اپل بزرگ پیتزا در فورت پیرس با تیم های حرفه ای و منبع پس از 10 ، 000 دلار کمک مالی

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:35 PM EDT مه 7 سال 2020فورت پیرس — یک هزار و پیتزا در سراسر

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

فورت پیرس — یک هزار و پیتزا در سراسر دو تعطیلات آخر هفته.

که به منظور بلند برای فورت پیرس بزرگ اپل پیتزا مالک اسکات ون Duzer که به تغذیه خانواده های نیازمند و آنها را در ارتباط با اشتغال کمک کند.

تلاش اسپانسر شده از طرف دکتر Shamsher سینگ که یک 10.000 دلار کمک مالی به رستوران در 2311 S. 35 خیابان در سراسر رودخانه هند کالج ایالتی. سینگ و ون Duzer می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای کمک به جامعه در پاسخ به رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

که منجر آنها را به هماهنگی با CareerSource منابع Coast, سازمان غیر انتفاعی است که متصل به ساحل گنجینه کارفرمایان و کارکنان را فراهم می کند و فرصت های آموزشی و اطلاعات برای هر.

فرصت شغلی حوادث برگزار خواهد شد شنبه مارس 16 و 17 در اپل بزرگ پیتزا از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر هر کسی که امر برای یک شغل با یکی از همکاران رویداد یا نشانه برای یک کارگاه مجازی با CareerSource می توانید یک پیتزا رایگان. CareerSource آن واحد سیار در رستوران به ثبت نام افراد.

کارگاه های آموزشی ارائه کار شکار مشاوره و مصاحبه و رزومه راهنمایی.

این بیماری همه گیر است برای اولین بار-در-یک-عمر اضطراری ترغیب بیکاری اما سازمان دیده است و دیگر حوادث قرار داده است که بسیاری از مردم از کار گفت: Brian Bauer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

"ما این را دیده ام پس از یک طوفان و یا در طول یک رکود" بائر گفت. "ما می دانستیم که مردم باید به مبارزه."

ون Duzer رستوران پرداخته و با اقتصادی خرید اینترنتی از این ویروس به عنوان به خوبی. لغو کلاس در نزدیکی IRSC مثلا قطع قابل توجهی برای مشتریان رستوران. و مثل همه رستوران های او محدود به takeout وعده های غذایی تا روز دوشنبه در زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برداشته قطعات خود را امن تر-در-خانه سفارش.

اما اهدای by Shamsher یک پورت سنت لوسی متخصص پوست ساخته شده CareerSource ارتقاء ممکن است.

اگر شما بروید

چه: St. Lucie آثار یک فرصت شغلی رویداد ارائه شده توسط اپل بزرگ, پیتزا دکتر Shamsher سینگ و CareerSource منابع ساحل. هر کسی که امر برای یک کار و یا ثبت نام برای یک CareerSource مجازی کارگاه یک پیتزا رایگان

زمان: ساعت 10 صبح - 2 بعد از ظهر, شنبه, یکشنبه, مارس 16 و 17

که در آن: سیب بزرگ پیتزا 2311 S. 35 خیابان فورت پیرس

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس CareerSource در 866-482-4473 یا بزرگ اپل پیتزا در 772-463-8303.

بیشتر: Coronavirus: سیب پیتزا را برش برای سالمندان برنامه به یاد قرنطینه افراد مسن نیستند فراموش شده در طول COVID-19 شیوع

بیشتر: Coronavirus و شغل: CareerSource می پرسد صبر به عنوان بی سابقه بیکاری inundates اتصال ادعا می کند سیستم

Stancil است اخبار خبرنگار TCPalm. تماس با Stancil در 321-987-7179

یا lamaur.stancil@tcpalm.com. توییتر: @TCPalmLStancil

برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار پوشش و ما محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن