کروناویروس در فلوریدا: موارد تایید شده در صدر 20,600 به تعداد مرگ و میر نزدیک 500

Cheryl McCloud فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:01 PM EDT May 13, 2020ما به روز رسانی این داستان در طول رو

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

در حالی که تعداد موارد coronavirus صعود توسط 706 مورد تعداد مرگ و میر یک شبه افزایش یافت نه بالاترین افزایش از ژانویه 29.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در حال حاضر 20,601 از 19,895 با توجه به دوشنبه صبح مشورتی از دولت وزارت بهداشت.

در مجموع 196,819 آزمایشات انجام شده در فلوریدا و 175,606 شده اند منفی با توجه به داده ها.

این ویروس در بیمارستان بستری 2,694 مردم هر چند که شکل نیست یک نمایندگی از تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان های وزارت بهداشت گفت: به عنوان برخی از آنها منتشر شده است.

در فلوریدا 470 نفر کشته شده اند از عوارض مرتبط با COVID-19.

چه علائم کروناویروس?

در حال اجرا از دنده محافظ شماره 1 نگرانی در میان ذغال سنگ, Lee پاسخ اضطراری و آتش رهبران در طول coronavirus بحران

آوریل 13

رهبران ذغال سنگ و لی شهرستانهای' خدمات پزشکی اورژانس و آتش بخش خود را می گویند بزرگترین ترس در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال اجرا است از تجهیزات حفاظت شخصی خدمه خود را نیاز برای در امان ماندن از ویروس مرگبار است.

آنها به خصوص نگران آنها می تواند اجرا از سخت به دریافت N95 ماسک ماسک پزشکی و لباسهای اگر همه گیر اوج طول می کشد طولانی تر از انتظار می رود اگر یک تجدید حیات در این تابستان و یا اگر تامین نمی شوند و به آسانی در دسترس است.

دریافت داستان کامل.

"این چیزی است که ما برای زندگی': جنوب غربی فلوریدا امدادگران با اعتماد به نفس به عنوان COVID-19 قله روش

آوریل 13

به عنوان پیش بینی شده COVID-19 اوج رویکردها و بیشتر از خدمه اش تماس شامل بيماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم ذغال سنگ خدمات اورژانس سرهنگ مایک Guerra در تلاش است به ماندن متعادل است.

اگر او متعادل در زندگی او گفت: او می تواند خود را متعادل آمبولانس. و اگر او خود را متعادل آمبولانس و سپس بیماران خود را مراقبت از آنها نیاز به.

دریافت داستان کامل.

بیش از نیمی از دولت امکانات مراقبت از کودک بسته هستند

آوریل 13

فلوریدا, مراقبت از کودک, صنعت متشکل بیشتر از کسب و کارهای کوچک تلاش شد از نظر مالی مدتها قبل از COVID-19 همه گیر جاروب ملت است.

در اواخر مارس 16 درصد از ارائه دهندگان در فلوریدا به حال تعطیل با توجه به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش.

به عنوان چهارشنبه 57 درصد از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بسته شد با توجه به بخش بسیاری از افراد به دلیل کم ثبت نام و در نتیجه کم درآمد است.

"حرفه ای رسیده است یک نقطه شکستن" گفت: جولیا Musella یک ماهی پامپانو ساحل داوطلبانه Prekindergarten (VPK) ارائه دهنده و سخنگوی "من آماده هستم" که در اوایل یادگیری وکالت ، "وجود خواهد داشت کمبود بسیار زیادی در طرف دیگر هنگامی که ما آمده است."

دریافت داستان کامل.

'اصرار به کمک به دیگران: سه Lee County پرستاران در شهر نیویورک برای کمک به بهداشت و درمان کارگران

آوریل 13

جینا Willaford جکی Lemm و جنیفر کونسپسیون مناسب است.

به جای یک دست کت و شلوار با یک S نابودسازی در قفسه سینه سه Lee County زنان با پوشیدن خود را مالش.

سه در میان صدها نفر از پرستاران شاغل در شهر نیویورک هتل که هفته گذشته آنها منتظر به اعزام به بیمارستان در منطقه برای کمک به مبارزه با COVID-19.

سه زن وارد آوریل 5 در شهر نیویورک — 48 ساعت پس از آنها تصمیم به سفر وجود دارد — به سعی کنید برای ارائه مراقبت به یکی از مناطق در این کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری گسترش رمان coronavirus.

دریافت داستان کامل.

فلوریدا را امن تر در خانه جهت جلوگیری نمی کند snowbirds از ترک اما می توانید آنها را دریافت کنید ؟

آوریل 13

تبدیل صفحات تقویم به مارس است که معمولا نشانه ای برای snowbirds به ترک فلوریدا در droves برای شمال.

متاسفانه, ورود COVID-19 گم شده بود از همه نسخه های بسیاری از ترک هنوز هم در اینجا نه تنها تعجب آنچه که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' امن تر در خانه به معنی برای آنها اما آیا آنها می توانند رانندگی با کشورهای دیگر اتخاذ اقدامات مشابه است.

در حالی که فرماندار منظور جلوگیری نمی کند آنها را از ترک بهداشت مقامات هنوز در حال مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر. ترجمه: آن را انجام نمی.

به روشنی وجود دارد هیچ محدودیتی در رانندگان عبور متحده است. برخی از شهرستانها هر چند قرار داده شده اند بیشتر محدودیت های غیر ضروری سفر بنابراین مهم است که به بررسی کنید قبل از برنامه ریزی متوقف شود.

در تلاش برای پاسخ به این سوال که ما در چند مسیر مختلف از فلوریدا به بررسی آنچه که یک snowbird ممکن است در صورت.

دریافت داستان کامل.

بیکاری اعداد پنهان داستان پر از نا امیدی

آوریل 12

فلوریدا گروه اقتصادی فرصت وصل بیکاری سایت شده است پاسخ تنها 2 درصد از هزاران نفر از تماس آن را دریافت و با صبر بار به طور متوسط بیش از شش ساعت است.

دریافت داستان کامل.

DeSantis junks آزمایش طوفان جلسات راهکار. چرا ؟

مارس 10

در روزهای منتهی به طوفان دوریان رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شد به عنوان محبوب به عنوان تخته سه لا و بطری آب. یک همه جا صدا در تلویزیون و رادیو, فرماندار جدید ریاست مکرر به طور گسترده ای تلویزیونی به روز رسانی است که اطلاعات ارائه شده در سرعت باد آورده در کارشناسان در موج طوفان توصیه که Publix فروشگاه باز بود و اجازه دهید مردم می دانند که در آن به تخلیه آن رخ داد.

اما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — طولانی مدت و موثر تر تهدید برای تمام فلوریدا — DeSantis تا حد زیادی کنار گذاشته آزمایش فرمول به صورت روزانه طوفان جلسات.

به طور کلی راهکار مورد استفاده در طول طوفان تهدیدات که کار کرده است برای اطلاع رسانی و آرامش شهروندان از پنساکولا به کلید غرب شده است junked در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دریافت داستان کامل.

کاری دشوار اقدامات آهسته COVID-19 گسترش در جکسنویل

آوریل 11

در غیر این صورت عادی جمعه در جکسون ویل شهردار لنی کاری نشسته در میز خود را در تالار شهر یک ماه پیش و با امضای یک وضعیت اضطراری اعلام برای مبارزه با گسترش coronavirus.

آن, مارس 13. مردم رفتن به خانه از محل کار و به دنبال به جلو به تعطیلات آخر هفته هنگامی که آنها می تواند غذا خوردن در رستوران های مورد علاقه خیس خوردن تا خورشید در ساحل جمع آوری در مکان های عبادت و تماشای کودکان خود بازی های ورزشی در پارک ها.

در این ماه است که به دنبال کاری نورد از یک و نیم دوجین دستور اجرایی که طرح میتوانست زندگی روزانه در سراسر شهر و ناودان ترمز در اقتصاد بود که مسابقه همراه در تمام سیلندر. او را به نام اقدامات ضروری در مواجهه با یک "زندگی یا مرگ وضعیت" است که یک نسل از آزمون.

دریافت داستان کامل.

دولند مردی که تهدید به کشتن مادر و سرفه در آرزوها coronavirus بر نمایندگان

آوریل 12

یک دولند انسان را تهدید مادرش را با چاقو کره و سپس سرفه و منفجر تف نمایندگان که در پاسخ به این اختلال داخلی کلانتر مقامات گفت.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط Volusia شهرستان کلانتر دفتر در یکشنبه, Brent Smith, 46, همچنین ربوده تلفن از مادر خود را زمانی که او سعی به برای کمک تماس بگیرید و تهدید به بر هم زدن یک معاون است سر خود را با یک چکش.

دفعات بازدید: داستان کامل.

Farmworkers درخواست تجدید نظر برای بیمارستان صحرایی در ایممکلی

آوریل 12

با unharvested فلوریدا سبزیجات فاسد به دلیل کاهش تقاضا, درخواست آغاز شده توسط سازمان farmworkers جذاب به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای ایجاد یک بیمارستان صحرایی در مناطق روستایی ایممکلی قبل از coronavirus می توانید رفت و برگشت صفوف خود و به طور بالقوه مختل مواد غذایی-زنجیره تامین است.

نوشتن در نیویورک تایمز هفته گذشته ائتلاف کارگران ایموکالی (CIW) از بنیانگذاران گرگ جستجوهای هشدار داد که یک خوشه کار و محیط زندگی باعث می شود آن را غیر ممکن است برای زمینه دست به پیروی فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل باید این ویروس اعتصاب.

دریافت داستان کامل.

مقامات منتخب آب گرفتگی با تماس از مبارزه ترکیبات

آوریل 12

زوج های سرگردان در دریا در کشتی های کروز. له از مردم قادر به حرکت فلوریدا بیکاری سیستم. صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای دریافت فدرال امداد کمک های مالی. آمریکایی ها گیر در کشورهای خارجی است.

در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan خدمت در کنگره برای 14 سال اما او هرگز شاهد چیزی شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. توصیف سیل از جان گذشته تماس های تلفنی که به دفتر بوکانان به نظر می رسد مبهوت از شماره بیرون آمدن از دهان او.

کنگره بارها و بارها احساس می کند مجبور به می گویند که او اغراق آمیز نیست که اگر این مقدار از مردم در نیاز است سخت به این باور. و شاید این امر می تواند تقریبا تحت هر شرایطی اما این واقعا فوق العاده ای بار.

دفعات بازدید: داستان کامل.

تهمت می پرسد در مورد اجاره در غرب پالم بیچ گلف باشگاه

آوریل 11

مانند دیگر پالم بیچ شهرستان کسب و کار رئیس جمهور باشگاه گلف مجبور شده است به عنوان همه گیر ایفا می کند. اما وجود دارد این است که یک تفاوت عمده: این باشگاه متعلق به رئیس جمهور ایالات متحده commander-in-chief ساخته شده است که تماس از زمانی که این کشور تعطیل خواهد شد که ایجاد تماس تلفنی در زمانی که امریکا باز می شود تا برای کسب و کار دوباره.

دریافت داستان کامل.

'من جوش خون': فلوریدا, خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

آوریل 11

فلوریدا بزرگترین گروه حمایت طولانی مدت از ارائه دهندگان مراقبت های درخواست حفاظت از پرونده های حقوقی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای درگیر در پاسخ به COVID-19 شیوع.

فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه درخواست "مصونیت از هر گونه مسئولیت مدنی یا کیفری" تحت شرایط خاصی برای خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات.

این گروه اخیر در یک سری از مراقبت های بهداشتی انجمن به دنبال مصونیت قانونی در میان همه گیر که ساعت های طولانی و نیروی انسانی و تجهیزات ،

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر یک گروه غیر انتفاعی دفاع از ساکنان خانه سالمندان گفت: این نامه معادل "درخواست عفو و بخشش در پیش است."

دفعات بازدید: داستان کامل.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

بیماران با COVID-19 داشته اند خفیف تا شدید تنفسی بیماری با علائم تب و سرفه و تنگی نفس به مراکز کنترل بیماری گفت.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن