ناپل خانواده مبارزات با تشییع جنازه تدارکات پس از یک دوست می میرد در شهر نیویورک در میان COVID-19 همه گیر

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:23 PM EDT May 16, 2020Stevanus Fariz مرده بود برای یک هفته قبل از او تنها

توسط ABTINNEWS در 28 فروردین 1399

Stevanus Fariz مرده بود برای یک هفته قبل از او تنها زندگی خانواده در ایالات متحده پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به او.

Fariz سابق ناپل اقامت در اثر عوارض ناشی از خود بیماری کلیوی در وسط یک کانون COVID-19 شیوع در المهرست بیمارستان در کوئینز نیویورک.

او حمل و نقل از طریق آمبولانس به بیمارستان پس از یک همسایه پیدا کردم او گذشت در خانه اش اگر چه این اولین بار نیست زمان Fariz نیاز به درمان اورژانس با توجه به شرایط خود.

"من فکر می کنم احتمالا بیمارستان ندارد, منابع برای کمک به او را دریافت کنید بهتر است در این زمان به دلیل هرج و مرج در رفتن وجود دارد" گفت: Fariz عمو برایان اسمیت.

Fariz, 41, منتقل شده به شهر نیویورک حدود 10 سال پیش از ناپل پس از مرگ مادر خود را. او در سمت چپ پشت سر عمه اش Yudith Nemeth که هنوز زندگی در ناپل با اسمیت.

Fariz عمه و عمو هشدار داده شد توسط همسایه خود را که به او منتقل شد به بیمارستان. در همین روز درگذشت او وارد بیمارستان در آوریل 3.

بعد از چند روز اسمیت و Nemeth به نام المهرست و هر بیمارستان در کوئینز نیویورک و نیوجرسی به طور مداوم سعی کنید و پیدا کردن جایی که خود را برادرزاده شد.

"هر کس میگفتم ما او وجود ندارد" اسمیت گفت. "همه چیز در هرج زمانی که شما صحبت به بیمارستان. آن باور نکردنی بود."

در نهایت شخص مسئول انتقال تماس های تلفنی در المهرست بیمارستان گفت: اسمیت که Fariz درگذشت و در سردخانه.

"او (Yudith) مرا باور نیست حتی اگر من گریه وقتی که من به او گفت:" اسمیت گفت. "او فقط به فکر این بود تا چیز دیگری. ما به نام با هم, و آنها بسیار اشتباه در مورد همه چیز وجود دارد آنها نمی کاملا بررسی آن است."

Fariz عمه و عمو در نهایت یک تماس از یک پزشک در المهرست بیمارستان تایید مرگ او.

"همه چیز زیبا بود بیرون کشیده شده و خیلی وحشتناک" اسمیت گفت. "او یک پسر جوان است و فقط یک فرد واقعا خوب."

در شهر نیویورک بیش از 10000 نفر کشته شده اند از رمان coronavirus. کمیسر شهر اداره بهداشت نیویورک تایمز گفت شیوع این بیماری نیز به احتمال زیاد منجر به طور غیر مستقیم به افزایش مرگ و میر غیر آلوده نیویورکی به دلیل ضعف سیستم بهداشت و درمان.

بیشتر: NCH بیکر بیمارستان کارمند تست مثبت برای coronavirus پس از تعطیلات آخر هفته قرار گرفتن در معرض حادثه که قرنطینه 66 کارگران

بیشتر: "من می توانید ببینید او وجود دارد': دیالیز و فاصله به اندازه کافی برای جدا کردن این ناپل, زن و شوهر

برای اسمیت و Nemeth تایید مرگ از خود و برادرزاده اش شروع مبارزه او را به خانه آورد به ناپل برای یک مراسم تشییع جنازه مناسب.

اسمیت گفته شد کسی که در بیمارستان که Fariz بدن خواهد شد بر روی فقط برای چند روز قبل از آن می تواند به خاک سپرده شد در یک گور دسته جمعی.

پس از خروج از پیام ها با بیمارستان و سردخانه او تایید کرد که آنها را نگه دارید و بر روی بدن تا زمانی که از آن می توان برداشت اما خانه های مراسم تشییع جنازه در نیویورک مشغول آن بود غیر ممکن است برای پیدا کردن یکی برای کمک به Fariz خانه اسمیت گفت.

او در ارتباط با فولر کفن و هولوکاست خدمات در ناپل که به توافق برای کار با یک شریک کفن در نیویورک به حمل و نقل Fariz به فلوریدا و ارائه خدمات مراسم تشییع جنازه برای حدود $15,000.

پس از تحقق آنها ندارد پول و چگونه به سرعت آنها را به آن را به حرکت به جلو Nemeth آغاز شده GoFundMe صفحه برای کمک به هزینه های. همانطور که از پنج شنبه صبح, صفحه مطرح شده 12000 دلار و جمع آوری 219 کمک های مالی.

"ما در حال رفتن به آن را و امیدوارم بقیه از آن می آید از طریق" اسمیت گفت. "اگر ما در حال رفتن به قرض, فروش چیزی و یا انجام هر کاری که ما باید انجام دهید برای دریافت مابقی آن است."

حتی با مدارک شروع کسب مجوز از شرکت هواپیمایی حامل برای حمل و نقل بدن و همه چیز در حال حرکت را برای تشییع جنازه به خانواده نمی دانند که Fariz خواهد آورد بازگشت به فلوریدا.

"این همه فقط در یک الگوی برگزاری چون خانه های مراسم تشییع جنازه در نیویورک هستند تا حمایت" اسمیت گفت.

'واقعا فرد خوب'

قبل از COVID-19 شیوع و مرگ او Fariz برنامه ریزی برای حرکت به عقب به ناپل در آغاز ماه آوریل به ارتباط مجدد با دوستان قدیمی زندگی می کنند و نزدیک به خانواده اش.

"ما تا به حال یک آپارتمان برای او داشتیم غذا برای او داشتیم و مبلمان و همه چیز آماده بود" اسمیت گفت. "این وحشتناک است."

Fariz رشد در اندونزی قبل از حرکت به ناپل با عمه اش و مادرش زمانی که او 19. او به عنوان یک تکنسین داروخانه شد و پرشور در مورد مد و خواب از شهر زندگی قبل از حرکت به ملکه.

"او خیلی هیپ مرد" اسمیت گفت. "او واقعا دوست داشتنی و به عنوان به زودی به عنوان شما او را می دانستم او واقعا فرد خوب است."

کمک های مالی در GoFundMe صفحه و دوستان رسیدن با داستان Fariz لمس زندگی خود را نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم برای او مراقبت اسمیت گفت.

Yana Si Anak لولو که مشغول به کار با Fariz در یک داروخانه در ناپل چند سال پیش گفت Fariz یک فرد قوی بود که مشکلات خود را دارد اما همیشه زمان را به مردم لبخند با پست خود در Facebook.

Nemeth و برادرزاده او پیوند می خورند بیش از پخت و پز و می خواستم برای باز کردن یک کامیون مواد غذایی و یا اندونزی رستوران در ناپل هنگامی که او رفت و برگشت.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی Nemeth گفت: او را به یاد داشته باشید در مورد برادرزاده او.

"محبت خود را به خاطر او همیشه کمک همه" Nemeth گفت. "او یک فرد صادق و او به طور کلی مانند یک فرد خوب و بسیار باز و پذیرش همگان است."

Fariz مرگ نبود, اولین بار, فاجعه زده Nemeth. در سال 2004 بیش از 40 از بستگان او رفت و گم شد و دیشب پس از یک سونامی زده و بخش هایی از جنوب و شرق آسیا از جمله خانواده اش در روستایی در اندونزی.

مراسم تشییع جنازه محدودیت

در میان کار کردن تدارکات آوردن Fariz بدن بازگشت به ناپل خود شروع به دنبال در گورستان توطئه چهارشنبه.

"ما در حال تلاش برای انجام آن با چه پول ما" اسمیت گفت. "بدیهی است که آن را برای همیشه لطفا برای پس شما می خواهید به ترک او در بهترین نقطه تا زمانی که مردم به بازدید از آن به نظر می رسد خوب است. این چیزهایی که من هرگز فکر نمی کردم در مورد قبل است."

در حالی که در گورستان اسمیت دیدم نشانه های ارسال شده اعلام کرد که تنها 10 نفر اجازه خواهد داشت در مجالس ترحیم به دلیل بیماری همه گیر. علائم همچنین هشدار داد در برابر مسافرانی عزیزان به دلیل ترس از گسترش COVID-19.

برای Fariz خدمات در گورستان یک چادر کوچک خواهد شد تا با تنها 10 صندلی در زیر.

"این یک چیز کاملا" اسمیت گفت. "تشییع جنازه در حال رفتن به همه استریل است."

امید است برخی از مردم قادر خواهد بود به صبر در اتومبیل خود را و ادای احترام خود را پس از دیگران ترک قبل از Fariz به خاک سپرده شده است اما او مطمئن نیست که اگر اجازه خواهد داشت اسمیت گفت.

"من حدس می زنم ما فقط باید به کشف کردن که نزدیک ترین مردم" اسمیت گفت. "به من گفت: (Yudith) اگر من به, من می توانم صبر کردن در پارکینگ بنابراین شخص دیگری می رفتن اما من واقعا دوست game, این پسر بیش از حد."

در بالای فداکاری وقتی که می آید به چه کسی می تواند حضور در تشییع جنازه اسمیت گفت: ممکن است در نهایت هزینه بیش از 15.000 دلار به عنوان هزینه نهایی نشده است تنظیم شده است.

Nemeth و اسمیت گفت: آنها تا به حال بسیاری از مردم به خاطر کمک به آنها را از طریق از دست دادن برادر زاده از جمله نمایندگانی از سرکنسول جمهوری اندونزی در نیویورک و خانواده و دوستان خود در نیویورک و فلوریدا و اندونزی است.

"ما در حال غرق با آن و تمام آن را فقط اتفاق افتاده است بسیار سریع اما آن را شگفت انگیز بوده است برای ما حمایت از همه" اسمیت گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن