اخراج DOH رسمی به صحبت کردن نشان می دهد جزئیات جدید از اتهام COVID-19 data 'دستکاری' تلاش

الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروزمنتشر شده 8:36 PM EDT 22 مه سال 2020Rebekah جونز, برداشته شده از نقش مدیری

توسط ABTINNEWS در 3 خرداد 1399

Rebekah جونز, برداشته شده از نقش مدیریت فلوریدا COVID-19 داده و نظارت داشبورد در مارس 5 و اخراج در روز پنج شنبه, در حال حاضر تصمیم به صحبت کردن در عموم برای اولین بار از زمان و منتشر شد ایمیل از بزرگان نشان می دهد که آنها تا به حال از او خواست برای حذف دسترسی به داده ها در یک نقطه و درخواست به کل داشبورد نیست.

جونز که سیستم های اطلاعات جغرافیایی مدیر فلوریدا وزارت بهداشت وارد ملی ویژه پس از فلوریدا امروز نشان داد در یک ایمیل او ارسال می شود اطلاع رسانی به محققان و دیگر اطلاعات کاربران که او حذف شده بود از او نقش مدیریت دولت محبوب و تحسین شده COVID-19 داده ها پورتال.

"به عنوان یک کلمه از احتیاط, من انتظار می رود تیم جدید به ادامه همین سطح دسترسی و شفافیت است که من ساخته شده مرکزی به روند طی دو ماه اول. پس از همه تعهد من به هر دو تا حد زیادی (مسلما به طور کامل) به همین دلیل من دیگر مدیریت آن را," او نوشت.

در ایمیل و تقویم اقتصادی فردا-12 در وست پالم بیچ جونز بیشتر ادعا شده که او از کار اخراج شد برای امتناع "به صورت دستی تغییر داده" به نفع بازگشایی طرح است.

جونز با توجه به فرصت به استعفا توسط 5 p. m. روز شنبه و یا اخراج.

او استعفا نداده او گفت: "در ایمیل و پیام به فلوریدا امروز در شب جمعه و ارائه شده برای اولین بار جزئیات در مورد تلاش های خود را مافوق به حفظ داده ها از مردم برای حمایت از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis قصد دارد دوباره باز دولت است.

"Shamarial رابرتسون معاون وزیر بهداشت از من خواست برای دستکاری داده ها برای گمراه کردن مردم برای حمایت از بازگشایی عمدتا روستایی شهرستانهای پس از طرح مقدماتی در حال حاضر پیش نویس و در مورد ارائه" او گفت فلوریدا امروز در یک ایمیل.

جونز گفت: این حادثه تنها درگیر رابرتسون رخ داده است و در آخر هفته گذشته از ماه آوریل است.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای از طریق یک سخنگوی وزارت بهداشت, معاون وزیر بهداشت Shamarial Roberson, دکتر از بهداشت عمومی را تکذیب کرد که هر گونه دستکاری رخ داده بود.

"این است که آشکارا غلط است که می گویند که وزارت بهداشت دستکاری هر گونه اطلاعات" رابرتسون گفت.

اما جونز گفت: او نگهداری سوابق و کپی از ایمیل زمانی که آن اتفاق افتاد "به خاطر من می دانستم که آن اشتباه بود," او نوشت.

جونز گفت: آنچه رابرتسون می خواستم او را به انجام درگیر "صورت دستی ویرایش و تغییر داده است." او گفت که او آماده شد به ارائه شواهد و مدارک او گفت: مردم از این حادثه و "می خواستم به ترک کار من به این دلیل از آن آغاز شده و درخواست مردم در مورد شغل که آن اتفاق افتاد."

در دیگر ایمیل های او منتشر شد به فلوریدا امروز جمعه — صحت که بلافاصله نمی تواند تاسیس — جونز نشان داد یک زنجیره ای از دستورالعمل ها است که آغاز شد و در مارس 4 به وضوح گفتن او نه فقط لغو دسترسی به داده های خاص به عنوان گزارش شده اما برای خراب کردن کل سایت به دلیل آن ارائه دسترسی به داده ها.

"کل این سایت نیاز به پایین می آیند" نوشته اسکات پریچارد. "آن را به معنای واقعی کلمه تمام فایل های داده."

پریچارد است که مدیر موقت از بیماری های عفونی پیشگیری و تحقیقات بخش در اداره اپیدمیولوژی را در بخش کنترل بیماری و حفاظت از سلامت در وزارت بهداشت.

جونز نیز ارائه شده بیشتر در زمینه به ایمیل و تقویم اقتصادی خلیج تمپا بار و جنوب فلوریدا SunSentinel که در آن او را به عقب رانده و در یک دستور به لغو دسترسی به داده ها بر روی داشبورد. فلوریدا امروز به دست کسانی که ایمیل در حال حاضر مستقل از خانم جونز به عنوان به خوبی. که داده شد برای یک لحظه در نظر گرفته شود قبل از اینکه دوباره.

"Shamarial رابرتسون را درک نمی کنند چگونه داشبورد و نه چگونه Api ها کار می کنند و نمی خواهید به دیدن غیر مقیم داده و نه تاریخ رویداد داده که میامی هرالد به حال مواجه او و اسکات پریچارد در مورد پیش از آن روز" جونز نوشت.

API مخفف application programming interface مجموعه ای از توابع است که اجازه می دهد داده ها دیده می شود.

ثبت نام مخالفت خود را در یک ایمیل به این مدیر کریگ کاری او نوشت: "من نه کشیدن ما منابع اولیه برای coronavirus داده چرا که او می خواهد به چوب آن را به روزنامه نگاران."

جونز روشن است که "او" اشاره به پریچارد.

"من تحت فشار قرار دادند در برابر تغییر و حذف داده ها و از بین بردن قابلیت های عمومی به داده های خود را به دلیل آن رفت و در برابر شفافیت است که تا به حال ساخته شده من داشبورد یک موفقیت و منبع مورد اعتماد," او نوشت.

"از آنجا که من ایجاد و مدیریت داشبورد توسط خودم من تنها کسی که می تواند آن را تغییر دهد و یا داده ها در پشت آن به طوری که آنها تا به حال برای رفتن به من می آیند با درخواست برای ایجاد تغییرات است."

در اوایل این هفته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: حذف و اتهامات یک "غیر موضوع است." جونز' شخصیت و اعتبار نیز زیر آتش به عنوان یک اتهام جنایی او با آن مواجه است مربوط به زندگی شخصی او اشاره کرد فرماندار.

یک سخنگوی طالبان در اظهارات قبلی جونز گفت: از کار اخراج شد برای تکرار نافرمانی و برای بودن "مخل."

جونز گفت که او خواهد ساخت یک بیانیه عمومی در 9 p. m. EST جمعه. هنوز روشن نیست که در چه قالب این خواهد بود اما ضمنی آن خواهد بود در تلویزیون.

باقی مانده از جونز' ادعا و یا سوال در مورد اینکه چرا پریچارد می خواستم سایت پایین نیست خطاب.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا asassoon@floridatoday.com. توییتر: @alemzstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن