مهاجرت به کشور کانادا

تعداد افراد متقاضی مهاجرت به کشور کانادا روز به روز در حال افزایش است. تصمیم به مهاجرت بسیار دشوار و تعیین کننده است. جدا از مشکلات دستیابی به چنین راه حلی ، روند مهاجرت به خودی خود یک فرایند ساده نیست. به ویژه هنگامی که تعداد متقاضیان زیاد باشد و تعداد مهاجران پذیرفته شده توسط کشور میزبان کم و محدود باشد ، طبیعتاً رقابت بیشتری برای مهاجرت وجود خواهد داشت. به عنوان مثال ، این رقابت در حال حاضر برای نامزدهای کارگران ماهر کانادایی نسبتاً زیاد است.
بنابراین کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید با روش های مهاجرت در آن کشور آشنا باشند تا با توجه به شرایط خود بهترین و مناسب ترین روش را انتخاب کنند. حتی اگر از خدمات آژانس مهاجرت استفاده می کنید ، باید بدانید کدام روش زودتر شما را می گیرد. از طرف دیگر ، بیشتر مراحل مهاجرت در کانادا ، از جمله کانادا با کارگران ماهر ، نیاز به فیلتر و انتخاب بر اساس ارزیابی متقاضی دارد. در واقع ، به استثنای چندین روش سرمایه گذاری (که برای مهاجرت به سرمایه زیادی نیاز دارد) ، تقریباً همه روشهای دیگر به شرایطی مانند درجه ، نمره زبان ، سن متقاضی ، وضعیت تأهل و سایر موارد نیاز دارند. این به این معنی است که در شرایط رقابتی مهاجرت در کانادا ، برنده هایی هستند که بالاترین امتیاز را کسب می کنند.
اکثریت افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند ، به ویژه افرادی که برای پروسه مهاجرت خود به آژانس مهاجرت مراجعه می کنند ، می خواهند اقامت دائم کانادا را داشته باشند ، در آنجا کار کنند و پول زیادی ندارند. اگر تجربه و مهارت های حرفه ای این افراد از جمله مهارت های مورد نیاز کانادا باشد ، مسیر آنها برای اقامت دائم در کانادا بدون مشکل خواهد بود. به این گروه از افرادی که براساس مهارت و مهارت خود قصد مهاجرت به کانادا را دارند ، کارگر ماهر کانادایی می گویند.

روش کارگر ماهر در کانادا یکی از پرطرفدارترین روشهای مهاجرت در این کشور است. کانادا دارای یک اقتصاد فوق العاده پویا با چشم انداز بسیار روشنی است و توانسته است فرصت های بسیار خوبی برای پیشرفت و توسعه در بخشهای صنعتی ، تجاری و کشاورزی فراهم کند. کانادا همچنین به نیروی کار ماهر نیاز دارد ، زیرا خود نیروی کار نمی تواند تقاضای کارگر ماهر کانادایی را برآورده کند و به طور طبیعی باید به مهاجرت به کانادا تشویق شود. به همین دلیل است که هر ساله حدود 300000 کارگر ماهر کانادایی از کشورهای دیگر مهاجرت می کنند و به این اقتصاد پر رونق می پیوندند.
برای صلاحیت مهاجرت به کانادا ، یک کارگر ماهر باید شرایط خاصی را داشته باشد: مهارت های زبانی ، سن ، مدرک ، سابقه کار و موارد دیگر. از جمله شرایط مهاجرت در کارگر ماهر کانادا است. به عنوان مثال ، سن داوطلب باید بین 18 تا 52 سال باشد تا بتواند به عنوان یک کارگر ماهر کانادایی شناخته شود و بهترین سن برای یک کارگر ماهر در کانادا بین 18 تا 35 سال است که بالاترین امتیاز را برای داوطلب خواهد داشت. سایر شرایط نیز است و امتیاز کلی متقاضی شانس مهاجرت وی را به عنوان یک کارگر ماهر کانادایی تعیین می کند.

اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج
اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج

مراحل درخواست اقامت دائم کانادا

برای درخواست و گرفتن ویزای اقامت دائم کانادا دو روش وجود دارد:
1) برای ارائه مدارک ، انجام آزمایشات مربوطه و ثبت درخواست شخصاً به سفارت کانادا مراجعه کنید (کانادا در ایران سفارت ندارد و بنابراین متقاضیان ویزای چند کانادایی باید به یک کشور همسایه مانند ترکیه یا امارات بروند)
2) برای دریافت ویزا برای مولتی کانادا با یک آژانس معتبر مهاجرت یا وکیل قرارداد امضا کنید و این ویزا به شما تحویل داده می شود. اگرچه این گزینه گرانتر است و در واقع هزینه وکیل مهاجرت نیز به هزینه های شما اضافه خواهد شد ، اما به دلیل اینکه یک وکیل مهاجرت خوب و باتجربه بارها در این مسیر و با تمام مسائل مربوط به سفارت و انواع ویزا ها و رویه ها سفر کرده است.

ویزای مولتی ویزا و سایر ویزاها با این کشور آشنا هستند ، این گزینه بهتری است و می تواند زمان صدور ویزای چند کانادایی و تلاش شما برای انجام مراحل مختلف درخواست ویزای مولتی کانادا (از تهیه مدارک تا تحویل نهایی گذرنامه) را به تاخیر بیندازد. و ویزا را کاهش دهید).

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

چرا باید از وکیل مهاجرت استفاده کنیم؟

وکیل مهاجرت برای کسانی که می خواهند مهاجرت کرده و در کانادا زندگی کنند می تواند بیش از هر چیز مهم باشد. این بدان معناست که اگرچه متقاضیان ویزای چند کانادایی در صورت استفاده از خدمات وکیل مهاجرت راحت تر و سریعتر می توانند به هدف خود برای دریافت ویزای چند کانادایی برسند ، اما نقش اصلی وکیل مهاجرت ، همانطور که از نام آن پیداست ، برای کسانی که مهاجرت کردن  در مقایسه با ویزای چند کانادایی ، روند مهاجرت در کانادا پیچیده است و عدم آگاهی از قوانین و شرایط مهاجرت می تواند مدت ها طول بکشد و حتی منجر به رد درخواست مهاجرت و زندگی در کانادا به طور کلی شود.
معمولاً کسانی که در پروسه ای تحت عنوان مهاجرت ، از مراحل درخواست و پایان دادن به اقامت دائم در کانادا ، از وکیل مهاجرت استفاده کرده اند ، تجربه بسیار ساده تری داشته اند زیرا وکیل مهاجرت می تواند از تمام جوانب قانون مهاجرت آگاه باشد. در حالت ایده آل ، اسناد متقاضی را پردازش کنید ، درخواست او را پیگیری کنید و تا زمانی که اقامت دائم نداشته باشید و زندگی در کانادا را شروع کنید ، در کنار او باشید.

وکیل مهاجرتی
مطالبی را که خواندید توسط وکیل مهاجرت موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر تهیه شده است. ما امیدواریم که چه شما قصد زندگی در کانادا را دارید و یا می خواهید به طور موقت با ویزای چند کانادایی به این کشور سفر کنید ، با آگاهی و آگاهی از شرایط و مدارک لازم اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید