ذغال سنگ شهرستان رهبران به ایجاد کمیته به طرح بازگشایی اقتصاد در سواحل پارک

پاتریک رایلی و بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:34 PM EDT Apr 20, 2020یک ماه پیش یک لایه از زندگی ع

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

یک ماه پیش یک لایه از زندگی عمومی در ذغال سنگ شهرستان و دیگر بخش های فلوریدا محروم می شدند از ما پارچه های اجتماعی برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

اولین تجمع جمعی مانند سالانه رژه سنت پاتریک در مرکز شهر ناپل و ذغال سنگ شهرستان نمایشگاه لغو شد. پس از آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis اعلام کرد بسته شدن کافه ها و کاباره ها قبل از اینکه در نهایت رستوران ها محدود شد به بایگانی اطلاعات.

مقامات محلی بسته سواحل یکی از نکات اصلی فروش برای دولت, صنعت گردشگری در سراسر جنوب غربی فلوریدا و بقیه از فلوریدا. ناپل بسته آن شهر پارک. استخر ورزشگاه و جامعه مراکز توقیف.

در حال حاضر به عنوان مقامات در مواجهه با اقتصادی خرید اینترنتی از بسته شدن و رشد کوه بیکاری براده یک جنبش در جریان است در سراسر کشور به دم برخی از حالت عادی به زندگی روزمره و دوباره راه اندازی مجدد کندوپاش اقتصاد است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Coronavirus مربوط به تعطیلی طولانی برای ناپل ذغال سنگ دولت

برخی از جوامع در شمال فلوریدا بازگشایی سواحل با برخی از هشدارهای. یک ایالت دوباره باز فلوریدا نیروی کار را برای ملاقات و سازمانی و اطلاعاتی جلسه دوشنبه.

در ذغال سنگ بیش از حد رهبران به دنبال تشکیل یک کمیته برای مقابله با احتمالی بازگشایی اقتصاد در پارک ها و سواحل و ساختمان های دولتی.

ذغال سنگ کمیسیون رئیس برت ساندرز گفت: دوشنبه دقیق آرایش کمیته شناخته نشده است اما این شهرستان به احتمال زیاد برخی از توصیه های midweek.

"ما هنوز در تلاش برای کشف کردن که توصیه می شود در این," او گفت:.

ساندرز گفت که او ترجیح می دهم به نگه داشتن کمیته کوچک با شاید 10 نفر در آن است. نمایندگان از دولت های محلی در ذغال سنگ و بخش های مختلف صنعت همراه با متخصصان پزشکی خواهد بود به احتمال زیاد بخشی از آن, او گفت:.

عکس: داخل NCH بیکر بیمارستان به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 بيمار

"همه چیز ما باید رانده شده توسط آنچه که" متخصصان پزشکی باید بگویم ساندرز گفت.

او گفت: این شهرستان در نظر دارد برای برگزاری یک جلسه کمیسیون مارس 28 برای مقابله با برخی از آیتم های کوچکتر به طور معمول این سایت متعلق به رضایت دستور کار دریافت به روز رسانی در مورد وضعیت شیوع و ایجاد بحث نیروی کار.

ساندرز گفت: مسئولان شهرستان می خواهم به صبر در فرمانداری توصیه و راهنمایی قبل از حرکت رو به جلو با خود را تشکیل کمیته. DeSantis او گفت: انتظار می رود برای دریافت توصیه از خود نیروی کار با جمعه.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis برگزار اقتصادی نیروی کار به عنوان مرگ و میر رویکرد 800

"آن را واقعا نمی حس بسیار را به یک جلسه قبل از آن...," ساندرز گفت. "بدیهی است که فرماندار در حال رفتن به رانندگی کشتی در اینجا."

ناپل را با شهرستان در بازگشایی اقتصاد شهردار ترزا Heitmann روز دوشنبه گفت:.

کارکنان در این شهر ملاقات کرد به طور خلاصه جمعه را امتحان کنید و فرم طرح Heitmann گفت. ناپل مارکو جزیره و ذغال سنگ شهرستان و کارکنان انتظار می رود برای دیدار یکشنبه, او گفت:.

ناپل رئیس آتش نشانی و اورژانس مدیر پیت DiMaria گفت: بیشتر COVID-19 تست مورد نیاز است را به یک تصمیم گیری مناسب در بازگشایی بخش هایی از شهرستان.

"ما نیاز به تست. ما نیاز به یک مقدار زیادی اطلاعات دقیق تر را به یک تصمیم خوب برای بهداشت ، ایمنی و رفاه," او گفت:. "یکی از چیزهایی که من فکر می کنم ما فاقد آن است اطلاعات کافی برای تصمیم گیری خوب."

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: وزارت امور خارجه گزارش 465 تایید COVID-19 موارد برای ذغال سنگ شهرستان

Heitmann گفت: همه عوامل خواهد شد نگاه در بازگشایی این شهرستان است.

"عمومی ایمنی و بهداشت در اولویت است," او گفت:. "من می دانم که شهروندان در حال اضطراب به عقب بر گردیم در سواحل و کسب و کار آماده برای شروع است."

مایکل دالبی مدیر عامل و رئیس جمهور بیشتر ناپل اتاق بازرگانی و تکرار آن ،

دالبی گفت که او تا به حال یک تماس تلفنی با شان کالاهان مدیر اجرایی شرکت عملیات کسب و کار برای این شهرستان در هفته گذشته در مورد نیروی کار و گفت که او فکر می کند او می خواهد بر روی آن.

ایمنی و بهداشت به شماره 1 اولویت دالبی گفت و این روند برای بازگشایی باید آگاهانه با علم و متخصصان مراقبت های بهداشتی برای "مطمئن شوید که ما آن را در یک روش اندازه گیری."

در ذغال سنگ مانند در جاهای دیگر صنعت مهمان نوازی همراه با خرده فروشان و خدمات شخصی مانند آرایشگری و آرایشگاه "بوده است به شدت تحت تاثیر" توسط pandemic و بسیاری از کسب و کار و کارفرمایان مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد, او گفت:.

"اما ما می دانیم که باید انجام شود تدریجی" دالبی گفت.

برای جامعه کسب و کار گفت: این مهم به "تعریف قوانین" و آمده تا با یک جدول زمانی به برخی از آنها یقین است.

در حالی که در ابتدا از شیوع بیماری در فلوریدا اولین محدودیت اجرا شد که در نهایت تبدیل به تعطیلی دالبی گفت: او می تواند تصویر همه چیز اتفاق می افتد در "جهت معکوس" در حال حاضر.

رستوران مثلا اول گفته شد که می تواند آنها 50 درصد ظرفیت قبل از مقامات در نهایت بسته ناهار خوری در دسترس نباشد.

بیشتر: یک ماه بعد از ناهار خوری اتاق بسته فلوریدا رستوران ها ویران نامشخص

"شما در حال تلاش برای کشف کردن راه برای مراقبت از خود و جامعه" دالبی گفت. "ما قطعا می خواهید را امتحان کنید و مردم را به کار می کنند."

اما دالبی هشدار داد که این مهم است مراقب باشید و آگاه به طوری که موارد نمی سنبله دوباره.

همانطور که از صبح روز دوشنبه ذغال سنگ تا به حال 465 تایید COVID-19 موارد است. مقامات بهداشتی دولت تایید این شهرستان برای اولین بار سه مورد از رمان coronavirus در مارس 11.

دولت گزارش هشت مرگ و میر در ذغال سنگ از این ویروس که از صبح روز دوشنبه.

چه زمانی برای بازگشایی روند می تواند مانند نگاه کنید هنوز روشن نشده است. برخی از متخصصان پزشکی اگر چه نه به نفع بازگشایی در حال حاضر گفت: با شروع فرایند برنامه ریزی به نظر می رسد "محتاطانه."

"در حالی که ما می دانیم آن را خیلی زود برای بازگشایی, به عنوان ما را دیده اند و نه سازگار کاهش در تایید موارد COVID-19 آن را به نظر می رسد محتاطانه شروع به برنامه ریزی چگونه بازگشایی خواهد شد در هر مرحله از این روند گفت:" دکتر دیوید Wilkinson, رئيس جمهور از ذغال سنگ شهرستان جامعه پزشکی در بیانیه ای.

"وجود دارد بسیاری از جنبه های به نظر از مراقبت های بهداشتی و اقتصادی دیدگاه در نتیجه یک بررسی کامل ایده آل است."

برخی از فلوریدا جوامع با DeSantis' برکت در حال حاضر پیش جعلی.

مقامات در جکسنویل منطقه در هفته گذشته اعلام کرد که باز از سواحل وجود دارد با محدود ساعت و برای برخی از فعالیت های تنها. DeSantis روز جمعه به برخی از شهرداری ها متهور برای بازگشایی, سواحل, اگر آنها می توانند با خیال راحت.

"این یک فرصت برای مردم به آمدن به ساحل و گرفتن برخی از ورزش یک زن و شوهر بار در روز" جکسنویل بیچ شهردار چارلی Latham روز جمعه گفت. "این یک آفتاب فرصت است."

تصاویر از مردم هجوم آوردند به بازگشایی سواحل خوست بیش از آخر هفته را با برخی از رسانه های اجتماعی در انتقاد از بازگشایی.

Latham روز جمعه گفت که اگر این وضعیت می شود "قابل دفاع یا قابل کنترل" مقامات در حال آماده به نزدیک ساحل دوباره.

"اگر برخی از دلیل آن نوبت به فاصله Skelter ما جلو پلاگین," او گفت:.

فلوریدا تایمز اتحادیه کمک به این گزارش.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب