Coronavirus فلوریدا: دولت می افزاید: بیش از 9,400 موارد در آغاز ژوئیه چهارم آخر هفته

جیمز تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 6:43 PM EDT Jul 3, 2020به عنوان

توسط ABTINNEWS در 14 تیر 1399

به عنوان ملت آماده برای جشن چهارم جولای, تعطیلات, وزارت بهداشت, گزارش دیگری 9,488 موارد جدیدی از کروناویروس در فلوریدا.

روز جمعه گزارش به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در دولت به 178,594 برای هفت روز افزایش 55,634.

بیشتر: فلوریدا COVID-19 داده و نظارت داشبورد

که به عنوان تعدادی از فلوریدا جوامع بسته اند خود را به سواحل بلانت گسترش. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دوباره بسته بارها و میخانه را در محل نوشیدن, اما هنوز هم حاضر به در نظر گرفتن یک ایالت اجباری ماسک سفارش.

این است که در حال حاضر پنجمین بار در گذشته هشت روز که در آن تعداد موارد جدید بیش از 8000. نرخ مثبت از آن تست شده است 14.9% — تقریبا سه گانه آنچه در آن بود در ماه مه.

همچنین یکی دیگر از 341 نفر بستری در بیمارستان با کروناویروس بین چهارشنبه و پنج شنبه شب. شده اند وجود دارد 15,491 بیماران بستری در سطح ایالت از زمان شروع این بیماری همه گیر.

مرگ و میر نسبت به این ویروس از زمان اولین مورد در کشور گزارش شد در ماه مارس در 3,684 با 67 نفر تسلیم شدن به این بیماری یک شبه گزارش ها نشان می دهد.

یک ماه پیش همه گیر به نظر می رسید به طور عمده محدود به سه نفر از دولت 67 شهرستان با میامی-Dade, Broward و پالم بیچ گزارش 54 درصد از این موارد است. که تعدادی از آن زمان کاهش یافته و به 42 درصد.

DeSantis اجازه اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد در ماه های مه و شروع به بازگشایی اقتصاد دولت در فاز. محدودیت بر روی, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سالن مو برداشته شد در ماه ژوئن.

اما این هفته که فلوریدا پیوست تگزاس و کالیفرنیا به عنوان جدید کروناویروس نقاط میله محدود بود برای حمل کردن خرید و فروش فقط و ادارات بهداشت محلی شروع به صدور هشدار به جوامع به تصویب رسید اجباری ماسک-پوشیدن احکام.

DeSantis با معاون رئیس جمهور مایک پنس در کنار او در تمپا گفت: با توجه به این داده ها نشان می دهد وجود دارد جامعه گسترش ویروس در فلوریدا به خصوص در میان افراد جوان است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: جامعه گسترش زمانی رخ می دهد که "افراد آلوده شده با این ویروس در منطقه ای از جمله برخی از کسانی که مطمئن نیستید که چگونه و یا جایی که آنها آلوده شد."

"در واقع این پیام را برای آن دسته از افرادی که 65 ساله و مسن تر و افرادی که قابل اساسی شرایط پزشکی انجام بهترین خود را برای جلوگیری از جمعیت و به حداقل رساندن تماس نزدیک با مردم" DeSantis گفت.

پنس اضافه شده که فلوریدا خوبی بود-قرار رسیدگی به افزایش موارد جدید با عرضه کافی از کیت های آزمایش تجهیزات پزشکی و بیمارستان در دسترس است.

مخالفان از هر دو DeSantis و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گویند فلوریدا فاقد منسجم متمرکز برنامه ریزی برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

به عنوان DeSantis و پنس صحبت می کرد به خبرنگاران گفت دولت آمریکا به مردم ایران ، لیندا استوارت, اورلاندو, دموکرات, نام فرماندار به منظور استفاده از پوشش صورت در دولت است.

او گفت: پیام و پنس را تایید نمی شد کافی دفاع برای بهداشت عمومی اورژانس: "ما کاهش یافت و به یک از امنیت کاذب و فلوریدا در حال پرداخت قیمت با زندگی خود را." تگزاس و پنسیلوانیا را صادر اجباری ماسک-پوشیدن سفارشات او اضافه شده است.

دفتر فرماندار روز جمعه نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر استوارت بیانیه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به بی بی سی گفت سنبله در آمریکا فراتر از "بدتر نقطه" تا کنون در بحران است.

"ما نمی دهد به دلیل آن به نظر می رسد که ما در حال از دست دادن نبرد" Fauci گفت. مقامات بهداشت عمومی نیاز به متقاعد کردن مردم برای مبارزه با این بیماری با تغییر در رفتار اجتماعی فاصله اجتناب از جمعیت پوشیدن ماسک ،

"ما باید همچنان به تلاش برای آموزش مردم اما نه در راه که در آن شما آنها را, اما به سعی کنید به آنها را به درک اهمیت شواهد" Fauci اضافه شده است.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن