سروان مشعر متوسل بسته با COVID-19 مورد در میان کارکنان; هیچ بازگشایی, تاریخ برنامه ریزی شده

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:16 PM EDT Jul 2, 2020سباستین — یک riverfront رفت و آمد مکرر بست

توسط ABTINNEWS در 13 تیر 1399

سباستین — یک riverfront رفت و آمد مکرر بسته خواهد شد برای حداقل یک هفته با هیچ پیش بینی شده تاریخ بازگشایی پس از دو تن از اعضای هیات یافت شد COVID-19 مثبت با توجه به رفت و آمد مکرر مدیریت و کارکنان است.

سروان مشعر رفت و آمد مکرر رئیس جمهور خواهد کالینز گفت: در رسانه های اجتماعی شنبه دوم کارگر تشخیص داده شد با COVID-19 پس از اولین مورد گزارش شده بود ساخته شده شناخته شده در ژوئن 30.

بیشتر: بعضی از رستوران ها در ساحل گنجینه به طور موقت بسته و پس از COVID-19 نگرانی

رفت و آمد مکرر بسته خواهد شد حداقل تا جولای 9, یک عضو هیات گفت: بعد از ظهر پنجشنبه.

واقع در رودخانه هند در 1580 آمریکا 1, رفت و آمد مکرر دارای دو هتل دو رستوران و چهار میله, با توجه به وب سایت خود را. بخشی از رفت و آمد مکرر است که در شمال رودخانه هند درایو.

در جولای 2, Collins نوشت که یک رستوران کارمند بود و نفر دوم به تست مثبت برای رمان coronavirus.

او گفت: در رفت و آمد مکرر Facebook صفحه است که همه امکانات خود را بسته و هیچ کس اجازه داده می شود در هر یک از خواص آن است.

"ما استفاده از این زمان برای تمیز کردن عمیق و اطمینان حاصل شود که ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم. ما باید یک جدول زمانی برای اجازه دادن به عموم مردم در, در این زمان," کالینز اظهار داشت: در این پست.

او گفت: کارکنان تصور می آمده اند در تماس با رستوران کارگر که تست مثبت بودند نیاز به قرنطینه برای 14 روز و یا ارائه اسناد و مدارک از منفی نتایج آزمون قبل از بازگشت به کار.

کالینز گفت: زمانی که رفت و آمد مکرر بازگشایی اشغال خواهد بود "به طور چشمگیری decreas(ed)" برای ترویج اجتماعی فاصله استاندارد.

بیشتر: رستوران کارکنان در انتظار نتایج آزمون; تمیز کردن در راه پس از COVID-19 مورد بسته کسب و کار

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با یک اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن