مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به 'آزادی' متحده که در آن معترضان خواستار کاهش coronavirus مستندات

جان Fritze و دیوید جکسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:18 PM EDT Apr 17, 2020واشنگتن – رئیس جمهور دونال

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام حامیان جمعه به "آزادی" می گوید که تجربه کرده اند تظاهرات بیش از coronavirus مستندات یک روز پس از رونمایی از دستورالعمل با هدف بازگشایی اقتصاد کشور است.

کمتر از 24 ساعت پس از کاهش به نام متحده او احساس آماده برای شروع به کاستن اجتماعی فاصله دستورالعمل برای متوقف کردن گسترش ویروس تهمت به نام ویرجینیا و میشیگان و مینه سوتا به عنوان متحده است که می تواند به نفع از آنچه او به عنوان آزادی است.

"آزادسازی میشیگان!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده در یک سری از همه کلاه توییتهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است lurched از کوبیدن دموکراتیک فرمانداران به گفته او توسعه یافته دوستی با آنها و بازگشت به حمله به آنها را. در یک سری از مبارز توییتهایی جمعه تهمت دفاع از عملکرد خود در ویروس خود را تمدید انتقاد از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و حمله سلف خود باراک اوباما ،

هر سه متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام "آزادی" به رهبری دموکراتیک فرمانداران و هر سه را تجربه کرده اند تظاهرات در روزهای اخیر خواستار یک عقبگرد stay-در-خانه سفارشات. تظاهرکنندگان سوار هزاران نفر از وسایل نقلیه به میشیگان دولت و کنگره آمریکا این هفته در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش مثلا.

هنوز روشن نیست که دقیقا چه تهمت به معنای با توییتهایی. تنها زمینه او ارائه می آمد با یک سوم "آزاد" صدای جیر جیر کارگردانی در ویرجینیا که در آن او می خواست هواداران به "صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment. آن را تحت محاصره!" کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور قصد.

منتقدان رئيس جمهور گفت: به نظر می رسد تشویق تظاهرات در ایالات متحده هر سه آن نیز مهم است برای انتخابات ریاست جمهوری.

"او آنها را تشویق به حمله به مقامات دولتی در میان یک بحران بهداشتی," جوآن Freeman, یک استاد تاریخ در دانشگاه ییل که مورد مطالعه ضد دولتی خشونت, ارسال شده در توییتر. "او کاهش در متحده برای به دست آوردن وفاداری از همه کسانی که مثل او بدون در نظر گرفتن تاثیر است."

برادلی P. خزه امنیت ملی وکیل توصیف توییتهایی به عنوان یک "منزجر کننده" استفاده از ریاست جمهوری قلدر منبر.

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: 'در سراسر راهرو در سراسر کشور.'

"هیچ چیز در مورد رئیس جمهور اظهارات توضیح آنچه در این کشورها در حال انجام است که درگیری با خود رئیس جمهور دستورالعمل برای بازگشایی," خزه گفت.

میشیگان یک کلید دولت برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پیشنهاد این سال است. در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن اول شد جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری به حمل انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت از سال 1988 هر چند او آن را به دست آورد کمتر از 11,000 رای. مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست مینه سوتا چهار سال پیش اما, آن است که یکی از اهداف بالا این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به می گویند که او فکر کرد که باید حرکت به سوی بازگشایی تحت دستورالعمل جدید او پنج شنبه اعلام کرد. او گفت که 29 متحده "در ballgame" و "قادر به باز نسبتا به زودی." جدید غیر الزام آور دستورالعمل توصیه می کنند که متحده اتخاذ یک فاز به روش بازگشایی تنها پس از تجربه رو به پایین مسیر جدید کروناویروس موارد برای دو هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که کومو نیز یک دموکرات باید "صرف زمان بیشتری انجام و زمان کمتر 'شکایت.'" صحبت های روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه تهمت پیشنهاد کرد که فرمانداران خواهد بود قدرت را به تصمیم گیری در زمانی که به بازگشایی کشورهای خود را و سهولت اقامت در خانه سفارشات.

"بعد از دوره بسیار کوتاه از زمان آن می گذرد تا به فرمانداران ما در حال رفتن به محل کار با ما قصد داریم به آنها کمک کند اما این را باید به فرمانداران" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من فکر می کنم آنها در حال رفتن به – من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن کاملا چند متحده شروع به باز کردن."

کومو که خواسته شده بود در مورد توییت های خود را در طول کنفرانس خبری روزانه جمعه را رد کرد و نظرات.

"اول از همه اگر او را به نشستن در خانه و تماشای تلویزیون شاید او باید برای رفتن به محل کار درست است ؟" او گفت:. "اجازه دهید نگه داشتن احساسات و سیاست از این و نفس شخصی, اگر ما می توانیم. به دلیل این است که در مورد مردم و آن را در مورد کار ما است. بیایید سعی کنید به تمرکز بر روی آن است."

کمک: بارت یانسنtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن