کالیفرنیا خرچنگ شیلات به ممکن است برای حفاظت از نهنگ لاک پشت های دریایی

آسوشیتد پرس منتشر شده 7:54 AM EDT Apr 24, 2020هلال احمر شهرستان, کالیفرنیا. (AP) — تجاری ماهیگیران معترض هستند

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

هلال احمر شهرستان, کالیفرنیا. (AP) — تجاری ماهیگیران معترض هستند سفارش کالیفرنیا حیات وحش مقامات برای بستن رندولف خرچنگ شیلات در اواسط ماه مه برای حفاظت از نهنگ ها و لاک پشت های دریایی از گرفتار شدن در دنده ماهیگیری.

شده اند وجود دارد هیچ تایید تعاملات تجاری رندولف خرچنگ دنده و هر گونه نهنگ ها در طول زمان خرچنگ آغاز شد که در ماه دسامبر بن پلات رئیس هلال احمر شهرستان مستقر در کالیفرنیا ساحل خرچنگ انجمن در بیانیه ای گفت.

کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش مدیر چارلتون H. بانهم روز چهارشنبه دستور شیلات به نزدیک در 15 مه باقی مانده از فصل در جنوب سونوما-Mendocino county line است که حدود 90 مایل (145 کیلومتر) شمال سان فرانسیسکو.

اذعان چالش های پیش روی صنعت ماهیگیری تجاری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بخش گفت این تصمیم "فراهم می کند زمان بیشتری در آب در حالی که تعادل نیاز به حفاظت از نهنگ ها و لاک پشت."

خرچنگ بیانیه انجمن مشخص می شود آسیب به مهاجر نهنگ از تجاری خرچنگ ماهیگیری به عنوان یک "درک خطر است."

این گروه گفت که تعاونی اقدامات بین ناوگان ماهیگیری و دولت آن را بسیار نادر وجود دارد به تعاملات بین رندولف خرچنگ دنده و زیر گروه از نهنگ کوهان دار است که طبقه بندی به عنوان در معرض خطر و یا در معرض تهدید است.

انجمن معتقد است که فعل و انفعالات بین خرچنگ دنده و در خطر انقراض نهنگ آبی هستند و حتی بیشتر بعید است که جمعیت شمال شرقی اقیانوس آرام نهنگ خاکستری که دیگر در فهرست گونه های در معرض خطر عمل سالم هستند.

"خطر خرچنگ ماهیگیری در معرض خطر آسیب رساندن به نهنگ است که از نظر آماری ناچیز به دلیل غلظت های پایین از نهنگ و همچنین به عنوان مقدار نسبتا کمی از دنده بودن مستقر در امتداد مرکزی کالیفرنیا گفت:" پلات ارتباط رئیس جمهور.

انجمن گفت: بررسی های اخیر نشان داده در یک هفته وجود دارد 94 خرچنگ قایق به کارگیری 350 ماهیگیران. همچنین اشاره کرد که تاثیر اقتصادی از طریق گسترش dockworkers کامیون رانندگان و خرچنگ عمده فروشان.

"تصور نهنگ بحران محدودتر در مقایسه با واقعیت COVID-19 که باعث می شود ما خرچنگ شیلات حیاتی تر در حال حاضر از همیشه قبل از به رنج اقتصاد از کالیفرنیا ساحلی جوامع" Platt گفت.

این گروه از ماهی ها و حیات وحش گفت: آن کاوش در گزینه های برای کمک به ماهیگیران تحت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

ادامه مطلب:

جنگل, خدمات بسته Mt. شاستا بیش از 10 ، 000 فوت با توجه به COVID-19

کالیفرنیا رتبه آب کوچک سازمان در شهرستان دولت برای خشکسالی آسیب پذیری

سابق Costco ملک در شمال ردینگ اجتناب از سلب حق اقامه دعویtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن