پشت سرفصل جولای 5th 2020: پوشیدن رنگ

جیمز تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است.منتشر شده 1:49 PM EDT Jul 4, 2020موجی

توسط ABTINNEWS در 16 تیر 1399

موجی از coronavirus عفونت همچنان در فلوریدا در یک رکورد-تنظیم سرعت با دولت در روز شنبه گزارش 11,458 موارد جدید یک شب.

که نشانه سوم رکورد تنظیم روز پس از شنبه گذشته و در پایان هفته در آن دولت و ارسال آن چهار بالاترین منفرد (یک روز) در مجموع از آنجا که همه گیر مارس آغاز شد.

فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز شنبه شمارش 190,052 عفونت — هفت روز افزایش 57,507.

بیشتر: فلوریدا COVID-19 داده و نظارت داشبورد

بخش گزارش روزانه گفت اضافی 244 نفر در بیمارستان بستری شدند بین جمعه و شنبه صبح در مجموع 15,735 تا 599 در هفت روز است.

آخرین خروش می آید در پی یک مرحله به مرحله در بازگشایی اقتصاد آغاز شد که در اواخر ماه مه.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ابقاء برخی از محدودیت ها در پایان ماه ژوئن از جمله ممنوعیت نوشیدن در کافه ها, در پاسخ.

اما در تمپا این پنجشنبه, او گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای بیشتر محدود کردن کسب و کار و یا اعمال محدودیت های جدید. او در ادامه به اجتناب اجباری ماسک جهت که به نام دولت دموکرات.

با معاون رئیس جمهور مایک پنس در کنار او DeSantis گفت فلوریدا بود و به خوبی موقعیت مقاومت در برابر افزایش به دلیل اقدامات انجام شده در آوریل و مه به سمت زیرساخت های تست تجهیزات و دارو برای مبارزه با ویروس ها و مراقبت از بیماران.

"ما با قرار دادن کسانی که آنلاین در مارس پس از اولیه برای اولین بار قله زیرا ما می دانستیم که آن را غیر قابل پیش بینی virus (و) ما مطمئن نبودند که قرار بود به اتفاق می افتد" DeSantis به خبرنگاران گفت:.

"من فکر نمی کنم هر کسی پیش بینی Sunbelt تجدید حیات در اواسط ماه ژوئن است اما ما تا به حال زیرساخت در محل و در یک مکان بسیار بهتر برای مقابله با این."

فلوریدا دموکرات ها انتقاد DeSantis' پاسخ به همه گیر به عنوان یک سری از اقدامات نصفه و نیمه و گفت که او فاقد یک طرح کلی برای جلوگیری از این ویروس.

"ما در حال نورد تاس اینجا هر روز" گفت: ورودی رهبر حزب دموکرات مجلس اوان Jenne از دانیا بیچ.

"اگر ما می خواهم که قفل شده و زود انجام می شود ماسک های اولیه در حال حاضر ما می تواند در یک محل که در آن اروپا است," او اضافه شده است. "اگر شما در آن نگاه کنید ما در یک فلات با خوشه گنجانده شده است. که در آن فرماندار فرود آمده است."

کروناویروس در Leon County

  • تعداد موارد در Leon County یک شبه به روز شنبه افزایش 172 وزارت بهداشت گزارش شده است. با توجه به آخرین شماره 1,638 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت در شهرستان است.
  • طی هفته گذشته تعدادی از coronavirus بیماران بستری در تالاهاسی افزایش یافته و به 32 سوابق نشان می دهد. بیمارستان های محلی گزارش می دهند که پس از شنبه گذشته آنها را پذیرفته و 27 اضافی بیماران مبتلا به ویروس است.
  • دوازده COVID-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری و در تالاهاسی یادبود بهداشت و درمان با یکی دیگر از 20 در پایتخت مرکز پزشکی منطقه ای. در هفته گذشته دو بیمارستان گزارش در مجموع پنج بیماران.
  • تالاهاسی یادبود بهداشت و درمان (TMH) در روز جمعه فاش کرد که نه نفر از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus. بعد جمعه پایتخت مرکز پزشکی منطقه ای تایید کرد که آنها تا به حال چهار کارکنان تست مثبت است.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن