صلیب حامل رابرت "اسموکی" آرایشگر پورت سنت لوسی می میرد در 69

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:09 PM EDT 9 مه سال 2020پورت سنت. لوسی در سراسر دهه رابرت "اس

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی در سراسر دهه رابرت "اسموکی" آرایشگر بود و یکی از شناخته شده ترین افراد در پورت سنت لوسی.

رانندگان ممکن است شناخته شده اند نام خود را. اما زمانی که آنها را از طریق ایالات متحده 1 در جنینگز خیابان آنها را دیدم خالکوبی خیابان واعظ و تقریبا 13-پا بالا صلیب چوبی. و به عنوان آنها را توسط آنها شنیده انجیل از نقاش و راننده تاکسی که صرف اوقات فراغت خود را با صحبت کردن در مورد عیسی مسیح از طریق یک بلند گو حرف زدن.

"هر انسانی در تلاش خود را برای پیدا کردن سرگرمی" گفت که پسرش رابرت کلی آرایشگر 36. "او انجام این کار را به نام خدا."

پدرش نهایی-خیابان موعظه گردش بود در روز جمعه. اسموکی باربر بدن خود را ویران شده توسط سرطان ریه مورد نیاز خانواده خود را برای کمک به راه اندازی و دریافت پیام خود را در آن روز.

این جمعه گذشته مرگ او در سن 69. پسرش گفت: خانواده هنوز در حال ساخت ترتیبات مراسم تشییع جنازه پنج شنبه.

"او قطعا نمی شد خود را به طور متوسط منبر کشیش یا کشیش و تنها عبا میپوشید بود که صلیب چوبی" گفت: مه آلود Miotto یک عکاس از اورلاندو.

آرایشگر نیوجرسی بومی و پورت سنت لوسی مقیم گفت: او یک مسیحی در خیابان بوربن در نیواورلئان در سال 1969.

"به عنوان پرشور به عنوان او در مورد به اشتراک گذاری این کلمه شما می توانید از هر کسی بپرسید و آنها گواه خواهد بود که آن را هرگز احساس اجباری و شما هرگز احساس قضاوت" Miotto گفت. "من باور دارم که چرا او قادر به موعظه به طوری که بسیاری از دیگران نمی تواند برسد."

آرایشگر نیست فقط حمل صلیب به آمریکا 1 در پورت سنت لوسی جایی که او نقل مکان کرد و خانواده خود را از جنوب فلوریدا در اوایل 1990s. حداقل شش بار او ساخته شده یک پا بازحمت حرکت کردن تا آمریکا 1 به جکسون و پشت حمل صلیب و تبلیغی به عنوان او رفت.

بیشتر: Coronavirus: استوارت کلیسا دارای درایو در عید پاک خدمات به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

بیشتر: COVID-19 می توانید نگه داشتن توده ها از پناهگاه اما coronavirus نمی توانید خدا را از | نظر

پسرش رابرت, جوانترین از چهار خواهر و برادر گفت: او عادت کرده اند به پدرش شور, حتی اگر آن را در زمان او دور از خانه.

"او می خواهم با استفاده از تعطیلات خود را در زمان و او می تواند رفته چند روز و گاهی تا دو هفته" رابرت کلی آرایشگر گفت. "ما نوع اشتباه در درخواست 'که در آن می خواهم پدر و برود؟' اما نبود یک چیز بد است. من همیشه می دانستم که او یک مرد خوب است."

در سال 2007 باربر اولین عبور به سرقت رفته بود از خانه اش و او ظ گزارش پلیس. یک سال بعد پس از سلمانی تا به حال جایگزین آن عبور تبدیل شده تا در گاراژ یک مرد که گفت که او آن را گرفت چرا که او از دین متفاوت از آرایشگر را با توجه به پورت سنت لوسی ،

"من نمیفهمد من می خواهم به گسترش رحمت و فقط ببخش و نه اتهام و امیدواریم که او را ببینید عشق به خدا" آرایشگر گفت: در سال 2008 ، "نماز من این بود که او ذخیره می شود و رحمت خدا را تحمل خواهد کرد."

او راضی بود با صلیب. یکی از جدید او گفت "بزرگتر و بهتر و بیشتر مسح. خدا به شما طول می کشد از جلال به جلال."

آرایشگر جان سالم به در با چهار فرزند و 11 نوه. همسرش, بانی آرایشگر درگذشت در ماه اکتبر از نارسایی قلبی رابرت کلی آرایشگر گفت.

آرایشگر زندگی انجام شده است اما داستان او هنوز نوشته نشده است و به معنای واقعی کلمه. فقط هفت فصل در واقعیت است.

شبح نویسنده ترزا مایرز گفت: او تا به حال شده است در نشست با آرایشگر چند سال گذشته در این دنی به نوشتن یک کتاب در مورد زندگی خود را. او را نگه داشتن کار بر روی آن با کمک و تایید خانواده اش, او گفت:.

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با Stancil در 321-987-7179

یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil

برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن