یک شیوع کروناویروس در یک روستا از کارگران ضروری می تواند تهدیدی برای منطقه سلامت

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 8:01 AM EDT 9 مه سال 2020INDIANTOWN — ژوئن رامیرز نشسته در خارج ا

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

INDIANTOWN — ژوئن رامیرز نشسته در خارج از شهر و کشور ماشین لباسشویی در اخیر بعد از ظهر. عبور او اکثر مردم نمی شد ، او خود را می پوشد ماسک صورت با توجه به او در کار خود را در یک منطقه ای محوطه سازی کسب و کار. بسیاری از دیگران نمی ماسک می پوشند حتی اگر دولت های محلی فقط در گنج ساحل تنها دستور به پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

رامیرز, 25, میگردین خود را از طریق تلفن به تصویب زمان. در Facebook و Instagram او همیشه می گوید دوستان خود "Haga su parte." انجام بخشی خود را.

بسیاری از مردم در روستا بودند با در نظر گرفتن coronavirus به طور جدی او توضیح داد. در دو هفته گذشته آن را تبدیل به آشکار این شهر روستایی از 6000 مرکز شیوع.

Indiantown است که خانه را به بیش از یک چهارم از مارتین شهرستان COVID-19 موارد و در عین حال کمتر از 4 درصد از جمعیت شهرستان. با تست به طور کلی محدود به تنها درمانگاه در شهر 43 درصد از آزمون برگشتم مثبت بسیار بیشتر از منطقه ای و دولت به طور متوسط.

"این باعث می شود من غمگین" رامیرز گفت: در اسپانیایی.

رهبران محلی — پس از هفته ها از انفعال — مصرف بیشتر گام های فوری برای رسیدگی به شیوع است که می تواند upend نه تنها سلامت عمومی از Indiantown بلکه سلامت مالی منطقه است.

طوفان کامل

جامعه ساخته شده است تا از کارگران مهاجر تلقی ضروری توسط دولت است. آنها در محوطه سازی ساخت و ساز و کشاورزی است. آنها می آیند برای کار در منطقه downtowns و جوامع ساحلی در یک اتوبوس مدرسه قدیمی تبدیل شاتل; وانت کهنه شانه به شانه; انتخاب یو پی اس پر آرنج به آرنج.

آنها اغلب زندگی چک چک و حمایت از خانواده های بزرگ در خانه های کوچک. برخی از اسپانیایی صحبت می کنند دیگران صحبت می کنند یکی از تعداد انگشت شماری از تولیدی صنعتی مایان فولاد گویش از آنها بومی گواتمالا. بسیاری از آنها بدون داشتن دیپلم دبیرستان در ایالات متحده ایجاد کرد مقامات می گویند.

اعضای شورای روستا بحث ثابت مبارزه با اطلاعات غلط که در آن الگوهای رفتاری, فیلم ها و کلمه از دهان کنترل حقایق است.

برخی از مردم هنوز بر این باورند رمان coronavirus فقط آنفولانزا معاون شهردار جانت هرناندز گفت. دیگران بی اطلاع هستند و از گسترش آن به صورت محلی و از آنجا که Spanish-language news آنها سازمان دیده بان خارجی نشان می دهد نقاط. بسیاری از نگرانی در مورد "لیست سیاه" او گفت: اگر کارفرمایان و همسایگان پیدا کردن آنها ویروس.

بیکاری و انزوای اجتماعی هستند به عنوان بیش از حد بالا خطر است.

"من می دانم که بسیاری از مردم در حال, ترس," هرناندز گفت. "در حال ضروری است و داشتن توانایی به کار آنها باید برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است."

انفعال

سه تا از اول شناخته شده coronavirus موارد در اینجا آمد از همان خانواده هرناندز گفت. او نگرانی ؟ این یک تنگ خانه با چند خانواده در آن زندگی می کنند.

او پرسید: وزارت بهداشت و درمان, چگونه آن را تماس, ردیابی.

اعضای شورای روستا در هفته های اخیر ابراز سرخوردگی خود را با وزارت بهداشت عدم اقدام.

"این است که وزارت بهداشت و درمان, نقش," شهردار Guyton سنگ گفت. "من نمی گویم این روستا نباید درگیر اما واقعا نقش خود را."

ارتباط بیش از coronavirus نگرانی و تدارکات تبدیل شده ثابت اما از آن آغاز شده تنها یک بار در هر دو شورا و وزارت بهداشت اذعان کرد یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد نسبت به پایان ماه آوریل است.

اولین مورد گزارش شده در Indiantown بود در آوریل 3.

"ما از ابتدا به آنها را از طریق مختلف جامعه شرکای" وزارت بهداشت مدیر Carol Ann Vitani گفت: به تازگی در مصاحبه با مارتین شهرستان در بخش بهداشت و درمان اعطا کرده است در طول COVID-19 بحران سخنگوی گفت.

Indiantown مقامات شده اند وجود ندارد و از countywide اورژانس-برنامه ریزی جلسات Vitani گفت. قهوه ای, روستا, مدیر گفت: آنها در حال حاضر اما تنها در پنج دقیقه, تماس, اصلی نشست.

Indiantown را دو نشانه در مورد کوروناویروس در خارج سوپر مارکت و در یک میدان در نزدیکی یک میدان. اعضای شورای روستا خواسته وزارت بهداشت برای اطلاعات بیشتر. یک هفته بعد یکی از آنها هنوز هم هستند ،

"شما می توانید با قرار دادن علائم اما آنچه بیشتر موثر است یک به یک (ارتباطات)," بهداشت و سلامت سخنگوی وزارت Renay از خواب بیدار شدن گفت.

هیچ نشانه ای هشدار عمومی در مورد ماسک نیاز به تصویب مارس 28.

به طور کلی آرام در شورای عمومی مکالمات در مورد چگونگی رویکرد وقوع آن تنها عضو آموزش دیده در بهداشت عمومی Councilwoman جکی کلارک کار کرده است که برای این شهرستان در بخش بهداشت و درمان برای بیش از 20 سال است. او کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

بیشتر تست در نهایت

ایالات متحده هرزه برایان دکل دریافت تماس از شهرستان مارتین رئیس کمیسیون هارولد جنکینز. او گفت: نخل شهرستان جمهوریخواه او نگران بود در مورد یک مشکل در Indiantown.

"من بسیار نگران" جنکینز گفت. "اگر آنها شیوع آنها پتانسیل reinvigorating این countywide."

دکل رسیده به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. او به او گفت Indiantown مورد نیاز آزمون. در عرض یک هفته وزارت بهداشت در حال انجام آن, اول, جامعه, عمومی تست از طریق تمام بیماری همه گیر.

قبلا تنها تست سایت در شهر فلوریدا مراکز بهداشتی و درمانی درمانگاه در Warfield بلوار.

تست شده است و محدود به ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی و می تواند منجر به 20 دلار هزینه برای بیماران ایجاد برای پوشش هزینه دیدن یک اولیه-مراقبت پزشک. هزینه که مقامات یک بار دیدم به عنوان یک مانع برای ساکنان آن در حال حاضر بخشیده است.

تست در این مرکز آغاز شد و در اواخر ماه مارس است. این نمایش حدود 1400 نفر به رئیس جمهور و داکتر Wilhemina Lewis.

تنها 88 نفر ملاقات مدارک برای دریافت یک آزمون و 39 مورد یافت شد به ویروس — بیش از چهار برابر 11 درصد رای مثبت دیده می شود countywide.

با وجود محدود تست دقیقه — مقایسه با کلینیک سایت در فورت پیرس و پورت سنت لوسی آزمون در تعطیلات آخر هفته — لوییس با اشاره به نقش درمانگاه در شناسایی شیوع.

"در غیر این صورت ما نمی دانم," لوییس گفت.

در مقابل روستایی Fellsmere در Indian River County, با مشابه جمعیت مهاجر تا به حال تقریبا هیچ مورد اما تقریبا هیچ تست.

وزارت بهداشت و درمان آغاز شده است یک تست ابتکار برای رسیدن به 2 درصد از Martin County جمعیت بیش از دو یا سه هفته. این امر نیاز به مجوز مقامات بهداشتی برای تست حدود 1000 نفر است. در حال حاضر 2,200 تست شده اند در دو ماه.

وزارت بهداشت اولین تست توسعه متوقف شد سنت لوسی تلفن همراه ایجاد کرد, فقط در خارج از Indiantown محدودیت ایجاد کرد. سریع رایگان تست های ارائه شده در تلفن همراه پارک از 4-8 بعد از ظهر

ساکنان آمدن به خانه از محل کار دور از طریق. حدود 60 از برآورد از 1200 نفر در پارک بودند آزمایش Vitani گفت.

سرجیو Villegas, 18, آمد زیرا مادرش به او گفت و شد خود را در تاریخ آمریکا برای مشق شب.

"من دختر عموی آن است" Villegas گفت.

جنوب چنگال دبیرستان ارشد گفت: آن را به یک زمان از احساسات مخلوط عمدتا ترسناک او به عنوان هدایت فصل بعد در زندگی خود را در کنار یک بیماری همه گیر.

به عنوان شب پیشرفت یک گروه از نوجوانان با حضور در بسکتبال فقط در خارج از موقت مرکز آزمون. یک جامعه پرستار شناخته شده در شهر دست از ماسک. آنها به سرعت و با اشتیاق آنها را در.

زمانی که گروه دیگری از بچه ها آمد و آنها را به چالش به یک بازی بیشتر از ماسک آمد. پرستار مجبور به تغییر توجه خود را به مردم در آینده برای تست. به عنوان خورشید رفت, نوجوانان در تنگ دادگاه با آن کج پرتال تخصصی اولی. زمانی که بازی تمام شد آنها به رهبری بازگشت به خانه های مربوطه.

کارکنان نویسندگان Sommer Brugal و حداکثر Chesnes کمک به این گزارش.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن