بحث بر سر پوشیدن ماسک صورت برای محدود کردن گسترش COVID-19 گرم در فلوریدا

زک اندرسون zac.anderson@heraldtribune.comمنتشر شده 9:51 AM EDT Jun 29, 2020استیو ورنون نیاز به کوتاه کردن مو و

توسط ABTINNEWS در 9 تیر 1399

استیو ورنون نیاز به کوتاه کردن مو و آرایشگر لازم است که او با پوشیدن یک ماسک بنابراین او پیروی.

اگر می خواهید کسب و کار به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک که حق خود را ورنون گفت. مردم می توانید به فروشگاه در جای دیگر اگر آنها مخالف است.

اما اگر دولت شروع می شود الزامی ماسک, Vernon آماده است برای شرکت در "نافرمانی مدنی."

"من نمی خواهد مطابق" گفت: Vernon, رییس جمهور گراهام جمهوری خواه تگزاس ، "شما می توانید ماسک خود را فرمان, حل, هر آنچه در آن است. من منطبق نیست."

با پوشیدن ماسک برای محدود کردن گسترش coronavirus تبدیل به آخرین دکمه مسئله در فرهنگ جنگ و بحث است تا حرارت در فلوریدا به عنوان دولت تجربیات یک سنبله در coronavirus موارد است.

بیشتر افراد جوان هستند یک عامل در افزایش COVID-19 مورد تجزیه و تحلیل نشان می دهد

موجی caseload منجر به یک موج جدید ماسک مقررات در سراسر کشور.

ماسک در حال حاضر مورد نیاز در برخی از تنظیمات عمومی در تمپا, میامی, St. Petersburg, Fl و تعدادی دیگر از شهرهای فلوریدا و شهرستانهای استان است.

مقامات در شهر ساراسوتا ساراسوتا کانتی و گاو دریایی شهرستان باید همه در مورد ماسک موضوع در روزهای اخیر. شهر هولمز ساحل در جزیره ماریا آنا تایید یک ماسک مورد نیاز است.

بسیاری از فلوریدا جوامع با ماسک جدید قوانین کنترل دموکرات ها. دموکرات ها تمایل به بیشتر متمرکز و کنترل اهرم دولت در مناطق بزرگ شهری که در آن coronavirus اغلب شایع تر است اما آنها نیز شده اند بسیار بیشتر مایل به آغوش ماسک-پوشیدن.

بیشتر: نیویورکی که بازدید متحده با بالا COVID-19 عفونت نرخ خواهد بود واجد شرایط برای مرخصی استعلاجی

یک نظرسنجی گالوپ از مارس یافت که 75 درصد از دموکرات ها گفت: آنها در حال پوشیده, ماسک, در حالی که کمتر از نیمی از جمهوری خواهان گفت: همان.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی از ممکن است یافت می شود که 64 درصد از مردم بر این باورند که "همه باید ملزم به پوشیدن ماسک های صورت است." اما 87 درصد از دموکرات ها احساس کردند که راه در حالی که تنها 40 درصد از جمهوری خواهان انجام داد.

ورنون گفت: او دو دلیل برای مخالفت با اجباری ماسک قوانین او معتقد است آنها تجاوز بر حقوق خود و آنها هستند که تحت فشار قرار دادند توسط دموکرات ها برای ترساندن مردم صدمه زدن به اقتصاد و تضعیف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر: واقعیت بررسی: CDC اضافه نشد آنفولانزا و ذات الریه موارد به آن COVID-19 تعداد مرگ

آن را سیاسی است که چرا بسیاری از مردم خواهان شی به این" ورنون گفت. "از آنجا که دو دلیل عمده: همه چیز در مورد تهمت disliking تهمت مایل به صدمه زدن به اقتصاد ... که واقعا آنچه در آن است در مورد. که من محافظه کار جمهوری خواه طرف. من آزادیخواه طرف می گوید: یک لحظه صبر کن چرا که همه این افراد به من گفتن چه با خود من بدن؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن است دامن زده anti-ماسک احساسات گفتن وال استریت ژورنال به تازگی است که مردم با پوشیدن ماسک برای نشان دادن آنها رد از او.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: ماسک های موثر در برابر COVID-19; OSHA نمی گویند آنها را بدون حفاظت

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: گوش حلقه ماسک — حتی در خانه پارچه ماسک — ارائه حفاظت در برابر COVID-19

ساراسوتا کانتی حزب دموکرات صندلی جوآن DeVries متعاقبا ارسال شده در یک الگوی رفتاری در Facebook است که نشان می دهد یک زن در ماسک و می خواند: "من آگاه است که من ماسک می تواند هر دو از من محافظت از یک ویروس کشنده و عقوبت من از تهمت اما من آن را می پوشند و حتی بیشتر با افتخار در حال حاضر."

برخی از جمهوری خواه به رهبری شهرداری را رد کرده اند اجباری ماسک مورد نیاز است.

این گاو دریایی شهرستان کمیسیون که در ایران اکثریت این هفته تصمیم گرفتند در برابر یک محلی فرمان ماسک الزامی است.

و فلوریدا اوباما رهبران در حال به چالش کشیدن محلی, ماسک مقررات در دادگاه.

دولت جمهوری تشکر. آنتونی ساباتینی به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر اورنج کانتی بیش از شهرستان های محلی, ماسک فرمان و Leon County GOP صندلی اوان قدرت پیوست و با ساباتینی به شکایت این شهرستان پس از یک ماسک فرمان به تصویب رسید در هفته گذشته.

شهادت در برابر پالم بیچ شهرستان ماسک منظور در جلسه هفته گذشته رفت و ویروسی با یک زن متهم county رهبران "اطاعت از شیطان قوانین..

مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها در حال تاسف است که با پوشیدن ماسک تبدیل شده است تا سیاسی.

"به نظر من آن نسبتا ساده است و هیچ ربطی با سیاست انجام آن را در مورد آنچه که بهترین رویکرد" دکتر گفت: Marissa Levine, بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

"من دوست دارم آن را برای عموم به فقط آن را انجام دهد و باید به دستور آن, اما اگر ما رسیدن به نقطه ای که در آن یک دستور است که تنها راه رو به جلو" از آن چیزی است که سیاستگذاران باید در نظر اضافه Levine, استاد بهداشت عمومی و پزشکی خانواده در USF که منجر مدرسه را مرکز رهبری در بهداشت عمومی عمل.

فلوریدا انجمن پزشکی که نشان دهنده بیش از 25000 پزشکان آمده است به نفع اجباری ماسک مورد نیاز است.

دکتر رونالد Giffler این FMA رئیس جمهور گفت که گروه خود را "تشویق مقامات محلی به اتخاذ مقررات نیاز به افراد به پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی."

"علم روشن است" Giffler اضافه شده است. "افراد آلوده بدون علامت می تواند انتشار عفونی ذرات آئروسل در حالی که تنفس و صحبت کردن است. با پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض در حالی که جهانی پوشش تا حد زیادی کاهش گسترش ذرات ویروسی. پیام ساده است: به خاطر سلامت خود و سلامت از هر کس در اطراف شما فلوریدا پزشکان شما می خواهید به پوشیدن ماسک."

اما ساراسوتا دولت ایالت جو Gruters که صندلی فلوریدا ایران گفت: متخصصان بهداشت عمومی سزاوار برخی از سرزنش برای مقاومت به پوشیدن ماسک. او اشاره کرد که در اوایل بیماری همه گیر وجود ندارد تاکید بر عموم مردم با پوشیدن ماسک.

"آنچه را که آنها انجام است که با سردرگمی آنها ناشی از یک مسئله بسیار بزرگتر" Gruters گفت.

راهنمایی در ماسک های تکامل یافته در طول بیماری همه گیر.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص اخیرا گفته است که پیام تغییر کرده است, در بخشی به دلیل در اوایل وجود دارد که نیاز به حفاظت از تجهیزات حفاظت شخصی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

این نگرانی را زوال یافت و اطلاعات جدید بیرون می آید در مورد مزایای پوشیدن ماسک.

با کروناویروس موارد صعودی در فلوریدا برخی از مشخصات ماسک-پوشیدن به عنوان یک راه برای محافظت از اقتصاد و در حد امکان دیگری برای خاموش کردن.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: آنچه شما نیاز به دانستن در یکشنبه, ژوئن 28

"اگر ما می خواهیم به نگه داشتن اقتصاد و بهداشت عمومی وضعیت در حالت ریکاوری مردم باید در حفظ و پوشیدن و اگر شما شروع به پوشیدن محافظ ماسک صورت در اطراف دیگران" شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin اخیرا نوشت.

مقامات دولت محلی در خط مقدم از ماسک بحث در فلوریدا.

برخی از دموکرات ها خواستار ایالت ماسک قانون است. فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده تنها ایالتی منتخب حزب دموکرات گفت: الزامی ماسک در سطح ایالت است که "حس مشترک است نقض هیچ یک آزادی و پیروی از رهبری از 18 کشورهای دیگر است."

"اگر ما به ضرب و شتم این ویروس با هم, ما باید همه با هم عمل می کنند با تمام فلوریدا انجام بخشی خود را," سرخ شده اضافه شده است.

اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه را رد کرده است یک ایالت ماسک قانون گفت: "شما گرفتن بیشتر مگس را با عسل از سرکه." فرماندار همچنین استدلال می کند که یک ایالت دستور خواهد بود به درد نمیخورد چرا که این ویروس شایع تر است در برخی جوامع است. Gruters موافق با این رویکرد است.

Gruters گفت: او تلاش می کند به پوشیدن ماسک زمانی که او می رود به فروشگاه مواد غذایی "نه آنقدر از نگرانی برای خودم اما خوب بودن و کردار من برای دیگران." او به تازگی عکسی از خود در Facebook پوشیدن ماسک. اما او فکر نمی کند دولت باید درگیر کنید.

"من فکر می کنم آن را باید به فردی کسب و کار" Gruters گفت: "فردی و خریداران حق دارند تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به فروشگاه وجود دارد یا نه."

برخی از جمهوری خواهان هستند تاسف دارد که خیلی مقاومت به ماسک مورد نیاز است.

گاو دریایی شهرستان کمیسر مبهم Servia, نوشته شده یک ویدیو در Facebook این هفته تاسف است که این کمیسیون تصمیم گرفتند در برابر یک پیشنهاد که مورد نیاز خواهد بود "اجباری ماسک در داخل کسب و کار تنها زمانی که اجتماعی فاصله نمی تواند انجام شود."

"من یک جمهوری خواه و بله من بسیار حرفه ای و کسب و کار جمهوریخواه و من به شما بگویم که من بسیار نگران در مورد کسب و کار ما" Servia, گفت:. "من نمی دانم که چگونه کسب و کار ما می رویم به موفقیت با این ویروس خونتان راه آن است و به همین دلیل است که من ساخته شده این حرکت است."

"در حال حاضر برخی از ما خواه دوستان می گویند که حقوق مدنی ما مهم تر است و هیچ کس نباید مجبور به پوشیدن ماسک اگر آنها نمی خواهند به" Servia, ادامه داد. "و به من می گویند:" شما می دانید چه ؟ حقوق مدنی مهم برای من بیش از حد. اما اگر حقوق مدنی خود را اجازه می دهد تا شما به پوشیدن یک ماسک و شما آلوده من حقوق مدنی بودن تحت تاثیر قرار.'"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن