Coronavirus فلوریدا: DeSantis جلوه مرحله به مرحله بازگشایی برنامه برای رستوران ها و کسب و کار

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 6:16 PM EDT May 29, 2020تالاهاسی – رژیم

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

تالاهاسی – رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تاکید کاستن از پشت در فلوریدا ماه shutdown, نرم اقامت در خانه محدودیت در سراسر کشور اما حفظ دشوار محدودیت در سخت ضربه Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان.

حدود 60 درصد از coronavirus موارد و مرگ و میر شده است در جنوب فلوریدا. اما DeSantis گفت که بستری شدن در بیمارستان و میر و موارد مثبت این ویروس را آهسته در جای دیگر پاکسازی راه را برای اقتصادی راه اندازی مجدد.

"ما نیاز به تمرکز بر حقایق و نه ترس" DeSantis گفت: از این مرحله در تنظیم اثر را به دوشنبه.

فقط به عنوان او تا به حال با برچسب خود را در مارس 1 خاموش کردن 'امن تر-در-خانه' سفارش DeSantis تعمید مرحله به مرحله در بازگشایی "امن. هوشمند است. گام به گام برنامه ریزی برای فلوریدا بهبود است."

DeSantis اطلاعیه یک روز پس از ملاقات او با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید که در آن او نشان داد که دولت آماده بود به تصویب یک نسخه از دستورالعمل های فدرال برای "فاز 1" اقتصادی راه اندازی مجدد.

DeSantis توصیه است که فلوریدا جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باقی می ماند پناه در محل.

افرادی که بیرون رفتن باید به جلوگیری از معاشرت در گروه های بیش از 10 نفر در مکان های که ارائه نمی دهد مناسب فیزیکی, فاصله, او اضافه شده است.

بازگشایی: آنچه که بازگشایی در فلوریدا تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' فاز 1 طرح ؟

کافه ها و سالن های ورزشی باقی خواهد ماند و بسته DeSantis است گفت که او هیچ برنامه ای برای بازگشایی سینما. در نزدیکی این احتمال وجود دارد که DeSantis را تشویق کارفرمایان به ادامه تاکید از راه دور مشغول به کار در حالی که با استفاده از اجتماعی فاصله میان بازگشت نیروی کار است.

فضای باز ناهار خوری در رستوران ها اجازه خواهد داشت با 25% ظرفیت های داخلی نیز مجاز است.

دولت به وزارت بهداشت گزارش یکی دیگر از 347 coronavirus موارد جمعه آوردن فلوریدا مجموع به 33,193. یکی دیگر از 47 مرگ و میر از روز قبل را به 1,218 مرگ و میر در کشور از ویروس.

فلوریدا انجام شده 375,300 آزمون برای این ویروس با 8.8 درصد از آنها را به آینده مثبت برای COVID-19. DeSantis هر چند گفت که این ایالت رای مثبت کاهش یافته است و به حدود 6 درصد در روز های اخیر.

در حالی که DeSantis مورد ستایش قرار داد شده توسعه, تست, فلوریدا, بهداشت عمومی کارشناسان می گویند که دولت هنوز هم می افتد به خوبی از نظر علمی به رسمیت شناخته شده و هدف از تست حدود 150 نفر روزانه برای هر 100,000 ساکنان – و یا در مورد 31,800 مردم هر روز از 21.2 میلیون فلوریدا.

DOH گفت: آن را دریافت نتایج آزمون به صورت 10,261 مردم جمعه و 19,342 شنبه. بیشترین تعداد نتایج آزمون گروه دریافت در یک روز بود 21,282 در آوریل 23.

لایحه Herrle فلوریدا را مدیر اجرایی فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: روز شنبه که DeSantis حرکت به بازگشایی خوش آمدید. اما آن را نیز آغاز می شود دور تازه ای از چالش هایی برای شرکت های سراسر کشور.

"این نوع از" میدان رویاها "وضعیت" Herrle گفت. "هنگامی که ما باز خواهند آمد ؟ شما می توانید مشتریان خود را به عقب اگر شما نیروی کار خود را به عقب؟"

Herrle گفت که مشتریان و کارکنان هر دو می خواهید به احساس امنیت ورود به یک کسب و کار است که مدیران می دانند که آنها را بسیار قابل مشاهده مراحل به آنها اطمینان می دهم. بسیاری از شرکت ها شده اند و نقشه کشی در بودجه ذخایر به شناور باقی می ماند برای ماه گذشته و در حال حاضر خواهد شد نیاز به افزایش تمیز کردن و حفاظت شخصی تجهیزات همراه با معمول خود را تامین کنند.

"20 میلیون نفر در فلوریدا وجود دارد رفتن به نزدیک به 20 میلیون بسیار شخصی تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید بعد," او اضافه شده است.

کارول دوور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط همچنین گفت که در حالی که مرحله به مرحله راه اندازی مجدد حس می کند آن را به زور برخی از موسسات به تصمیم گیری های دشوار.

برای رستوران ها و هزینه اجازه می دهد برخی از سطح از در خانه صندلی – ساختمان کارکنان اضافه کردن لوازم و احیای تجهیزات – می تواند بیش از فقط در ادامه با نگاهی به تنها.

"بسیاری از آنها خواهد ماند فقط جایی که آنها هستند تا زمانی که شماره گیری می شود تبدیل شده تا به اندازه کافی به آن را ارزشمند" دوور گفت. "بازگرداندن کارکنان بسیار گران است و بسیاری از آنها را بدست خود (فدرال کمک) پول نشده است. آن را فقط سخت یک تصمیم دشوار."

او افزود: "اما فرماندار است که در یک موقعیت بسیار دشوار. و من به احترام آن او را به رهبری با این. ممنون میشم ما حداقل چرخاندن سوئیچ دیمر است."

رهبران کسب و کار گفت: همه شرکت ها به صورت یک کمپین روابط عمومی – که در آن آنها را برای نشان دادن به مشتریان است که آن را امن برای استفاده از محصولات خود را. داور گفت: 10,000-عضو FRLA که در حال حاضر اجرا می شود دولت موظف به ایمنی مواد غذایی برنامه برای رستوران کارگران گفت: این برنامه برای اضافه کردن یک آموزش جزء به همه گیر در ماه های آینده.

"ما در حال اضافه کردن در نظر گرفتن درجه حرارت اجتماعی فاصله و ماسک و دستکش و یک بار در رستوران آن انجام COVID-19 آموزش خواهیم شد صدور آنها مهر تایید آنها می توانید بر روی درب خود را" دوور گفت. "ما باید برای ایجاد اعتماد مصرف کننده."

بیشتر: DeSantis راستا با مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus بازگشایی

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis مشورت با کاخ سفید قبل از 'اندازه گیری' بازگشایی فلوریداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب