برایان ماست به چالش کشیده شده توسط نیک Vessio برای ایالات متحده در کاخ صندلی برای مارتین سنت لوسی پالم بیچ

Cheryl Smith Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:26 PM EDT Apr 24, 2020در کنگره ایالات متحده برایان ماست را با

توسط ABTINNEWS در 7 اردیبهشت 1399

در کنگره ایالات متحده برایان ماست را با ایران چلنجر در Aug. 18 اولیه برای منطقه 18 کرسی نمایندگی مارتین سنت لوسی و بخشی از پالم بیچ شهرستان.

حوب ساند مقیم نیک Vessio, 67, یک پلیس بازنشسته گروهبان که بررسی پرونده های جنایی برای دادستان منطقه منهتن دفتر مشخصات مربوط به خود را می گوید.

"من به طور عمده یک مشاور امنیتی مربی و پژوهشگر" مشخصات خود را می گوید. "من همچنین طراحی و استرلینگ نقره و مس و طلا و جواهر."

Vessio پلت فرم شامل دفاع از متمم دوم حفاظت از محیط زیست از آلودگی و محدود کردن خانه در ایالات متحده اعضا به سه میشود.

هاردکور تهمت حامی Vessio را در Facebook صفحه را نشان می دهد عکس از او با استیو Bannon و جورج پاپادوپاولوس.

او تند و تیز شعارهای مبارزات انتخاباتی حملات دکل فلوریدا رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano و پالم بیچ جمهوریخواه کمیته اجرایی رئیس مایکل بارنت در میان دیگران با او تماس جمهوریخواهان به نام تنها.

"آیا گوش دادن به آنچه که رهبران ایران می گویند. تماشای آنچه که آنها" خود را در Facebook صفحه می گوید.

Vessio در حال صرف $43,850 از $51,850 کمپین صندوق — که $50,750 شد پول خود را — و او $8,000 پول نقد در دست 31 مارس با توجه به کمیسیون انتخابات فدرال سایت.

که محدودتر در مقایسه با دکل که تا به حال به صرف حدود 1.6 میلیون از نزدیک به 3 میلیون دلار کمپین صندوق.

دموکرات ها

پم کیت امیدوار است بار سوم جذابیت او به عنوان چهره با اونس Vazquez در Aug. 18 دموکراتیک اولیه برای تعیین که شما در صورت برنده مذاکرات اولیه است.

کیت دهکدهای از دست داد دو متوالی دموکراتیک مقدماتی برای اولین بار به پاتریک مورفی در سال 2016 آمریکا نژاد سپس به لورن بائر در سال 2018 خانه در ایالات متحده مسابقه.

کیت, 51, یک جانباز نیروی دریایی از پالم بیچ گاردنز شده است یک حقوق مدنی و دادخواهی مدنی وکیل در معبد قانون دفاتر از ژانویه 2019 با توجه به پروفایل LinkedIn.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف پایه و اساس خیلی از ما دموکراسی حتی رفتن تا آنجا که به دعوت دشمنان خارجی را به دخالت در انتخابات ما" وب سایت خود را می گوید. "بیایید آن روبرو هستند. این نیست در مورد راست و چپ. آن را در مورد درست و نادرست است."

فدرال کمیسیون انتخابات نیست پست شده به روز کمپین مالی.

وازکوئز 39 از پورت سنت لوسی است که دولت سابق معاون وکیل عمومی که پدر و مادر مهاجرت به آمریکا از کوبا.

مبارزات انتخاباتی خود پلت فرم شامل کاهش هزینه داروهای تجویزی حمایت از امنیت اجتماعی و مدیکر و زنان را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی همراه با مسائل زیست محیطی همچون دریاچه اوکیچوبی تخلیه و تغییر آب و هوا.

"پدر من سوار یک تاکسی در کوئینز ... و خانواده ما زندگی می کردند پس انداز و تامین اجتماعی برای بسیاری از دوران کودکی من" وب سایت خود را می گوید. "من منتظر جداول ظروف شسته و انبار قفسه. این که چگونه من خودم را از طریق کالج. من می دانم آنچه در آن مانند به کار در یک روز کامل و بیشتر به ماندن بگیرید پیش از صورتحساب است."

وازکوئز در حال صرف $203,900 از $302,405 — که $20,120 شد پول خود را — و تا به حال نزدیک به $98,500 پول نقد در دست 31 مارس.

مقدماتی مهلت

جمعه آخرین مهلت برای واجد شرایط برای اجرا در منطقه 18 خانه صندلی.

دکل های واجد شرایط با جمع آوری مورد نیاز 5,303 امضا در یک دادخواست در حالی که Vessio کیت و وازکوئز هر یک پرداخت $10,440 هزینه تشکیل پرونده. Vessio تا به حال تنها شش امضا طومار و وازکوئز تا به حال تنها 30, فلوریدا, کمیسیون انتخابات, سوابق نشان می دهد.

KW میلر از جنسن بیچ نیز واجد شرایط به عنوان یک نامزد بدون وابستگی حزبی که او پرداخت می شود $6,960.

پلت فرم خود را شامل پاک کردن آب از قبل موجود شرایط پزشکی حفاظت و قیمت کلاه/محدودیت برای شهروندان ارشد و هیچ مصالحه در متمم دوم وب سایت خود را می گوید.

"KW میلر است که یک محافظه کار معتدل دوم متمم مدافع متعادل حفاظت از منابع طبیعی و شرکت مشروطه," وب سایت خود را می گوید.

حمایت از سرمایه گذاری و تحقیقات ویرایشگر Cheryl Smith کار با TCPalm اشتراک. تماس با او در cheryl.smith@tcpalm.com, 772-409-1331 یا @TCPalmCheryl در Twitter و Facebook.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن