

بخش های بدن, دوربین, سیاست نیاز به افسران برای آپلود فیلم در پایان هفته کار, است که در سه روز متوالی, 11 ساعت و نیم روز. افسران مسئول نمایه سازی این فیلم شامل یک شرح تماس بگیرید.

سرپرستان و مدیر تضمین کیفیت انجام ماهانه تصادفی ممیزی این فیلم برای اطمینان از ماموران پلیس اقدام به درستی این کمیته در گزارش آمده.

بیشتر: فورت پیرس شهردار مسابقه به تساوی 6 نامزد

زمانی که افسران پاسخ به تماس یک dispatcher به یاد آنها را برای فعال کردن بدن خود دوربین. افسران نیاز به باقی می ماند در یک تماس تا نتیجه آن که می تواند چند ساعت. داشتن افسران بازگشت به ایستگاه پلیس برای آپلود فیلم خود را می تواند اضافه کردن ساعت به روز گفت: کمیته صندلی چارلی هایک که کمیته وظیفه با توصیه چگونه به ایجاد اعتماد و احترام بین پلیس و ساکنان.

"ما واقعا در مورد مداقه قرار ما افسران پلیس بیش از هر کسی دیگری" هایک گفت. "من می ترسم ترین افسران را ترک و یا بازنشسته اگر ما قرار داده و هر گونه محدودیت در آنچه انجام می دهند."

بیشتر: غروب پشتیبانی از طلوع آفتاب تئاتر, نامزدها می گویند

اداره پلیس, سیاست

شهردار لیندا هادسون و کمیسیون Jeremiah Johnson و تام Perona می گویند جلسات' فرمان غیر ضروری است چرا که سیاست اداره به اندازه کافی آدرس عواقب و باید اداره پلیس و/یا شهرستان manager.

"من راضی هستم و با سیاست به عنوان" هادسون گفت: در جولای 13 نشست. "من معتقدم که ما باید مقدار زیادی از پادمان در محل."

Perona گفت: "من یکی را برای انجام آن در پیشبرد وقتی که من فکر نمی کنم سیستم خراب است."

جانسون در مقایسه با جلسه پیشنهاد به کمیسیون شهرستان انضباط جامد زباله کارمند که کار او می گوید همچنین شامل بهداشت عمومی و رفاه.

"ما لازم نیست که یک فرمان گفت: ما در حال رفتن به نظم و انضباط یک کارمند زیرا آنها نمی انجام کار خود که روز" جانسون گفت. "را تشویق می کند که بیماری ها و جوندگان است که تاثیر می گذارد و زندگی و سلامت و ایمنی است."

جلسات مصمم است

جلسات مخالفت کرد و گفت در حالی که هر دو شغل مقابله با بهداشت عمومی و ایمنی یک افسر پلیس است که قدرت حمل سلاح و دستگیری مردم و در موارد شدید استفاده از نیروی مرگبار. یک زباله کارمند ندارد چنین قدرت.

"این نیاز به مقدار زیادی بیشتر موشکافی و دقیق سیاست عمومی" جلسه گفت: در جولای 13 نشست. "این یک موضوع مرگ و زندگی است."

جلسات هل دادن یک فرمان در پی دو فورت پیرس افسران پلیس حمله یک مرد در بخش روانی در Lawnwood پزشکی مرکز و قلب موسسه.

وزارت فلوریدا اجرای قانون متهم آلبرت Eckrode با باتری و سوء رسمی و مونیکا فردریک با جعل یک گزارش. Eckrode استعفا داد و فردریک یک تازه کار اخراج شد و پس از یک جلسه.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر در پوشش اخبار محلی از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن