Costco به نیاز تمام مشتریان را به پوشیدن ماسک صورت بازگشت به طور منظم ساعت شروع دوشنبه

مرجان مورفی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:31 PM EDT May 29, 2020Costco در حال برنامه ریزی برای بازگشت ب

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

Costco در حال برنامه ریزی برای بازگشت به چیزی بیشتر شبیه به یک قبل از coronavirus عادی با یک تغییر کوچک: شما باید برای پوشیدن ماسک.

شروع مارس 4, اکثر Costco مکان ها و ایستگاه های گاز را به طور منظم عامل ساعت های متفاوت است که توسط محل. اما مشتریان و کارکنان به طور یکسان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره-پوشش و یا ماسک.

نیاز نیست درخواست برای کودکان با سن کمتر از 2 یا به افرادی که قادر به پوشیدن ماسک یا پوشش با توجه به وضعیت پزشکی با توجه به Costco در بیانیه ای.

علاوه بر این شرکت خود را به روز ویژه ساعت های عامل برای اعضای بیش از سن 60. انتخاب Costco در انبارها باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 10 صبح دوشنبه از طریق جمعه برای اعضای سنین 60 سال و بالاتر و افراد با معلولیت شروع دوشنبه. مهمان نمی خواهد پذیرفت.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

"استفاده از یک ماسک یا پوشش باید دیده نمی شود به عنوان یک جایگزین برای اجتماعی فاصله" بیانیه می خواند. "لطفا ادامه به رعایت قوانین در مورد فاصله مناسب در حالی که در Costco در محل."

ایالات متحده Costco انبارها نیز اجرای دو فرد محدود کردن هر کارت عضویت برای ورود به این امکانات. ال پاسو تگزاس و پورتوریکو انبارها محروم هستند از این سیاست است.

بازگشایی پس از COVID-19: هوشمند و امن در مورد بازگشایی کسب و کار کوچک در یک پست-coronavirus جهان

بوئینگ اخراج: بوئینگ برش 10 درصد از نیروی کار خود را به عنوان coronavirus 737 Max انتقام ویران کردن بر درآمد

واکنش های مربوط به عمده فروشی جدید چهره سیاست در حال حاضر جرقه خشم در رسانه های اجتماعی.

"نمی توان تجدید عضویت خود!," reza ارسال شده در توییتر. "من نمی خواهد مطابق با ماسک خود را قانون!," می خواند و یکی دیگر از صدای جیر جیر.

Costco نیز به طور موقت اجازه می دهد اولویت دسترسی به انبارها در طول تمام ساعت باز برای Costco است که اعضای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان مانند افسران پلیس EMTs و آتش نشان.

تغییرات Costco در حال اجرای در سراسر کشور

  • ماسک صورت: تمام مشتریان و کارمندان ملزم به پوشیدن ماسک یا دیگر چهره پوشانده اند.
  • ارشد ساعت: انتخاب Costco در انبارها باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 10 صبح دوشنبه از طریق جمعه برای اعضای سنین 60 ساله و مسن تر.
  • اولین پاسخگوی ساعت: عضو بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ باید اولویت دسترسی به انبار در طول تمام ساعت باز.
  • محصول محدودیت ها: این شرکت اجرا کرده است محدودیت در موارد خاص برای کمک به اطمینان بیشتر از کاربران قادر به خرید کالا می خواهند و نیاز
  • کیسه های خرید قابل استفاده مجدد: Costco است که اجازه می دهد کاربران را به استفاده از خود کیسه های خرید قابل استفاده مجدد به عنوان طولانی به عنوان آنها بسته کیسه های خود را مگر اینکه ممنوع محلی داد.
  • بازگشت محدودیت: انبارها در حال پذیرش نمی گرداند بر روی کاغذ توالت بطری آب مطابق با اصول بهداشتی دستمال حوله کاغذی و برنج و مواد ضد عفونی کننده اسپری
  • محدود خدمات: وجود خواهد داشت محدود و یا بدون خدمات در سمعک بخش Costco نوری گل بخش و بخش طلا و جواهر. محدودیت های متفاوت توسط محل.
  • دادگاه مواد غذایی: محدود منو در دسترس است در Costco دادگاه های مواد غذایی. سفارشات تنها در دسترس برای بایگانی اطلاعات و صندلی در دسترس نیست.

دنبال مرجان مورفی در توییتر @CoralMerfitinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن