فورت پیرس افسر متهم پرونده گزارش نادرست در بیمارستان حادثه خاتمه از کار

ملیسا E. Holsman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:10 PM EDT Jul 14, 2020فورت پیرس – به عنوان مونیکا فردریک ج

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

فورت پیرس – به عنوان مونیکا فردریک جرم چهره پر کردن یک گزارش نادرست او را مورد پیگرد قانونی قرار گیرند به عنوان یک غیر نظامی و نه به عنوان یک فورت پیرس افسر پلیس کار او برگزار شد 16 ماه.

فردریک 28 ساله بود از فورت پیرس اداره پلیس ژوئن 25 زیر یک "از پیش تعیین شنیدن" او درخواست کرده بود به گفته سخنگوی پلیس مایک Jachles.

او اتهام بزه ناشی از Feb. 20 حادثه مربوط به یکی دیگر از سابق فورت پیرس افسر پلیس, آلبرت Eckrode و آسیب به بیمار در Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه.

بیشتر: دو فورت پیرس افسران پلیس متهم پس از حادثه Lawnwood

فردریک برطرف شد وظیفه مارس 30 و متهم شد ژوئن 5. او التماس کرد گناه نیست.

روز دوشنبه او اورلاندو وکیل مارتی سفید به نظر می رسد در دادگاه فردریک را به نمایندگی از طریق زوم قبل از سنت لوسی شهرستان قاضی جفری Hendriks.

سفید ثبت مقالات waiving ظاهر او; او تاریخ دادگاه بعدی سپتامبر است. 14.

Eckrode, 32 بود که یک K-9 officer, دستگیر شد, در فیلم سیلی و مشت زدن 38 ساله در داخل سلامت روان واحد در Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه.

او استعفا داد و به عنوان او بود که دستگیر شده به اتهام جنایت از باتری و سوء رسمی و بزه تعداد غلط گزارش از ارتکاب جرم.

Eckrode التماس کرد گناه نیست و آزاد است در $4,500 باند سوابق نشان می دهد.

او می رود به نظر می رسد قبل از سنت لوسی شهرستان مدار قاضی ویلیام رابی در اوت. 25.

بیمارستان حادثه درگیر افسران و پرسنل امداد و نجات در پاسخ به 5200 جلوگیری از اوکیچوبی جاده در اشاره به ناخودآگاه انسان که پیدا شد "مست و مجادله" پرونده اعلام کرد.

بیشتر: بیمارستان ویدیو نشان می دهد که سابق FPPD افسر پانچ بیمار

مرد منتقل شد به Lawnwood بهداشت روان واحد برای ارزیابی.

در بیمارستان او ادامه داد "متخاصم و بطور شفاهی سوء استفاده از سخنرانی دراز وشدیداللحن, گفتن فحاشی و تهدید و نژادی تهمت نسبت به افسران و کارکنان بیمارستان به خصوص در Frederic یک آفریقایی-آمریکایی" مقامات پلیس گفت:.

Eckrode "دستور به توقف رفتار تخريبي. زمانی که این اتفاق رخ نمی دهد او سپس سیلی و مشت سازمان ملل متحد-دستبند موضوع باعث پارگی به لب بالا خود را که نیاز به بخیه."

Eckrode شد و بلافاصله رها وظیفه و فلوریدا بخش از اجرای قانون راه اندازی یک بررسی. که بررسی شد به دادستانی.

بیشتر: FPPD افسر چپ "حیرت زده" پس از شاهد همکار افسر پانچ یک بیمار بیمارستان

افسر جانی Colvin است که در حین حادثه اما شرکت در باتری و یا کمک به تحریف گزارش است که هنوز هم بخشی از جریان پلیس امور داخلی بررسی و ممکن است به صورت نظم و انضباط Jachles گفت.

ملیسا E. Holsman است که در امور حقوقی خبرنگار TCpalm و گنج ساحل روزنامه ها و نویسنده ها و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. برای در عمق منحصر به فرد و شکستن امور حقوقی پوشش مطمئن باشید برای عضویت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن