YMCA آگهی های برنامه تابستان برای کودکان و نوجوانان در Happehatchee مرکز در استروئ

تادئوس ماست ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:21 PM EDT Jul 2, 2020استروئ تیمی با بونیتا اسپرینگز YMCA به ارائه برن

توسط ABTINNEWS در 13 تیر 1399

استروئ تیمی با بونیتا اسپرینگز YMCA به ارائه برنامه های تابستانی در Happehatchee مرکز.

5 هکتار عقب نشینی اهدا شد به روستای توسط مرکز سابق هیئت مدیره در ماه دسامبر. برخی از برنامه ها مانند یوگا و مدیتیشن کلاس ادامه داد: در حالی که استروئ مقامات رسیده به محلی YMCA در مورد به دست گرفتن کنترل روز به روز عملیات و کلاس.

یک کلاس 25 نفر شروع محل اولین کمپ تابستانی در ماه ژوئن.

"ما می خواهیم به گسترش خدمات و اجازه می دهد کودکان به تجربه خارج از منزل گفت:" فرشته کریتوس مدیر اجرایی بونیتا اسپرینگز YMCA. "ما در حال ارائه این اجازه می دهد تا بچه ها برای ارتباط با طبیعت است."

بیشتر شبیه به این: مواجهه با یک بحران مالی بیشتری ناپل YMCA جستجو برای مدیر عامل جدید

ما مراقبت: بیشتر ناپل YMCA فراهم می کند میوه و سبزیجات تازه به جامعه

تیراندازی با کمان, قایقرانی, ماهیگیری و مطالعات زیست محیطی در اردوگاه تابستانی برنامه کریتوس گفت. بالغ سلامتی و برنامه های یوگا ارائه می شود باید در آینده, او گفت:, و تیم در تمرینات ساختمان نیز در Happehatchee مرکز آینده.

کلاس بیشتر استروئ ساکنان به آنها داده می شود برای اولین بار حقوق مربوط به ثبت نام و 25% تخفیف.

کارکنان کودکان درجه حرارت روزانه و ضد عفونی منطقه در هر ساعت برای مبارزه با COVID-19, کریتوس گفت. کارآمد افت کردن و انتخاب کنید تا منطقه است که به منظور ایمن نگه داشتن کودکان از coronavirus.

ایجاد کرد عضو شورای نیک Batos گفت: در ژوئن 17 جلسه که او می خواهد به ارائه برخی از نظارت به چه YMCA در حال کار شامل COVID-19.

"من می خواهم به تا حدودی مطمئن باشید که ما در حال رفتن به یک ورودی به عنوان به آنچه که آنها تصمیم به انجام," او گفت:.

این روستا پرداخت YMCA 6000 $در یک ماه تا ژانویه وقتی که رها خواهد شد به $5,000, روستا, مدیریت استیو سارکوزی گفت: در ژوئن 17 نشست.

در علاوه بر این به برنامه نویسی YMCA ارائه خواهد شد امنیت و اساسی تعمیر و نگهداری. سه سال قرارداد اجازه می دهد تا هر دو طرف به ترک با 60 روز هشدار.

شورای روستا به اتفاق آرا تصویب مشارکت.

این Happehatchee مرکز است که تنها یک بخش کوچک از 67 هکتار از حفظ زمین در امتداد استروئ رودخانه در بطری بازکن جاده ها است. شهر خرید بخش عمده ای از زمین برای $24.5 میلیون در ماه ژانویه 2019. این منطقه به عنوان استروئ بر روی رودخانه.

"من فکر می کنم این اولین گام در تماشای استروئ بر روی رودخانه شروع به پیشرفت رو به جلو و اجازه می دهد بیشتر مردم در استروئ به استفاده از آن منبع عالی است که ما داریم" عضو شورای جان McLain گفت.

اواخر محیط زیست مدافع الن پترسون که در سال 2011 افتتاح شد Happehatchee مرکز در سال 2006. ایجاد کرد مقامات وعده داده شده به "ارائه استروئ جامعه با محیط زیست و آموزش و پرورش, برنامه های, کارگاه های آموزشی, سمینارها و رویدادهای خاص" با توجه به تفاهم نامه بین مقامات و مرکز آن هیئت مدیره.

عضو شورای کتی Errington گفت: توافق با YMCA انجام آن وظایف.

"من فکر می کنم آن را هیجان انگیز برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به آن ملک با YMCA و مصرف بیش از ساخت آن چیزی است که زیبا خواهد بود برای این منطقه به ویژه برای کودکان," او گفت: در این نشست است.

استروئ ساکن Patty وایتهد صحبت می کرد در برابر همکاری و گفت: دیگر بیشتر سازگار با محیط زیست متمرکز سازمان باید گنجانده شود.

"وجود دارد مجموعهای از سازمان های غیر انتفاعی وجود دارد که واقعا تمرکز بر روی مسائل زیست محیطی خواهد بود که بیشتر علاقه مند به انجام ماموریت محیط زیست در Happehatchee و شما را به آنها پرداخت یک سکه."

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن