شکستن زمین: نقطه تلاش می کند روش های مختلف برای DeSantis تلفات جاده

فیل فرناندز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:59 PM EDT Jun 23, 2020مثل تنهایی کارناوال بارکر تلاش خود را کمی تغییر

توسط ABTINNEWS در 4 تیر 1399

مثل تنهایی کارناوال بارکر تلاش خود را کمی تغییر به صورت مضحک دمدمی مزاجی نشان می دهد در طول یک گل آلود میدوی فرماندار و کارکنان خود را در حال ارائه یک استقلالی در تلاش برای زمین تلفات جاده چند به نظر می رسد می خواهید.

ببینید مک و میچ دو سر لاک پشت! چگونه در مورد شیر رو ؟ گام به سمت راست و شگفت زده خواهد شد!

در اخیر جلسه عمومی مربوط به جنوب غربی فلوریدا بزرگراه دولت در بخش حمل و نقل تصمیم به تمرکز بر روی چگونگی عظیم بزرگراه کمک خواهد کرد گسترش پهنای باند. در پاسخ هیچ کس گرفتار شد به اندازه کافی در عملکرد به پرت کردن nickels به لیوان فلزی نقطه مقامات به ظاهر برگزاری است.

به جای آنها یک بار دیگر شنیده می شود از اکثر شرکت کنندگان که غیر ضروری پیاده رو احتمالا زیر روستایی جاده دولت 29 را بریده بریده از طریق برخی از بکر ترین سرزمین های چپ در شبه جزیره و نخست فلوریدا پلنگ زیستگاه در حالی که افزایش پراکندگی مراکز شهری.

که شبیه به قبلی واکنش در چند گردهمایی برگزار شد به بحث در مورد سه نفر از تلفات parkways اجباری توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

سبز پرچم فلوریدا اتاق بازرگانی و سوخت جمهوریخواه فرماندار قوه مقننه سوار پروژه ها از طریق در پایان 2019 جلسه قانونی. بر خلاف همه یا تقریبا همه عمده حمل و نقل تلاش این ایده برای این نمی آمد از برنامه ریزان و یا مهندس.

جنوبی نوار خواهد اتصال زمین های باتلاقی منطقه و شرق ذغال سنگ شهرستان به مترو اورلاندو. SR 29 برای مثال مرزهای فدرال پارک بزرگ Cypress ملی حفظ و فلوریدا پلنگ در پناهگاه حیات وحش.

"این پروژه بد است برای ما آب حیات وحش بهداشت عمومی و جوامع روستایی گفت:" لیندسی متقابل با فلوریدا حفاظت از رای دهندگان. "اقدام به جاده ها-به-خراب کردن پروژه به عنوان-است که در زمان بحران بی سابقه ای است که یک عمل بد دولت و اتلاف مالیات دهندگان دلار است."

حامیان مانند مجلسی می گویند این سیستم جدید می تواند رشد اقتصادی به جوامع محلی.

که مفهوم کشیده شده عمدتا انتقاد از همان افرادی که زندگی در آن مناطق آسیب دیده حداقل آنهایی که سخن گفته اند تا کنون در این دیجیتال کرده است.

حفر کردن از سوراخ هرتز

تا کنون هرتز بوده و قادر به خروج از آن ته گودال.

و خسارت از شرکت وفات به جنوب غربی فلوریدا اقتصاد می تواند عمیق است.

در حال حاضر یکی از جدید ترین آن قابل رویت استراتژی فروش هزاران اتومبیل کرایه استفاده می شود در قیمت تخفیف برای جمع آوری پول.

این چیزی است که آن را به بعد از 102 سال در عملیات برای استروئ مبتنی بر نهاد که برای ورشکستگی زمینه حفاظت به عنوان Hertz Global Holdings, Inc. متصلب تا بیش از 24 میلیارد دلار در بدهی.

Hobbling هرتز اعلام کرده بود تعجب آور رهبری تغییر خط قبل از ساخت حرکت خود را در دادگاه بر این سوار پر از دست انداز است که شامل استعفای سه اجرائی پس از نقل مکان به جنوب غربی فلوریدا.

رئیس جدید پل سنگ مسیر به سازمان او را از طریق راهرو از باشگاه سام/Walmart, جایی که او شروع به عنوان یک مدیر فروشگاه و سوار را از طریق صفوف و cabela's پیشرو و تفریحی خرده فروش.

رفتن به 2020 شرکت کرده بود در مورد 38,000 کارمند در سراسر جهان با حدود 1100 از آنها را در اینجا مستقر در منطقه است.

تحت رهبر سابق کاترین Marinello این شرکت گرفته شده بسیاری از مراحل برای کاهش هزینه های خود را بیش از گذشته چند ماه از جمله کاهش سرمایه خود را صرف لغو ناوگان جدید سفارشات و کاهش آن کارگر دفعات مشاهده شده است.

تحلیلگران گفته اند که این حرکت ممکن است به اندازه کافی برای نجات کسب و کار است که پیشنهاد آن را نمی ممکن است قادر به نگه داشتن موتور در حال اجرا برای یک سال دیگر.

مصرف 'مکث'

منطقه کارشناسان می گویند که بخش هایی از بازار آپارتمان در جنوب غربی فلوریدا در "مکث."

بازار بسیار داغ در منطقه قبل از coronavirus بحران با قیمت بالا فروش مجتمع و بسیاری از پروژه های جدید بیرون آمدن از زمین با توجه به گزارشگر اندرو Wigdor.

با این حال همه گیر کمک کرده است را بسیار از این حرکت را متوقف کند با تامین مالی تبدیل شدن سخت تر و سخت تر است.

طوفان حرکت هوشمند

طوفان هوشمند اجرایی رئیس و موسس برایان Rist به تازگی اهدا شد $2.6 میلیون نفر در چک حفاظت برنامه بودجه.

اما بنیانگذار یک رشد جنوب غربی فلوریدا بر اساس کسب و کار تصمیم گرفت که پول می تواند استفاده بیشتر به کسب و کار است که باید تلاش بیشتری در سراسر coronavirus بیماری همه گیر.

طوفان های هوشمند است و در واقع رشد کارکنان و درآمد در طول شیوع بیماری است.

بیشتر رشد و توسعه اخبار

"ذغال سنگ شهرستان رهبران حرکت به خرید بیش از 900 هکتار از زمین های مزرعه.

"می خواهم برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی به عقب بر گردیم روی پای خود را و شروع به ساخت دوباره ؟ در اینجا یک راه است.

به اشتراک گذاری با دوستان خود

جلو در این خبرنامه به دوستان و خانواده و همکاران که شما فکر می کنید می خواهید بدانید که چه چیزی در حال آمدن و رفتن در ذغال سنگ و لی شهرستانهای استان در سال 2020 است. آنها را دعوت به ثبت نام برای دریافت شکستن زمین در خبرنامه https://nplsne.ws/bgnewsletter و آنها را به این صورت هفتگی ایمیل است که برای نگه داشتن آنها را در این می دانم که در همه چیز در مورد رشد و توسعه در این منطقه است.

آیا شما سوالی دارید و یا نظرات در مورد این خبرنامه? به اشتراک گذاری افکار خود را در breakingground@naplesnews.com.

با تشکر از شما برای حمایت از روزنامه نگاری در مورد جامعه محلی خود را. لطفا به اشتراک با ما.

این خبرنامه ایجاد شده و ویرایش شده توسط کارکنان ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. شما ممکن است بدون اجازه کتبی ما کپی این مطالب برای استفاده در هر یک از شخصی و یا تجاری خود سیستم عامل از جمله وبلاگ و وب سایت و خبرنامه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن