COVID-19 تست: این شمال کشور شهرستان به سرعت در حال پیشی همتایان خود سرانه

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 4:03 PM EDT Apr 18, 2020به عنوان coronavirus تست بیشتر رایج می شود در کال

توسط ABTINNEWS در 31 فروردین 1399

به عنوان coronavirus تست بیشتر رایج می شود در کالیفرنیا در برخی از استان ها در حال چرخش به اطراف و نتایج بیشتر از دیگران است.

هنگامی که در مقایسه با شهرستانهای استان در سرانه نرخ (برای تنظیم جمعیت) داده ها را نشان می دهد Plumas County ساکنان به مراتب بیشتر احتمال دارد که تست شده برای COVID-19 از ساکنان 10 سایر استان ها در این منطقه با توجه به رکورد افکن بررسی در دسترس عموم تست اعداد.

برای هر 1000 Plumas County ساکنان نزدیک به 18 دریافت کرده اند یا نتیجه مثبت یا منفی از coronavirus آزمون به عنوان از آوریل 16. این بررسی شامل نمی شود در انتظار تست.

به عبارت دیگر 1.77% از Plumas County تخمین زده 18,858 جمعیت شده است. که تست میزان بیش از سه برابر بيشتر از Shasta County (فقط بیش از پنج آزمایش در هر 1000 ساکنان یا 0.52% شهرستان) و شش برابر بيشتر از شهرستان لاسن (فقط در سه مورد آزمایش قرار هر 1000 یا 0.28%).

توضیح کوتاه این است که Plumas County اتحاد سست معیارهای تست.

در یک مصاحبه مطبوعاتی مارس 8, بهداشت افسر دکتر مارک Satterfield توصیه می شود مراقبت های بهداشتی امکانات و ارائه دهندگان خدمات در Plumas County "گسترش COVID-19 تست به کمتر علامتی بیماران و کسانی که در مورد سفر و یا COVID-19 تاریخ قرار گرفتن در معرض."

بنابراین آنچه که دقیقا این است که "کمتر علامتی" بیمار است ؟ کسی که ممکن است "کلاسیک COVID-19 علائم" اما ممکن است علائم دیگر با توجه به شهرستان سخنگوی لری Beatley.

توصیه می دهد ارائه دهندگان انعطاف پذیری برای تست بیشتر بیماران "نه فقط کسانی که علامتی یا که شناخته شده اند در تماس با COVID-19 افراد آلوده" با توجه به آزادی مطبوعات. در پایان, آن را به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای تصمیم گیری به کسی تست.

Satterfield در بیانیه ای گفت: وجود شواهد قوی حداقل 25 درصد از کسانی که آلوده به نمایش حداقل و یا بدون علائم است.

توضیح حرکت Beatley گفت: Plumas County بهداشت و درمان امکانات احساس آنها تا به حال از این ظرفیت برای گسترش تست. او همچنین گفت LabCorp که فرآیندهای بسیاری از شهرستان نمونه به تازگی اجازه برای راه های جایگزین حمل و نقل نمونه ها برای جلوگیری از کمبود عرضه.

"افزایش تست ظرفیت یک قطعه مهم از برنامه بهبود در همه جا است اما حل شد به صورت محلی" Beatley نوشت: در یک ایمیل.

جدول زیر اجازه می دهد تا خوانندگان به مقایسه نرخ در سراسر استان ها به عنوان از آوریل 16. داستان زیر را ادامه می دهد.

چگونه Shasta County مقایسه Plumas?

در مورد تنوع بین شهرستانهای تیم Mapes سخنگوی Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: نسبت جمعیت تفاوت نقش در شکاف در آزمون ، Shasta County تخمین زده شده 178,029 ساکنان.

Mapes گفت: Shasta County, بیش از حد, ramped تا آن تست شده است. و این درست است اما نرخ رشد آن می افتد کوتاه از Plumas. Shasta County رفت از 237 آزمون در 31 مارس به 933 روز — نزدیک به 300 درصد افزایش یافته است. در همان زمان, Plumas County رفت از 43 به 334 — افزایش حدود 680%.

مرجع کالیفرنیا به عنوان یک کل را دیدم 740 درصد افزایش در تست بیش از آن زمان با توجه به اعداد از COVID پیگیری پروژه.

از نظر شل شدن تست معیارهای Shasta County, بهداشت عمومی, ارسال, تست, توصیه, شبیه به Plumas County را در 7 آوریل. بر خلاف Plumas County, راهنمایی, اما, شستا ساخته شده هیچ اشاره ای به کسانی که بدون علائم است.

Mapes گفت: آزمایش یک فرد بدون علائم نمی کند عملکرد اطلاعات مفید چرا که آنها ممکن است تست منفی یک روز و قرارداد این ویروس در روز بعد.

Shasta County مقامات می گویند کسانی که دچار علائم باید از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در مورد تست. کسانی که بدون ارائه و کسانی که با داشتن مشکل گرفتن یک آزمایش خواسته می شود که تماس Shasta County بهداشت عمومی در 530-225-5591.

توجه داشته باشید به خوانندگان: اعداد در این داستان در حال حاضر از طریق مارس 16.

این مقاله یکی از سه پیگیری از نزدیک تست نرخ در ماه گذشته. برای اولین بار نشان داد نرخ 31 مارس و دوم نشان داد نرخ از آوریل 6.

بیشتر: Shasta County مقامات بهداشت ارزیابی کاستن از محدودیت ویروس

بیشتر: محلی نگاری نیازهای شما بیشتر از همیشه است. در اینجا چگونه به ما کمک می کند شما را بیشتر اخبار محلی

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن