دکل 30 فلوریدا گروه های زیست محیطی در مخالفت با بند پس انداز در دریاچه اوکیچوبی طرح مدیریت

Cheryl Smith Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:42 PM EDT مه 6 2020وجود دارد یک جنگ جدید در جریان مبارزه با ب

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

وجود دارد یک جنگ جدید در جریان مبارزه با بیش از دریاچه اوکیچوبی آب سطح.

بیش از 30 فلوریدا گروه های زیست محیطی را امضا کرده اند نامه اصرار کنگره به "پشت ساعت 20 سال" نگهداری بیشتر آب در این دریاچه در طول فصل خشک اساسا ایجاد یک مخزن برای قند کشاورزان برای آبیاری مزارع خود را.

در کنگره ایالات متحده برایان دکل صادر انتشار اخبار شنبه گفت او را به ادامه مبارزه برای کاهش سطح دریاچه بنابراین فضای بیشتری برای ذخیره تابستان باران و شانس کمتر از نیاز به تخلیه آب اضافی به سنت لوسی و Caloosahatchee رودخانه.

ایالات متحده شکر Corp. لابی گری برای ارائه در پیشنهاد 2020 قبض آب است که زور دولت فدرال برای مدیریت دریاچه ای سطح زیر همان سطح بالاتر قوانین به عنوان آن را در سال 2000 با توجه به ماست و گروه های زیست محیطی. ایالات متحده شکر سخنگوی جودی سانچز است و نه در پاسخ به TCPalm درخواست برای نظر.

پس انداز بند

ارائه یک به اصطلاح "پس انداز بند" اساسا یک وعده برای حفاظت از کشاورزی صنعت آب عرضه, نوشته شده به مرکزی باتلاقی طرح مرمت. ارائه به دنبال شامل بند پس انداز در دریاچه اوکیچوبی سیستم عامل کتابچه راهنمای کاربر (LOSOM) که تعیین زمان و مقدار ترشحات.

"به جای اینکه سپر آن در نظر گرفته شده بود [پس انداز بند] تبدیل به یک شمشیر برای صنایع قند و شکر به مخالفت با پروژه ها و یا تقاضای آنها بود مجدد به آن بهره مند شوند و به محیط زیست ضرر" اورگلیدز بنیاد نوشت.

زمین های باتلاقی اعتماد گفت: "این یک تلاش برای تضمین صنعت قند سطح خدمات است که هیچ آب دیگر کاربر در کشور است که با توجه به ضرر هر کس و هر چیز دیگری" اضافه کردن این ماده به معنی "یک مرگ حتمی به باتلاقی و سه سطح ملی مهم مصب مصرف فلوریدا اقتصاد و آینده با آنها."

بیشتر: TCPalm کامل رودخانه هند تالاب پوشش

در کنگره ایالات متحده Alcee Hastings, خواسته, خود, خانه, همکاران برای حمایت از ارائه در مارس 28, ایمیل, به گفته دوستان از باتلاقی کرد. کنگره تصویب 2018 قبض آب بدون ارائه محیط زیست اشاره کرد.

افراشته گفت: ارائه تلاش برای دور زدن نظر و موشکافی.

دریاچه اوکیچوبی ترشحات

برای جلوگیری از یک خاکریز نقض هنگامی که وجود دارد بیش از حد آب در دریاچه ای ارتش سپاه مهندسین ترشحات بیش از حد به ساحلی و مصب. آب آلوده با کود تغذیه است که شکوفه جلبک و می تواند سمی جلبک های سبز-آبی که خطرناک است به مردم و حیوانات و حیات وحش است. این خوب نیست برای این دریاچه زیست یا.

"آب وقایع در سال 2003 و 2004 و 2005 ایجاد مشکلات جدی در این دریاچه از جمله از دست دادن 45,000 هکتار از مواد مغذی جذب مارش پوشش گیاهی و تهدید هربرت هوور خاکریز با شکست — قرار دادن جوامع اطراف آن در معرض خطر فاجعه بار جاری شدن سیل" با توجه به Audubon. "شیلات سقوط کرد و از آن زمان تقریبا یک دهه به صورت سیاه و سفید crappie جمعیت به بهبود می یابند. طوفان زده تا گل پایین در مرکز دریاچه که مطرح فسفر سطوح و تخریب کیفیت آب."

2000 قوانین نیز نادیده گرفته و به آب شیرین نیاز زمین های باتلاقی فلوریدا خلیج و Caloosahatchee رودخانه در طول فصل خشک برای جلوگیری از نفوذ آب شور.

ارتش سپاه پس از تغییر کرده است راه آن را مدیریت دریاچه و در روند بازنویسی LOSOM قوانین دوباره, اما آن را هنوز هم به رسمیت می شناسد پنج اولویت: کنترل سیل تامین آب جهت تفریح و حفاظت از ماهی ها و حیات وحش و منابع است.

"این یک ایده وحشتناک است که در نتیجه اولویت بندی تامین آب برای بزرگ صنعتی مزارع جنوب دریاچه اوکیچوبی بر سلامت ساکنان زندگی همراه سمی-جلبک گرفتار آبراه" نوشت: در آستانه نمونه, مدیر اجرایی, از دوستان از باتلاقی و TCPalm سابق نظر سردبیر. "این نیز می تواند به خطر اندازد دراز مدت باتلاقی مرمت اهداف است."

حمایت از سرمایه گذاری و تحقیقات ویرایشگر Cheryl Smith کار با TCPalm اشتراک. تماس با او در cheryl.smith@tcpalm.com, 772-409-1331 یا @TCPalmCheryl در Twitter و Facebook.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن