فلوریدا پیشی 200,000 COVID-19 موارد به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته می آید به نزدیک

امیلی Mavrakis گینسویل خورشیدمنتشر شده 3:26 PM EDT Jul 5, 2020فلوریدا رسید گذشته 200,000 کل COVID-یکشنبه 19 مو

توسط ABTINNEWS در 16 تیر 1399

فلوریدا رسید گذشته 200,000 کل COVID-یکشنبه 19 مورد دقیقا یک ماه بعد از بیشتر از دولت وارد فاز 2 از بازگشایی طرح است.

آن را به نقطه عطف کمتر از دو هفته پس از ضربه 100,000 مورد علامت در ژوئن 22 و تنها پنج روز پس از رسیدن به 150,000 موارد شنبه.

دولت در مجموع تعداد مورد از ماه مارس در حال حاضر در 200,111 با 10,059 موارد اضافه شده در روز یکشنبه به روز رسانی از دولت وزارت بهداشت.

هفته گذشته در فلوریدا دو بار شکست رکورد قبلی برای تعداد موارد جدید در یک دوره 24 ساعته. شنبه 11,458 موارد جدید است که بالاترین میزان در یک روز تعداد.

برخی از ایالت ها با موارد در حال افزایش است باید مقابله با ایالت ماسک حکم. فلوریدا است.

رهبران در چند پرجمعیت استان ها از جمله Broward Palm Beach, Pinellas و میامی-Dade گرفته اند و آن را بر خود به موضوع یک ماسک قیمومیت.

بازدید از ساحل مورد علاقه برای تعطیلات تابستان فعالیت برای بسیاری از فلوریدا شد سخت تر بیش از آخر هفته روز استقلال به عنوان تعدادی از محبوب جنوب فلوریدا مقصد بسته و یا محدود دسترسی به ساحل به ساکنان محلی است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در تمپا کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که 18 تا 35 سال سن گروه حساب برای دولت بیشترین تعداد موارد جدید. همانطور که از روز یکشنبه به روز رسانی ميانه سن برای همه موارد از ماه مارس بود 39.

"در حال حاضر کسانی هستند مردمی که توسط و بزرگ در حال رفتن به طور قابل توجهی کمتر در معرض ابتلا به عواقب" DeSantis گفت. "با این وجود با افزایش مثبت نرخ آن را روشن است که شما در حال دیدن بیشتر و بیشتر جامعه انتقال واقعا رانده می شود که گروه سنی است."

او توصیه آسیب پذیر و جمعیت هوشیار باشند.

دولت اعلام کرد 29 اضافی مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز یکشنبه گزارش در Broward داده رودخانه هند Lee, Osceola, نخل, ساحل, Pasco و شهرستان پاینلاس.

اواخر هفته گذشته an 11-year-old boy از Miami-Dade که شديد مسائل مربوط به سلامت جوانترین فرد در دولت به مرگ از ویروس.

مجموع بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر ایستاده در 15,895 یا حدود 8 ٪ از تمام موارد.

اطلاعات از آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان نشان می دهد که حدود 26 درصد از تخت های بیمارستانی کشور در دسترس بود جمعه.

DeSantis همچنین گفت: طی روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که تعداد موارد جدید در حال افزایش بوده است در بخشی با توجه به افزایش کلی تست.

یکشنبه, بیش از 2.2 میلیون فلوریدا تست شده برای COVID-19 در مقایسه با حدود 1.1 میلیون آزمون در مجموع آزمون که داده شده بود از تاریخ 5 ژوئن.

"بدیهی است هنگامی که شما در حال آزمایش حدود 60000 نفر در روز ما در حال گرفتن نتایج بود که در طول هفته گذشته" DeSantis گفت. "که برای تولید بسیاری از موارد اضافی."

در ژوئن 5, بسیاری از موسسات که شده بود توقیف طریق ممکن شد واجد شرایط برای بازگشایی دوباره از جمله ورزشگاه و خرده فروشان و موزه ها و کتابخانه ها.

اکثر تجمعات محدود شد به 50 نفر در حالی که رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد در عمل 50 درصد ظرفیت های داخلی.

بعد از آن در ماه ژوئن به عنوان ویروس اعداد شروع به افزایش وزارت امور خارجه از کسب و کار و حرفه ای تنظیم شدت اجرای آن از جمع قاعده است. در ژوئن 22, اورنج کانتی نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا در آن الکل مجوز به طور موقت لغو پس از 13 کارمندان و 28 مراجعان آزمایش مثبت برای COVID-19.

چهار روز بعد دولت یک بار دیگر متوقف شد همه در قضیه مصرف الکل در میله های زندان.

DeSantis پنج شنبه تصریح کرد که ساکنان باید برای جلوگیری از این سه ج: بسته فضاهای مکان های شلوغ و تماس با تنظیمات.

"که برای رفتن به یک راه طولانی," او گفت:. "این بدان معنا نیست که شما نمی توانید هر چیزی را انجام دهید, اجتماعی, اما چگونه شما آن را انجام دهد واقعا مهم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن