FDOT: خوردگی شدید در یافت روزولت پل باعث حمایت از پل به پاره

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:44 PM EDT Jun 18, 2020مارتین کانتی — بازرسی توسط وزارت فلوریدا

توسط ABTINNEWS در 30 خرداد 1399

مارتین کانتی — بازرسی توسط وزارت فلوریدا حمل و نقل روز شنبه نشان داد که عازم جنوب روزولت پل دارای "خوردگی شدید و در نتیجه جراحی تاندون است که پشتیبانی از پل در حال پاره شده."

FDOT مقامات به مردم هشدار داده بود در نزدیکی و یا در زیر اولین span عازم جنوب روزولت پل. با توجه به پست های رسانه های اجتماعی سازمان خواهد شد شمشیربازی این منطقه در پنج شنبه.

معلوم نیست چه مدت آن را برای تعمیر این پل با توجه به FDOT مقامات. دولت Rep. توبی Overdorf R-استوارت گفت: آن را می تواند به مدت شش ماه برای پلی ثابت شود.

بیشتر: روزولت پل بسته شدن باعث می شود برخی از مردم محلی به طولانی تر و پیچیده تر رفت و آمد

در رسانه های اجتماعی پست پنجشنبه FDOT اظهار داشت: آن را به حال "به اتمام داخلی بصری و صدایی بازرسی از NB و SB بخش روزولت پل. پست دیگری اشاره کرد که عازم جنوب روزولت پل نیاز به پشتیبانی می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"تست شامل حفاری با دقت به بتن به بررسی جراحی تاندون حمایت از این پل برای دیدن اگر وجود دارد خوردگی."

در روز چهارشنبه هر دو عازم شمال و عازم جنوب پل بسته شد پس از یک کرک و سقوط بتن کشف شد سه شنبه شب.

دولت جاده A1A بسته است به همه اما محلی و ترافیک بین آلبانی خیابان و درست در جنوب رایت بلوار استوارت رئیس پلیس جوزف Tumminelli گفت.

در روز پنج شنبه برخی از مارتین و سنت لوسی شهرستان محلی گفت: رفت و آمد خود را دو برابر در زمان به عنوان آنها تا به حال با هر درایو به پورت سنت لوسی برای رفتن از جنسن بیچ به استوارت و یا آنها را به فلوریدا شاهراه.

Overdorf گفت FDOT مقامات به او گفته اند آنها نمی دانند که چگونه عازم جنوب span رو خورده. او گفت که مقامات به او گفته اند آنها یافت نمی شود همان نوع از مشکلات خوردگی در عازم شمال پل اما در حال ارسال بتن و مواد دیگر برای تجزیه و تحلیل قبل از تعیین اینکه آیا پل می شد.

بیشتر: با روزولت پل بسته شدن سوال بزرگ این است که " هنگامی که آن را بازگشایی?'

FDOT آوردن است در پشتیبانی از سعی و ساحل تا پل نزدیک دیکسی بزرگراه با یک چشم و در تلاش برای بازگشایی دیکسی بزرگراه به ترافیک Overdorf گفت.

نه دریایی و نه ترافیک قطار خواهد بود تحت تاثیر قرار Overdorf گفت. هر دو پل در حال متعلق به دولت و برنامه های دولت برای پرداخت برای هر تعمیرات مورد نیاز است.

خبرنگاران گیل هوشمند و خواهد Greenlee کمک به این گزارش.

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن