کودکان از farmworkers استفاده از تولید به ساخت کسب و کار ایجاد تغییر مثبت در ایممکلی

امیلی سیمپسون ویژه به اخبار مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 23, 2020توجه خوانندگان: اخبار مطبو

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

توجه خوانندگان: اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه همکاری با یک FGCU راه حل های روزنامه نگاری کلاس در طول سال 2020 ترم بهار. این یکی در یک سری از داستان های این دانش آموزان تولید شده است.

یک ساعت زنگ دار buzzes حدود 4 صبح یادآوری آنها را از آن زمان برای شروع روز خود را. هنگامی که جین و ژان Astreide سفر به سیب زمینی بسته بندی, خانه, جایی که آنها صرف بعد از 10 ساعت کار می کند. این زن و شوهر به خانه برگشت حدود 9 p. m. به یک خانه پر از کودکان و پیدا کردن آنها کار نشده است.

Yvelande Astreide و خواهر و برادر شاهد پدر و مادر خود را در شیوه زندگی به عنوان farmworkers. پس از کار طولانی شیفت Astreide مادر و پدر به خانه آمد به یک لیست از روال وظایف: تهیه مواد غذایی, بررسی تکالیف و شستن لباس.

"این وحشتناک بود برای دیدن پدر و مادرم به خانه بعد از کار" Astreide گفت. "این یک تصویر زیبا در همه. آنها صدمه دیده است. آنها خسته می شوند."

Astreide پدر و مادر شده اند مشغول به کار در بخش کشاورزی برای بیش از 10 سال است.

"من دیده ام پدر و مادرم به خانه می آیند اواخر با درد پا و آنها خیلی خسته و رفتن را از طریق بسیار" Astreide گفت. "من همیشه می خواستم برای شکستن این چرخه انجام کاری متفاوت و چیزی متفاوت به طوری که من پس از آن می تواند به آنها کمک کند."

قبلی پوشش: دانشجویی کارآفرینی برنامه کسب و کار نگه می دارد در حال اجرا منجر راه با وجود COVID-19

بیشتر: رشد سود: طعم ایممکلی گسترش به 200 Publix فروشگاه

Astreide توسعه این طرز فکر پس از درگیر شدن در طعم ایممکلی یک برنامه طراحی شده برای توانمند سازی دانش آموزان برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه و افزایش فقر است. ایممکلی دارای نرخ فقر از 43.9 درصد است که سه برابر بیشتر از رسمی ایالات متحده در سطح با توجه به داده ها از 2015 اداره آمار آمریکا.

در سال 2017 Astreide شد یک دانش آموز در برنامه است. در حال حاضر او با این نسخهها کار به عنوان مدیر دفتر طعم ایموکالی و به عنوان یک مربی برای دیگران.

"من می بینم این شرکت سرمایه گذاری خیلی به من" Astreide گفت. "من می خواستم برای کمک به کودکان و نوجوانان در جامعه به عنوان به خوبی و به آنها فرصت های یکسان و یا بیشتر است."

نود و نه درصد از دانش آموزان درگیر در این برنامه که در ایممکلی آمده از کارگر پس زمینه با توجه به ماریا سرانه مدیر اجرایی طعم ایممکلی.

با استفاده از کشاورزی از ایممکلی شرکت می کند و به فروش می رساند انواع salsas و سس.

"تولید که پدر و مادر ما در حال لمس کردن و کار بر روی همان است که آنهایی که مورد استفاده در محصولات ما" Astreide گفت.

بیشتر: "این یک شادی من حتی نمی توانم توصیف': ایممکلی farmworkers باید اجاره تحت پوشش دریافت منابع

سود ساخته شده از طعم ایممکلی محصولات استفاده می شود برای سوخت جوانان کارآفرینی برنامه. طعم ایممکلی فراهم می کند دانش آموزان دبیرستانی در ذغال سنگ شهرستان با دست بر روی کسب و کار با تجربه و حرفه ای مهارت های توسعه.

"ما سعی می کنید برای آموزش کودکان و نوجوانان است که شما لازم نیست که به دنبال همان مسیر که پدر و مادر خود را به دنبال" Astreide گفت. "این است که در زمان های مختلف که در آن ما می توانیم چیزی از خودمان است. آره ما پدر و مادر ممکن است مشغول به کار در این زمینه, اما آن را نمی کند چرا که آنها می خواهند."

در صورتی که شما آن را از دست رفته: ایممکلی جامعه می آید با هم به جشن کلاس 2020

بیشتر: ناپل زن و شوهر به جمع آوری کمک های مالی برای 15 بیشتر ایممکلی خانواده

دانش آموزان سال اول صرف برنامه یادگیری اصول اولیه کارآفرینی و یادگیری در مورد کسب و کار. پس از آن دانش آموزان می توانند برای پرداخت کارآموزی موقعیت خود را در همه بخش های مختلف مانند حسابداری, بازاریابی, فروش و منابع انسانی.

"هنگامی که من برای اولین بار شنیده ام در مورد برنامه من فکر کردم آن را مانند یک ایده عالی" گفت: ابیگیل Metayer. "من این فرصت را به کمک یک جامعه من خیلی نزدیک است."

طعم ایممکلی ایجاد شد و در سال 2014.

"شما اغلب می شنویم که هنگامی که شما از یک شهر مانند ایممکلی بسیار فقیر کشاورزی شهر شما نیاز به فارغ التحصیل از اینجا دریافت کنید و دوباره به ایجاد تفاوت" Astreide گفت. "ما در حال تلاش برای آموزش کودکان و نوجوانان است که شما لازم نیست که به صبر طولانی که برای خدمت به جامعه خود را. شما می توانید آن را انجام حق در اینجا در حال حاضر در حالی که در مدرسه بالا است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن