Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: وظیفه نیروی تغییر تمرکز; 10,000 موارد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان; آوریل شغل گزارش می تواند بدترین تا کنون

جان بیکن و Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:25 PM EDT مه 6 2020کاخ سفید coronavirus نیروی ک

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

کاخ سفید coronavirus نیروی کار را تغییر تمرکز خود را برای توسعه واکسن و بازگشایی اقتصاد و نمی توان آن را تعطیل, به زودی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Trumps توییتی آخرین چشم انداز یک روز پس از آن معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد قصد دارد به باد کردن نیروی کار در اوایل این ماه با وجود نشانه های این بیماری همه گیر است که کاهش در سراسر کشور. تنها 12 متحده در حال حاضر در حال نشان دادن یک پایدار مورد کاهش در حالی که 15 را تجربه کرده اند پایدار را افزایش می دهد.

وجود بیش از 1.2 میلیون تایید coronavirus موارد و 73,000 مرگ و میر در ایالات متحده از روز شنبه با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 263,000 مردم و آلوده به بیش از 3.7 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات روز شنبه:

 • شده اند وجود دارد بیش از 10000 coronavirus موارد مرتبط با صنعت بسته بندی گوشت می آمد و حداقل یکی در 170 گیاهان بیش از 29 متحده است.
 • اقتصاد همچنان در بحران با یک مارس شغل گزارش با توجه سهشنبه رود منعکس بدترین ماه برای همیشه کشور را کارگران است.
 • با وجود اجتماعی فاصله محدودیت تنها یک دوجین متحده در حال نشان دادن کاهش coronavirus موارد است. در ضمن با نفوذ مدل های پیش بینی بالاتر مرگ و میر عوارض است که پیش افتادن 110,000 تا پایان ماه ژوئن و 130,000 در ماه اوت.

به افتخار ملی پرستاران روز ما وارد ایده های هدیه برای شما برای نشان دادن قدردانی خود را برای کار انجام می دهند. آن را چک کنید در اینجا.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان می گوید: کودکان ارائه کرده اند علائم مرموز کاوازاکی بیماری افزایش نگرانی در مورد یک COVID-19 لینک. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد نادر بیماری التهابی.

بیش از 10 ، 000 مورد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان

این بسته بندی گوشت می آمد صنعت آمار ترسناک یک نقطه عطف این هفته با تعدادی از coronavirus موارد به شیوع بیماری در آن محاصره گیاهان رسیدن به بیش از 10 ، 000 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی ردیابی است.

حداقل 170 گیاهان در 29 متحده تا به حال یک یا چند کارگر تست مثبت برای coronavirus. برخی از این کارگران نیز آلوده دیگران است که شامل تعداد. حداقل 45 کارگران کشته شده اند. شیوع اند باعث بسته شدن حداقل 40 گوشت کشتار و فرآوری گیاهان — پایدار در هر نقطه از یک روز تا چند هفته پس از شروع بیماری همه گیر.

از خاموش شدن ناگهانی موجب کمبود گوشت در برخی از نقاط کشور و موجب فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حفظ گیاهان باز است. اما بیش از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, سفارش, تعطیلی ادامه دارد, رسانه ها رسانه ها یافت می شود.

نیویورک جدیدترین بستری شدن در بیمارستان: مردم پناه در محل, مسن, مردمی, اقلیت های

دو سوم از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در نیویورک شامل افرادی که گزارش شد پناه در خانه به عنوان "ضروری" کارگران شده اند که رفتن به کار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. یکی دیگر از 18 درصد از خانه های سالمندان کومو گفت. او گفت: دولت در حال مطالعه در مورد 1000 پذیرش در 100 بیمارستان بیش از سه روز. تقریبا سه چهارم از بيماران 51 ساله یا مسن تر و ترین اقلیت بودند.

کومو اشاره کرد که این شهر گرفته شده, مرحله بی سابقه ای از خاموش کردن سیستم مترو یک شبه به ضد عفونی کردن آن با امید به جلوگیری از گسترش. اما تاثیر است که تا به حال در حال حاضر در سوال.

"ما فکر کردیم که شاید آنها در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و گرفته ایم اقدامات خاص" کومو گفت. "اما این مردم بودند که به معنای واقعی کلمه در صفحه اصلی."

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نیروی کار نخواهد تعطیل به زودی

کمتر از یک روز پس از سیگنالینگ کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد بود منحل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این گروه را "در ادامه به طور نامحدود" و تغییر تمرکز به بازگشایی و ساخت واکسن. معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات روز سه شنبه گفتند که کار این گروه می توان به سازمان های فدرال در هفته. این طرح جلب آتش از برخی منتقدان که گفت این بود بیش از حد به زودی به منحل کردن این گروه است.

"نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده در یک سری از توییت در روز شنبه. "نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن شهركرد. با تشکر از شما!"

– جان Fritze و دیوید جکسون

دستمال مرطوب ضد عفونی کمیاب تا تابستان

آیا انتظار فراوانی از ضد عفونی محصولات در فروشگاه برای چند هفته بیشتر.

Clorox می گوید قفسه های خرده فروشی را نمی توان به طور کامل مواجه نگردند با محبوب خود دستمال مرطوب و دیگر مواد ضد عفونی کننده پاک کننده استفاده می شود برای مبارزه با COVID-19 تا تابستان. "این رفتن به لمس و رفتن تا آن زمان متاسفانه" Clorox رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بنو Dorer گفت: امور مالی یاهو در یک مصاحبه.

خریداران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نا امید به عنوان آنها صیقلی کردن اینترنت و فروشگاه های محلی برای Lysol اسپری و Clorox دستمال مرطوب تنها برای پیدا کردن قفسه تمیز برداشت. تولید کنندگان مانند Clorox آماده شد برای بالا رفتن سرسام آور و تقاضا در یک معمولا قابل پیش بینی بخش.

-- جسیکا Guynn

یک نقاب رئیس جمهور و یا پس از او می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به طور خلاصه عینک ماسک صورت در سفر به آریزونا گیاه است که تولید, دنده محافظ, اما گفت که به او گفته شد این بود که لازم نیست در طول یک سفر پس از آن از مرکز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در بازدید از یک شرکت Honeywell گیاه در ققنوس است که در ساخت این ماسک یکی از اولین سفرهای خارج از کاخ سفید پس از coronavirus بحران زده در آمریکا هم سفر با رئیس جمهور را دیدم او را به پوشیدن عینک, اما نه یک ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی یک روز بعد که او عینک یک ماسک "برای یک دوره از زمان" در نزدیکی شروع تور و نمی تواند از آن کمک کند اگر رسانه ها نمی آن را ببینید. کارگران در کارخانه دیده می شد در ماسک.

منتقدان گفت: رئیس جمهور یک نمونه ضعیف به خصوص در یک گیاه که در واقع باعث می شود ماسک ماسک و نشانه های, دعوت از کارگران وجود دارد به آنها را می پوشند. معاون رئیس جمهور مایک پنس به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار روز زودتر زمانی که او تصمیم گرفت به پوشیدن ماسک به عنوان او در بازدید از کلینیک مایو. پنس بعدها اذعان کرد که او باید فرسوده یکی.

-- جان Fritze و دیوید جکسون

دالاس سالن مالک زندانی برای خودداری سفارش به فروشگاه

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است که در میان مقامات برجسته که آمده اند برای دفاع از یک سالن مو دالاس صاحب محکوم شده بود و به مدت هفت روز در زندان برای امتناع از بستن مغازه خود را در سرپیچی از ابوت خود سفارش به معنای بنیادی گسترش coronavirus.

شلی لوتر دالاس کاهش یافته است یک فرصت برای عذرخواهی و دریافت جریمه به جای زندان برای بارها و بارها ايميل سفارش. او اشاره کرد در ماه گذشته برای نگه داشتن او به سالن باز با وجود ایالتی و محلی حکم به نگه داشتن کسب و کارهای غیر ضروری بسته شده است. او نه تنها به مبارزه طلبیده سفارش بلکه پاره کردن بس-و-دست برداشتن نامه در مقابل دوربین های تلویزیونی.

"انطباق با دستور اجرایی در طول این بیماری همه گیر است که مهم است برای اطمینان از ایمنی عمومی; اما قطعا وجود دارد محدودیت کمتر وسیله ای برای دستیابی به این هدف از اسامی تگزاس مادر" ابوت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

هزاران نفر از فن های بانک ملی

هزاران نفر از طرفداران زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات در عرضه محدود در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر در ایالات متحده در حال ریختن به دولت فدرال رزرو.

این هفته آخرین مهلت برای اولین بار مجموعه هواکش که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجبار شرکت های تولید پس از استناد به دفاع تولید عمل در 2 آوریل. این حرکت پس از coronavirus زده بیماران هولناک بیمارستان ها و منابع خود را شنود گذاشته.

بیش از 4,400 از دستگاه تنفس به حال تولید شده برای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری استراتژیک ملی ذخایر با توجه به استفانی Bialek یک سخنگو برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی. در همه دولت دستور داد 187,000 از نه شرکت هایی که در آن انتظار برای دریافت در دسته در طول سال.

-- ارین منسفیلد

خطوط هوایی فشار برای TSA متوسط چک, 'ایمنی گذرنامه'

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی در چهار شنبه شتاب خود فشار برای مسافر نمایش درمانی خواستار مسافر متوسط چک توسط اداره امنیت حمل و نقل. کلی و دیگر مدیران شرکت هواپیمایی بارها و بارها گفت: نمایش درمانی بسیار مهم برای متقاعد کردن مسافران آن را بی خطر است برای پرواز دوباره. مدیر عامل دلتا اد Bastian مطرح شده است و چشم انداز جدید آژانس بهداشت عمومی است که ممکن است موضوع "ایمنی گذرنامه."

"ما اصرار TSA برای شروع متوسط اسکن به عنوان بخشی از فرآیند غربالگری در پست های بازرسی" کلی در گفتوگو با گفت: "فردا صبح."

– سحر Gilbertson

مارس شغل گزارش انتظار می رود بدترین در تاریخ

آوریل شغل گزارش به دلیل سهشنبه به احتمال زیاد نشان می دهد ایالات متحده بالاترین نرخ بیکاری ثبت شده در 15 تا 20 درصد اما حتی این رقم احتمالا درک مقیاس افزایش بیکاری در سراسر کشور. برخی از اقتصاددانان روی چیزی حساب کردن که یک سوم یا بیشتر از آمریکایی ها که گذاشته شد در هفته منتهی به وزارت آوریل شغل نظرسنجی نیست و حتی به دنبال کار و بنابراین نمی شمارش به عنوان بیکار. یک پوشش نقره ای: یعقوب Oubina ارشد اقتصاد در بازارهای سرمایه RBC, پیش بینی نرخ بیکاری غلت به 4 درصد در ماه دسامبر اگر این کشور موفق به گول دوم موج ویروس. و تمام کسانی که اخراج شود ؟ "من فکر می کنم این همه موقت است," او می گوید.

– Paul Davidson

اتحادیه اروپا انتظار دارد 'تاریخی' رکود اقتصادی

اتحادیه اروپا است که فرح برای "رکود اقتصادی در ابعاد تاریخی" به دلیل تاثیر عمیق از اقدامات برای مبارزه با کروناویروس. 27 کشور بلوک عرضه شده در اولین برآوردهای رسمی از آسیب در اقتصاد است که پیش بینی شده است به قرارداد با 7.5 درصد در سال جاری.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته که کشور ثبت کرده است سوم-اکثر موارد و مرگ و میر در جهان گفت: در یک مصاحبه با روزنامه است که یک دولت جدید حکم را تحریک صنعت ساخت و ساز با ارائه اعتبار مالیاتی برای آوردن ساختمان به لرزه استانداردها و انتشار بودجه برای نوسازی ایتالیا مدارس و ساده بوروکراسی برای کار پروژه.

-- آسوشیتد پرس

مغلوب ساختن پیشی جستن مارکس ملی روز پرستار با اعلام

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بیانیه مارک پرستاران ملی روز در تمجید پرستاران برای خود "شجاع فداکاری است." چند نفر از پرستاران با حضور در این رویداد در دفتر بیضی.

"امریکا پرستاران در حال راه انداختن یک جنگ علیه نامرئی دشمن. آنها در حال مبارزه در خط مقدم نبرد به خطر انداختن سلامت خود را به صرفه جویی در زندگی شهروندان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "این خطرناک است و این را مردم نمی دانند."

شاید بیشتر مربوط به پرستاران شد یک لیست طولانی از مباحث و معاملات بزرگ ارائه شده توسط کسب و کار در سراسر کشور. Dunkin' ارائه شد متوسط داغ یا قهوه سرد و رایگان doughnut به همه کارکنان مراقبت های بهداشتی که با توقف. Chipotle شد ارائه رایگان burritos. بسیاری از معاملات در دسترس همه هفته – آن را نیز پرستاران ملی هفته که به پایان می رسد مارس 12, تولد فلورانس نایتینگل (1820). این ابرقهرمانان ممکن است پوشیدن capes – اما آنها با پوشیدن ماسک.

تجار و بازرگانان به اتهام دروغ گفتن برای به دست آوردن محرک نقدی

جدید انگلستان بازرگانان برای اولین بار در این کشور به اتهام جعل اطلاعات برای به دست آوردن بخشایش وام های تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک با توجه به باراک اوباما در رود آیلند. مردان از متهم ادعا آنها گذاشته شدن ده ها تن از کارگران در چهار های مختلف کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر. در واقعیت وجود دارد کارکنان مشغول به کار در هر یک از نهادهای فدرال دادستان گفت. هیچ پول منتشر شد به مظنون دیوید Butziger, 51, و دیوید ستولی, 52.

– کتی Mulvaney, Providence Journal

محقق بینگ لیو نزدیک شدن مهم COVID کشف شات مرده

دانشگاه پیتزبورگ استاد بود که "در آستانه ساخت بسیار قابل توجهی یافته" در مورد COVID-19 کشته در حادثه قتل-خودکشی مقامات می گویند که. بینگ لیو, 37 مرده پیدا شد در خانه شنبه. مقامات می گویند او اتهام قاتل مرده پیدا شد یک خود وارد زخم گلوله. بینگ مشغول به کار بود در درک "از مکانیسم های سلولی را که زمینه ساز SARS-CoV-2 عفونت و سلولی اساس عوارض زیر" یک بیانیه صادر شده توسط همکاران خود گفت. "ما در تلاش برای تکمیل آنچه که او آغاز شده و در تلاش برای ادای احترام به او علمی تعالی."

– N'dea Yancey-برگ

بیش از یک دوجین کشور می گویند که ویروس رایگان

بیش از یک دوجین سازمان ملل نیست, گزارش یک عفونت پس از coronavirus برای اولین بار کشف شد در ماه دسامبر 2019 سازمان بهداشت جهانی تایید شده به ایالات متحده آمریکا امروز. بسیاری از آنها جدا جزایر اقیانوس آرام که در آن مرزهای بسته نگه داشته می تواند آنها را محافظت می شود. که توضیح نمی دهد کره شمالی ترکمنستان و آذربایجان که همه سهم مرز با کشورهایی که موارد تایید شده. کارشناسان می گویند که آنها به احتمال زیاد اطلاعات خودداری و یا به سادگی تست نکنید.

"همه آنها به بازی بازی طولانی" گفت: Stephen J. موریسون که مدیریت جهانی کار در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. "آنها ممکن است موفق شود تا به یک نقطه در حال حاضر, اما جمعیت آنها ندارد مصونیت از این است."

– Adrianna رودریگز

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • مبارزه برای زنده ماندن: پس از انبوه کار, تلفات آمریکایی ها مجبور به انتخاب کنید: پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی ؟
 • محدودیت و reopenings: ایالات متحده آمریکا امروز پیگیری دولت خود را. اتمام این نقشه.
 • این کشورها هیچ گزارشی از coronavirus موارد است. اما می توان اعتماد کرد ؟
 • آیا COVID-19 یک مرگ و مير از 1-2٪? ما در بررسی حقایق و ادعا می کنند که تا حدودی نادرست است.
 • زندگی در عصر coronavirus: در اینجا 6 چیزهایی که شما نیاز به ماندن بگیرید امن در هنگام خروج از خانه.

پیش بینی افزایش برای ما مرگ و میر

با وجود هفته کاهش تلاش به درجات مختلف در سراسر کشور تنها 12 متحده در حال حاضر در حال نشان دادن یک پایدار مورد کاهش و 15 دیگر را تجربه کرده اند پایدار را افزایش می دهد.

یک مدل داده از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی آن دو برابر شده است ملی مرگ طرح به 134,475 توسط Aug. 4. و یک مدل جدید از مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا پروژه تقریبا 117,000 مرگ و میر در ژوئن 30 تا از 71,000 – حتی بدون متحده بازگشایی. اگر متحده به طور کامل بازگشایی مرگ و میر را افزایش سرسام آور 466,000 توسط همان تاریخ در این مدل پیش بینی می کند.

"این یک احتمال واقعی است که ... ویروس خود ادامه خواهد داد به گسترش نامحدود" پن وارتون تحلیلگر ارشد جان Ricco گفت. "ناکافی اجتماعی فاصله چه به عنوان یک نتیجه از رسمی محدودیت و یا noncompliance است به احتمال زیاد به سرزنش می کنند."

– Jorge L. Ortiz

بسیاری از فروشگاه های استارباکس را بازگشایی در این هفته پس از بسته شدن در میان coronavirus

به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت در بیشتر شهرها و ایالات متحده استارباکس قصد دارد به بازگشایی 85 درصد از آن ایالات متحده کافی شاپ اما با پروتکل های جدید مانند تلفن همراه, سفارش, وانت بدون تماس و پرداخت cashless برای محافظت از مشتریان و کارکنان خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس. مکان های باز خواهد شد تا پایان این هفته و 90 درصد باز خواهد شد در اوایل ماه ژوئن اجرایی کوین جانسون گفت: مشتریان در یک نامه نوشته شده آنلاین.

استارباکس ارائه خواهد شد گزینه هایی مانند منظقه انتخاب کنید تا. جانسون می گوید او انتظار مستقر در سیاتل قهوه غول mobile app – در حال حاضر استفاده می شود 20 میلیون – را تبدیل به رایج ترین شکل از پرداخت.

– جسیکا Guynn

متحده بازگشایی: Massachusetts, ماسک, سفارش; اورگان بازگشایی 8 پارک دولت

آغاز چهار شنبه, ماساچوست مورد نیاز هر کس به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت خود را, در حالی که در تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر در حالی که Oregon بازگشایی هشت پارک دولت برای راه اندازی تدریجی تلاش برای استراحت محدودیت های اعمال شده در تفریح و سرگرمی.

همچنین چهار شنبه, آرکانزاس, مجاز, آرایشگاه, زیبایی, سالن ماساژ درمانگران و تو, هنرمندان, در میان دیگران, برای باز کردن دوباره و دلاور مجاز برخی از کسب و کار برای از سرگیری "عملیات محدود" تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در اینجا آخرین در تمام 50 ایالت واشنگتن و پورتوریکو.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • گرجستان شهر آلبانی یک coronavirus کانون نیست آماده بازگشایی شده است. هنوز هم وجود دارد بیش از حد غم و اندوه عدم قطعیت است.
 • این ایالات متحده است که بازگشایی, مرتب سازی بر اساس: در اینجا چگونه 50 ایالت در حال کار به رول اجتماعی فاصله مقررات.
 • مسابقه coronavirus واکسن: آیا ما می توانیم اخلاقی آلوده مردم با یک بیماری بدون درمان ؟
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.
 • این 10 خانوار اقلام در انبار. در اینجا که در آن به آنها را خرید.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن