فدرال coronavirus استراتژی lurches به عنوان برنامه ای برای کمک به کشورهای سپس تغییر دوباره

برت مورفی و Letitia استین ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:36 PM EDT Apr 25, 2020ملت فدرال بیماری آژانس آغ

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

ملت فدرال بیماری آژانس آغاز شده بود با فعال کردن تیم در نه متحده هنوز هم نسبتا دست نخورده توسط coronavirus زمانی که سفارشات جدید آمد در هفته گذشته از کاخ سفید coronavirus نیروی کار: شیفت منابع به تنسی و نبراسکا و دو در نیومکزیکو و داکوتای شمالی.

سپس سه روز بعد به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نورد در عین حال یکی دیگر از برنامه ریزی برای گسترش بیشتر هدف رویکرد به تمام 50 ایالت در یک جدول زمانی نامشخص.

استراتژی whiplash مستند در جلسه یادداشت داخلی و اسلاید به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز پس از هفته دولت و کارشناسان بهداشت عمومی صدایی هشدار دهنده مورد نیاز برای فدرال راهنمایی در مسائل مربوط به تست و چگونه به سطح شیب دار تا بهداشت عمومی نیروی انسانی برای ردیابی coronavirus مواجهه.

اخیر دوره اصلاحات هستند نشانه ای از هرج و مرج در اطراف فدرال قصد دارد برای کمک به ایالات بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی به عنوان یک ملی shutdown مورد نیاز به سرعت گسترش یک ویروس در امتداد آن به دوم ماه.

دولت فدرال ایالت بازگشایی برنامه ریزی متکی بر قدرت محلی بهداشت عمومی شبکه که CDC به مدت طولانی فراهم ارشاد ملی.

چگونه دولت فدرال با هدف تحقق بخشیدن به اهداف خود شده است یک هدف در حال حرکت.

در برخی موارد سوابق و مصاحبه ها نشان می دهد از آن بود که کاخ سفید نیروی کار است که به کارگردانی CDC به تغییر دوره blindsiding جانباز مقامات بهداشت عمومی در آژانس در حالی که ترک برخی از ایالت ها در تاریکی در مورد چه نوع از کمک به انتظار از واشنگتن است.

به عنوان مثال مقامات محلی در مکزیک می گویند آنها هنوز آغاز کار با CDC تیم در زمین در هر یک ابتکار جدید و یا دریافت وضوح در فدرال طرح برای دولت است.

"ما در حال کار برای دریافت اطلاعات بیشتر از کاخ سفید در مورد چگونه بسیاری از CDC مردمی مستقر خواهد شد که در آن و زمانی که و که دقیقا چه چیزی آنها انجام می دهند برای ما" تریپ Stelnicki سخنگوی رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام گفت: در یک ایمیل در روز پنج شنبه.

بیشتر: تهمت می خواهد به بازگشایی امریکا در چند هفته. در اسناد داخلی مقامات بهداشت فدرال هشدار می دهند این بار به انجام این کار با خیال راحت ممکن است بیش از حد بالا است.

در CDC دکتر هنری Walke — که در حال اجرا است نقطه در هماهنگی با ایالات — گفت: از زمان شروع این بیماری همه گیر آژانس کارگردانی کرده است صدها نفر از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی به کار با مقامات وزارت امور خارجه در پاسخ آنها تلاش.

آنها ارائه راهنمایی های فنی و تخصص در همه چیز از تست آزمایشگاهی برای ردیابی تماس های آلوده.

"همه چیز در حال تغییر است به سرعت در این بیماری همه گیر" Walke گفت: ایالات متحده آمریکا امروز توصیف تغییر تمرکز به سادگی به عنوان یک تحول در سازمان تلاش. "ما در حال گسترش به همان سرعتی که ما می توانیم برای دیدار با نیازهای شما. دوره."

منتقدان می گویند دولت بازگشایی برنامه های اغلب فاقد جزئیات کلیدی گسترش سری از فدرال شکست hobbling ملت از آغاز شیوع.

بیشتر: Coronavirus پاسخ با تاخیر با وجود مقامات بهداشتی' زنگ خصوصی

"این است که یک سیگنال از یک مشکل بزرگتر: عدم اطلاع تفکر استراتژیک," دکتر گفت: تارا o'toole, که کمک به توسعه همه گیر پاسخ طرح در وزارت امنیت داخلی تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما. "وجود دارد هیچ جهت روشن و CDC در یک شرکت تابعه موقعیت."

'این است که پیوسته جدول زمانی'

CDC اصلی "جامعه حفاظت" تیم دامن زد به نه کم خطر متحده از جمله وایومینگ کنتاکی و مینه سوتا برای کمک به جلوگیری از آینده نقاط مهم و سنج اگر آنها تا به حال قابل تست است.

سپس کاخ سفید پس از آن مارس 16 برنامه آزمایشی هدفمند چهار کم خطر متحده — از جمله دو در حال حاضر در جامعه حفاظت لیست — به علاوه سه شهرستانها ضربه سخت: نیویورک و دیترویت و بوستون.

مقامات امیدوار به پیگیری این ویروس در میان جمعیت های آسیب پذیر, آزمون, بهداشت و درمان کارگران و شکل درصد از مردم با آنتی بادی ها به ویروس است که می تواند بازگشت به کار با توجه به داخلی CDC اسناد و مدارک به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

یکی ارشد CDC رسمی بازنویسی این ماموریت که توسط کاخ سفید در واکنش هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به عنوان تلاش برای "اثبات ما از خواب در سوئیچ" با توجه به یادداشت های جلسه.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

این برنامه به معنای به دو هفته گذشته و ارائه به مقامات فدرال و بینش چگونه به گسترش به تمام 50 ایالت داخلی سوابق نشان می دهد. به جای آن به طول انجامید تنها چند روز قبل از سفارش آمد آن را در مقیاس بالا. معلوم نیست که ساخته شده است که تصمیم گیری.

یک برافروخته دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر CDC را شکست اخبار به کارکنان در اوایل این هفته در یک کنفرانس تلفنی, با توجه به رسمی, گوش دادن در که خواست ناشناس باقی می ماند.

این مقام گفت FEMA خواهد بود رهبری این تلاش ها. FEMA کاهش یافته است به نظر و کارگردانی سوالات بازگشت به CDC. Walke تصریح کرد که آژانس شده است نورد از استراتژی در پاسخ به ملی نیاز دارد پس از شروع شیوع.

کاخ سفید را گسترده و برنامه ریزی برای بازگشایی امریکا خواستار متحده به تکیه بر نظارت معیارهای برای کمک به پیگیری COVID-19 بیماری در کنار قوی محلی برای تست ویروس.

کارشناسان بهداشت عمومی توصیه گسترده ردیابی از تماس با افراد آلوده به طوری که آنها می تواند جدا شده و جلوگیری از عفونت.

بیش از فقط چند روز کار با اورژانس مرکز عملیات در تنسی در طول چهار حالت بتا برنامه Walke گفت: آژانس قادر به درک دامنه دولت نیاز برای قرارداد ردیاب بیش از ماه آینده. آن را کمک به دولت تکمیل نیروی کار خود را.

در داکوتای شمالی CDC در حال حاضر تیم در حال توسعه یک استراتژی تست برای خانه های سالمندان هستند که به خصوص در معرض خطر مرگبار شعله ور شدن یو پی اس و آژانس قادر به تقویت کار خود را در دولت است.

Walke فراهم نیست تاریخ های خاص زمانی که آژانس باید تیم با تمرکز بر تلاش های مشابه در تمام 50 ایالت و یا لازمه نیروی کار را انتخاب کرد که چهار متحده در ابتدا.

"این است که پیوسته گاهشمار," او گفت:. "ما در حال رفتن به انجام چهار متحده و توقف و سپس نوشتن یک مقاله است."

'این یک لیست آرزو'

دستورالعمل های فدرال برای ایالات متحده خواهد شد که تصمیم گیری خود را در بازگشایی شده اند به طور گسترده ای به عنوان انتقاد بیش از حد سست است. کاخ سفید طرح ایجاد ضوابط برای زمانی که ایالات متحده می تواند تغییر بین فازهای شیوع واکنش گسترده بازگشایی مشروط کافی بیمارستان و آزمایش ظرفیت.

نتیجه ادامه گریخته از روش دیده می شود پس از شروع شیوع زمانی که ایالات متحده مدارس بسته و صادر stay-at-home سفارشات در زمان های مختلف.

در گرجستان به عنوان مثال رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام این هفته که او را به سرعت در حال بازگشایی کسب و کار مانند بولینگ کوچه ورزشگاه و سالن مو جلب کرد انتقاد از بسیاری از جمله شهردار آتلانتا دولت بزرگترین شهرستان. در نهایت صحت خود را از طرح سوال توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر: coronavirus تست که نیست: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار

کارشناسان بهداشت عمومی در پیدا کردن آن نگران است که دولت فدرال ابلاغ نشده و روشن هدایت به منابع کمبود یا ضعف جوامع به دنبال آماده شدن برای مرحله بعد از پاسخ.

جرمی Konyndyk که منجر به واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای بازگشایی آمریکا نه تنها بیش از حد مبهم اما اشتباه شیفت فدرال مسئولیت را بر روی متحده است.

این مجموعه انتظارات بالا برای کشورهای اطراف اهداف مانند تست توسعه بدون پرداختن به آنها چگونه قرار است برای دریافت وجود دارد گفت: Konyndyk در حال حاضر یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی.

"بخش سخت است که: چگونه شما می رویم به را که اتفاق می افتد ؟" او گفت:. "در این معنا آن است که واقعا یک برنامه است. آن است که یک لیست آرزو."

برت مورفی و Letitia استین در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات میز. تماس با برت در brett.murphy@usatoday.com یا @brettMmurphy و Letitia lstein@usatoday.com, @LetitiaStein توسط تلفن و یا سیگنال در 813-524-0673.

داده نگار مت وین کمک به این داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن