Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر در نزدیکی 100K; نوادا قمار به بازگشایی ژوئن 4; برزیل آخرین کانون

جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:57 AM EDT مه 27 سال 2020ملی coronavirus تلفات بود و بسته شدن در

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

ملی coronavirus تلفات بود و بسته شدن در یک خیره کننده 100,000 مرگ و میر جمعه به عنوان متحده به آرامی بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که تلاش برای کنترل تعدادی از عفونت های جدید بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

در ایالت نیویورک که در آن تقریبا 30000 نفر فوت کرده اند و لانگ آیلند و شروع بازگشایی پنج شنبه, ترک شهر نیویورک به عنوان تنها منطقه باقی مانده اساسا قفل شده است. در کالیفرنیا آرایشگاه و سالن مو خواهد شد مجاز به بازگشایی در سراسر بسیاری از دولت است.

"ما در حال پیشرفت هستیم," Newsom گفت. "ما در حال حرکت رو به جلو است."

در سطح جهانی برزیل بود که به سرعت تبدیل شدن به اپیدمی آخرین کانون. وجود دارد بیش از 5.6 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان با نزدیک به 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیش از 350000 نفر فوت کرده اند در سراسر جهان است. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 98,900 مرده در طول کمتر از چهار ماه بیش از تعداد آمریکایی های کشته شده در ویتنام و کره جنگ های ترکیب شده است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا چند از پیشرفت های عمده ای از روز سه شنبه:

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive 2020 دموکراتیک نامزد مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای پوشیدن یک ماسک صورت است که "به لحاظ سیاسی درست است."
  • شش در 10 پدر و مادر می گویند که آنها به احتمال زیاد نه فرستادن بچه های خود را به کلاس های درس اگر آنها بازگشایی در پاییز 1 در 5 و معلمان می گویند که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت یا با توجه به منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس.
  • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روشن آن "گیج کننده" راهنمای زبان در مورد گسترش coronavirus در سطوح و اشیاء.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: در آمریکا بحث بر سر ماسک صورت عمومی تمسخر و قضاوت را تبدیل به امری عادی برای افرادی که به صورت انتخابی پوشش و برای کسانی که چشم پوشی از آنها در دسترس نباشد.

ماندن از هم جدا با هم: ایالات متحده آمریکا امروز به ارمغان می آورد یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این تلاش بار مستقیم به صندوق پستی خود را.

دوز روزانه خود را از اخبار خوب: شما و بعد فورا رفت واز نزدیک به حیوان خانگی خود را در طول coronavirus قرنطینه? شما نه تنها بر اساس یک نظرسنجی جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن کومو به بحث در مورد 'لبریز' به صورت نیویورک بازیابی

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو برنامه ریزی شده بود برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در روز چهارشنبه به بحث در مورد پمپاژ پول به نیویورک slumbering اقتصاد است. کومو به دنبال بودجه فدرال برای ارتقاء زیرساخت های مانند تونل زیر رودخانه هادسون برای کمک به "لبریز" دولت گشت.

"اگر وجود دارد هرگز یک زمان به واقع در این عقب افتاده نیاز عمده زیرساخت های ساخت و ساز در حال حاضر زمان" کومو روز سه شنبه گفت. "وجود دارد هیچ زمانی بهتر به ساخت بیش از در حال حاضر. شما نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد, شما نیاز به ایجاد شغل و شما نیاز به تجدید و تعمیر این کشور و زیرساخت های آن."

برزیل تلفات انتظار می رود به شدت در نزدیکی ما کل

برزیل گزارش داد شمار کشته شدگان در حال حاضر در حدود 25000 نفر می تواند بیش از 125,000 در اوایل ماه اوت و در ادامه به افزایش پس از آن با توجه به پیش بینی از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن است. IHME پروژه های آمریکا و مرگ کل در 132,000 در اوایل ماه اوت ، اما ایالات متحده آمریکا است که پیش بینی می شود در نزدیکی پایان چرخه ، IHME مدیر دکتر کریستوفر موری گفت: برزیل باید به دنبال رهبری ووهان چین و همچنین ایتالیا و اسپانیا و نیویورک با اجرای اقدامات برای کاهش انتقال ویروس و به دست آوردن کنترل سرعت در حال رشد بیماری همه گیر.

"تا آن زمان IHME است و پیش بینی مرگ و میر در برزیل ادامه خواهد داد به صعود" موری گفت. "وجود خواهد داشت یک کمبود مهم بیمارستان منابع و اوج مرگ و میر رخ می دهد ممکن است تا اواسط ماه ژوئیه است."

CDC روشن دستورالعمل در coronavirus و گسترش آن در سطوح اشیاء

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد به روز رسانی به آخرین تغییرات coronavirus دستورالعمل. دو روز پس از این دستورالعمل گفت: COVID-19 "نه به راحتی" با لمس کردن سطوح آلوده یا اشیاء CDC روشن است که جمله بندی آنها استفاده می شود "گیج کننده است."

"این تغییر در نظر گرفته شده برای آن را آسان تر به عنوان خوانده شده, و نه یک نتیجه از هر گونه علم جدید" CDC گفت: در انتشار اخبار. آژانس همواره هشدار داده است که "ممکن است" برای تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس با لمس کردن سطوح آلوده یا اشیاء هر چند راه اصلی برای دریافت آلوده به این است که از طریق شخص به شخص تماس بگیرید. بیانیه ای که هنوز هم صادق است و به تازگی به روز شده دستورالعمل و گفت: "این فکر به راه اصلی این ویروس گسترش می یابد اما ما هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد."

نوادا مجموعه به بازگشایی قمار اجتماعی فاصله محدودیت در ژوئن 4

نوادا به زودی استقبال گردشگران دوباره به عنوان قمار را در مجموعه ای برای باز کردن ژوئن 4 اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد اواخر روز سه شنبه.

"ما خوش آمدید بازدید کنندگان از سراسر کشور به اینجا می آیند به خوبی در زمان های مختلف از آنها قبلا اما ما میخوایم محتاط" Sisolak به خبرنگاران گفت:.

Sisolak گفت: دولت آماده خواهد شد به پایین دوباره اگر وجود دارد سنبله در موارد. او تعطیل قمار 10 ماه پیش در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. فرماندار همچنین اعلام کرد فاز دوم بازگشایی که جمعه آغاز خواهد شد. ورزشگاه تناسب اندام استودیو سینما و مراکز خرید و کافه ها را بازگشایی با محدودیت. در فرد مذهبی خدمات به 50 نفر نیز اجازه داده می شود, او گفت:. فاحشه خانه ها در شب باشگاه ها و باشگاه های نوار محروم هستند.

جو بایدن خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 'احمق' گفت: ماسک ها به لحاظ سیاسی درست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام با پوشیدن یک ماسک صورت "به لحاظ سیاسی درست" روز سه شنبه در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نام مغلوب ساختن پیشی جستن "احمق" برای تحقیرآمیز آنها را برجسته سیاسی که پدید آمده در اطراف ماسک صورت در طول coronavirus بیماری همه گیر. روز سه شنبه طی یک کنفرانس خبری در باغ گل رز تهمت خواسته یک خبرنگار "شما می توانید آن را خاموش چون من نمی تواند بشنود شما" مرجع ماسک صورت. خبرنگار گفت که او صحبت می کنند بلندتر.

"خوب, شما می خواهید به لحاظ سیاسی درست است. برو جلو" مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. خبرنگار حاضر به برداشتن ماسک ،

هفته گذشته فورد مدیران را تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به همین یک ماسک صورت در طول سفر خود به یکی از کارخانجات اما او گفت: او تصمیم گرفت به آن را می پوشند در نزدیکی عکاسان چرا که او "نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است."

ساوانا Behrmann

ایتالیایی خواننده اپرا Andrea Bocelli نشان می دهد COVID-19 عفونت

Andrea Bocelli آخرین ستاره در یک لیست طولانی از مشاهیر که آزمایش مثبت برای COVID-19. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط روزنامه ایتالیایی La Stampa و ترجمه شده توسط outlet France 24, اپرا, خواننده, 61, تایید شده به یک گروه از روزنامه نگاران که او و خانواده اش در حال تجربه رمان coronavirus.

"تمام خانواده من آلوده شد," او گفت: در ترجمه انگلیسی. "همه ما تا به حال تب — هر چند خوشبختانه نه امکانات بالا — با عطسه و سرفه."

او ادامه داد: "من تا به حال به لغو بسیاری از کنسرت... این بود زندگی یک کابوس چرا که من احساس می کردم دیگر در کنترل همه چیز است. من امیدوار بودم از خواب بیدار در هر لحظه است."

Sara M Moniuszko

لس آنجلس باز می شود بزرگترین coronavirus تست سایت ما در ورزشگاه طفره زن

شهر لس آنجلس افتتاح شد, بزرگترین, تست سایت در ورزشگاه طفره زن است که می توانید تست تا به 6000 نفر روزانه به صورت رایگان. این بزرگترین سایت در آمریکا با توجه به جامعه سازمان یافته پاسخ تلاش های یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا آسیب پذیر جوامع در طول بحران.

"ورزشگاه طفره زن یک محل که در آن Angelenos معمولا تجمع در اطراف یک هدف مشترک از پیروزی در زمین-و امروز آن است که متحد ما در اطراف یک ماموریت برای نجات زندگی" شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در بیانیه ای گفت.

هسته ای کار کرده است با دولت و مقامات شهرستان برای باز کردن 12 سایت در لس آنجلس و 28 سایت های سراسر کشور. لس آنجلس اولین شهر آمریکا برای ارائه رایگان تست به همه ساکنان این که آیا آنها تا به حال علائم یا نه.

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

  • 'ما نه به معنای تنهایی': COVID-19 قرنطینه گرفته است تنهایی به یک سطح جدید برای بسیاری از آمریکایی ها.
  • بازگشت به مدرسه ؟ 1 در 5 معلمان بعید است به بازگشت این سقوط نظرسنجی می گوید.
  • برخی از ایالت ها نیاز مسافران به خود شده است. در اینجا که در آن.
  • واقعیت بررسی: بر اساس الکل دست عفونی نمی خواهد جرقه خودرو آتش سوزی.
  • ردیابی coronavirus: نقشه برداری در ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

بیش از 100 فروشگاه های اپل برنامه ریزی برای بازگشایی در این هفته در سراسر آمریکا

برخی از فروشگاه های اپل را بازگشایی در این هفته با 100 از 271 ایالات متحده آمریکا رسانه باز کردن درهای خود را دوباره. اما خرید نمی رزومه مانند آن استفاده می شود به انجام قبل از coronavirus. در بسیاری از فروشگاه ها به مشتریان اجازه داده شد به محل وارد کنید و به جای آن تنها قادر به انتخاب کنید تا محصولات در مقابل فروشگاه و یا از طریق اختصاص داده شده منظقه محل. اپل تنظیم خواهد شد تا نوار نابغه قرار ملاقات در مقابل فروشگاه ها نیز هست.

نابغه نوار است که در آن مشتریان به دریافت رایگان پشتیبانی فنی و یا به اطلاعات منتقل شده از دستگاه های اپل. اما, برخی از فروشگاه ها اجازه خواهد داد که مشتریان به در آمده و فروشگاه از جمله مکان در سان دیگو و سانتا باربارا مناطق در کالیفرنیا و لاس وگاس هوستون تگزاس و بوکا ریتون ،

Jefferson, گراهام

NHL پرده برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد با 24 تیم postseason مسابقات

NHL در زمان یک گام بزرگ روز شنبه نسبت به تکمیل آن 2019-20 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. کمیسر گری Bettman اعلام کرد 24-تیم حذفی فرمت که پذیرفته شد و با بازیکنان ارتباط از طریق یک رای که به این نتیجه رسیدند جمعه.

این مسابقات خواهد شد از ویژگی های بالای 12 تیم در هر کنفرانس با دانه بر اساس امتیاز و درصد محاسبه شده با استفاده از هر تیم رکورد در زمان مکث. چهار دانه در هر کنفرانس به طور خودکار پیشبرد سنتی دور 16, اما دانه Nos. 5 تا 12 را به بازی راه خود را در. این مسابقات برگزار خواهد شد در دو hub شهرستانها اعلام می شود در تاریخ بعد Bettman گفت: – یکی برای پلی آف کنفرانس شرق و کنفرانس غرب برگشتی.

Vincent Z. مرکگلینو

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن