برنت چاق شدن: ساحل دهانه پا در آب به سمت مرحله به مرحله در راه اندازی مجدد

برنت چاق شدن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:16 PM EDT May 29, 2020اه ساحل.در جنوب غربی فلوریدا, اصطلاح, "ساحل" ر

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

اه ساحل.

در جنوب غربی فلوریدا, اصطلاح, "ساحل" را تداعی تصاویر از آفتاب گرم و سرد شن و ماسه و آرامش بخش امواج زني در ساحل.

چه مضحک است که در این لحظه ساحل مجازی میدان نبرد است که ما به مبارزه با اولین درگیری بیش از زمانی که و چگونه به بازگشایی دولت پس از COVID-19 shutdown.

بازگشایی فلوریدا: ناپل شورای شهر رای به بازگشایی دسترسی به سواحل شهرستان, پارک, پنج شنبه

ذغال سنگ و لی شهرستانهای رای دادند روز شنبه برای بازگشایی مجدد خود را در سواحل شروع پنج شنبه, آوریل 30. مارکو جزیره ساخته شده حرکت صبح روز چهارشنبه. ناپل شورای شهر به نام یک نشست ویژه برای بعد از ظهر چهارشنبه و به دنبال کت و شلوار.

یک خطر وجود دارد و در انجام این کار است.

مردم خسته از ماندن در خانه را به ساحل می آیند به طور بالقوه در اعداد بزرگ است. برخی از آنها حتی ممکن است درایو تمام راه را از Miami-Dade یا Broward شهرستان که در آن سواحل هنوز باز است.

تعاملات میان مردم است که نمی خواهد در غیر این صورت رخ داده است برگزار خواهد شد. این ویروس می تواند از فردی به فرد دیگر.

ممکن است کسی مریض است. ممکن است کسی بمیرد.

که در آن نقطه آن دفاع در برابر بازگشایی سواحل خواهد استدلال می کنند که حتی اگر آن را ذخیره فقط یک عمر آن را به ارزش آن را به نگه داشتن ساحل بسته شده است.

اما این استدلال نادیده چند واقعیت.

برای اولین بار ما در حال رفتن به باقی می ماند در مستند تا زمانی که یک واکسن و یا درمانی برای coronavirus. هر دو ماه اگر نه سال ها دور. اقتصاد و جامعه نمی تواند ادامه دهد در حال حاضر جای پا.

بیشتر برنت چاق شدن: آماده شدن برای یک نوع متفاوت از تابستان در جنوب غربی فلوریدا

بیش از حد بسیاری از مردم از کار هستند. بیش از حد بسیاری از جنبه های زندگی عادی مختل شده است. بیش از حد بسیاری از آزادی های دور گرفته شده اند.

در برخی از نقطه ما باید در اب راه رفتن را به یک جهان که در آن ویروس هنوز هم در کمین.

باز کردن سواحل اول آزمایشی پا در آب در این سفر هستند.

اگر مردم مسئول حفظ فاصله اجتماعی و اجتناب از اجتماعات بزرگ, خطر خواهد بود به حداقل برسد.

اگر آنها نمی, و به نوبه خود ساحل به مردی Gras در شن و ماسه شهرستان کمیسیون و نمایندگان شهرستان باید توانایی reimpose بسته شدن.

بیشتر برنت چاق شدن: معمولی فصل آنفولانزا است آتیپیک در راه های مهم

اگر بازگشایی سواحل که در خارج از منزل و در آفتاب که در آن ویروس کرایه ضعیف می رود و می تواند در خدمت به عنوان یک پیش ماده برای باز کردن مکان های دیگر که در آن ویروس زنده می ماند بهتر است و ما بهترین روش برای اجتناب از آن خواهد شد حتی بیشتر لازم است.

ما شده ایم شنوایی برای هفته که بازگشایی اقتصاد انجام خواهد شد در مراحل. حتی اگر که بازگشایی تا به حال نشده است اعلام کرد روز سه شنبه هنگامی که ذغال سنگ و لی کمیسیون خود را در زمان رای ساحل reopenings نشان دهنده یک آغاز است که رویکرد مرحله به مرحله.

یکی دیگر از مغالطه "اگر فقط یک زندگی است که ذخیره آن را به ارزش آن شده اند" بحث این است که در حالی که آن را غیر ممکن است برای قرار دادن قیمت در زندگی انسان آن را فقط درست نیست.

بسیاری از جنبه های زندگی به مقدار محاسبات ریسک در مقابل پاداش.

هر سال بیش از 35 ، 000 نفر در موتور خودرو تصادفات در آمریکا

ما می تواند صرفه جویی یکی نیست زندگی اما 35,000 زندگی با ممنوع کردن همه وسایل نقلیه موتوری. مطمئنا این خواهد بود که "ارزش آن را" تحت "اگر آن را موجب صرفه جویی فقط یک زندگی" استدلال درست است ؟

اما هیچ کس به طور جدی استدلال می کند ما باید ممنوعیت وسایل نقلیه موتوری. آنها را امن تر بله. یاغی رفتارهای پرخطر مانند رانندگی تحت تاثیر قطعا. اما ممنوعیت? هیچ.

گذشته از این واضح پاسخ ابتدا کامپیوتر را به سرعت به یک صحنه به ارائه کمک های وسایل نقلیه موتوری صرفه جویی در زندگی در راه تنها می توانید شروع به شمردن.

کامیون ها تحویل مواد غذایی و دارو به مواد غذایی و داروخانه ها. ماشین ما اجازه می دهد برای رسیدن به آن مکان را به سرعت به آنها را دریافت کنید. ما می توانیم به دکتر برای معاینات منظم.

ما می توانیم به کارهایی که به ما اجازه می دهد برای به دست آوردن حقوق و دستمزد و بیمه درمانی داشته باشند.

آیا شما می خواهید به شرط بندی که دانشمندان در حال کار بر روی واکسن و درمان برای coronavirus درایو به آزمایشگاه های خود را در یک وسیله نقلیه موتوری هر روز ؟

و بله, ماشین فعال تر و بی اهمیت حرفه مانند یک سفر به ساحل در حال حاضر و دوباره.

بنابراین حتی اگر آن را ذخیره کنید 35,000 زندگی یک سال در ایالات متحده ما در مورد ممنوعیت اتومبیل.

ما نباید تسلیم به این مفهوم است که نگه داشتن همه چیز بسته به طور نامحدود خواهد شد صرفه جویی در زندگی یک پتانسیل coronavirus قربانی است و بنابراین "ارزش آن را ندارد."

این بیماری با ما خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی.

در برخی از نقطه ما باید به اعتماد رهبران ما — و هر یک از دیگر -- را به انجام کارهای درست را به ما از این غیر قابل تحمل خوانده بود.

(اتصال با برنت چاق شدن در brent.batten@naplesnews.com)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن